0 850 840 87 87

Afyon Dinar Aile Danışmanı – Aile Terapisti

Aile Terapisi Afyon Dinar’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri’ veya ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Çift terapisine; partnerler genelde iletişim kaynaklı sorunları, çocukla alakalı sorunlar, bitmeyen çatışmaları, boşanma durumları, sadakat eksikliği, geniş aile müdahalesi, cinsel sorunlar veya şiddet gibi sebeplerle başvururlar.

Çift terapisi; partnerlerin iletişim sorunlarının çözülmesi ve ilişkilerinin tatminliğinin arttırılması hedefiyle gerçekleştirilir. İlişki esnasında oluşan herhangi bir sorun, çözülmesi gereken bir sorun olabileceği gibi, çiftlerin uzlaşarak aldığı potansiyel bir çözüm yolu da olabilir. Yani partnerlerin problem çözme becerilerini arttırmak; var olan sorunun ortadan kaldırılması için çiftleri bir arada tuttuğu gibi, ilişkinin geleceğini de olumlu anlamda etkiler.

Evlilik terapisinde hedeflerden biri çiftlere kendilerini tanımalarına olanak sağlarken birbirlerini tanımalarını da sağlamaktır. Gerektiğinde sağlıklı şekilde tartışabilmeyi öğrenmek de evlilik terapisi konularına dahildir. Sağlıklı bir evlilik, mutlu ilişki demek hiç sorun yaşamamak anlamına gelmez. Çiftlerin birbirine karşı niyeti iyi oldukça ve değişim ve gelişime açık olduklarında problemlerin çözümü daha kolay olmaktadır. Sadece ilişki esnasında değil, bir ilişkiyi sağlıklı olarak sonlandırmak için de çift terapisi desteği alabilirsiniz.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, bireylere farkındalık katma, yeniden yapılandırma gibi özellikleri bulunmaktadır. Afyon Dinar Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı alanında uzman ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri almış deneyimli ve güvenilir kadromuzdan destek alabilirsiniz. Afyon Dinar aile terapisti ücretleri hakkında bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Dinar aile danışmanlığı öneri için sayfanın aşağısında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: dinar aile danışmanlığı, dinar evlilik terapisti, afyon dinar psikolojik danışmanlık merkezi, evlilik terapisti, dinar psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.