0 850 840 87 87

Adana Sarıçam Cinsel Terapi

Adana Sarıçam’da cinsel danışmana ihtiyacınız mı var? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri almış uzman, deneyimli ve danışan gizliliğine son derece önem veren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Adana Sarıçam cinsel terapi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik ya da ilişkide cinsel yaşam şüphesiz en önemli konulardan birisidir. Cinsel ilişki partnerler arasında en yalın duyguların aktarıldığı ve aynı zamanda çiftler arasındaki bağı da güçlendiren bir ilişkidir. Cinsellik yalnızca cinsel organlardan ibaret bir mesele değildir. Cinsellikle alakalı kişilerde yerleşmiş inançlar bulunmaktadır. Bu yerleşmiş inançları ise genellikle cinsellikle alakalı doğru bilinen yanlışlar oluşturmaktadır. Bu mitler cinsel problemlerin oluşumunda çok büyük etkiye sahiptir.

Cinsel danışmanlıkta amaç; cinsel problemlere sahip kişilerin psikolojik ruh hallerini iyileştirmek, bireylere cinsel eğitim vermek, kişilerin hem kendilerini hem de partnerlerini tanılamalarına olanak sağlamak ve birbirlerinden beklentilerini anlamalarını sağlamak, cinsel sorunlardan oluşan gerginlik ve çatışmaları sona erdirmek ve kişilere sorunlarla baş etme yöntemleri kazandırmaktır.

-Vajinismus,

-Disparoni,

-Cinsel isteksizlik,

-Ereksiyon problemleri,

-Erken veya geç boşalma,

-Orgazm problemleri

Yukarıda yer alan tıbbi müdahaleye ihtiyaç olmayan cinsel sorunlardan birine sahipseniz kurumumuzdan cinsel danışmanlık desteği alabilirsiniz. Adana Sarıçam cinsel terapist öneri ve yorumlar için uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: sarıçam vajinismus terapisi, cised terapist İstanbul, cinsel sorunlar tedavi merkezleri, cised antalya

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

CİNSEL TERAPİST KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.