0 850 840 87 87

Afyon Sandıklı Vajinismus Terapisi

Afyon Sandıklı Vajinismus Terapisi

Vajinismus çözülemeyecek bir problem değildir. Çözüm süreci ise haftalar aylar süren bir problem hiç değildir! Pek çok çiftin sorun yaşadığı vajinismus, destek alındığı koşulda kesin ve net bir şekilde çözüme ulaşabilen bir problemdir. Vajinismusa sahip bireylerin kaygı ve endişelerini gidermek adına ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri mevcut olan Afyon Sandıklı vajinismus terapisi alanında uzman, deneyimli ve güvenilir kadromuzdan destek alarak sorununuzu Alfa yöntemiyle 3 gün gibi kısa bir zaman diliminde sonlandırabilirsiniz.

Cinsellik, evlilik ve ilişkilerin kuşkusuz en temel konularından biridir. Vajinismus sorununa sahipseniz gelin bu problemi tamamen ortadan kaldırıp cinsel hayatınızdaki kaliteyi arttıralım. Buna ek olarak EMDR terapisi (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi) ile daha önce yaşadığınız kötü geçen deneyimlerinizin olumsuz yan etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Ülkemizin her ilinden; otel konaklama veya online danışmanlık ile ev konforunuzda Vajinismus Terapisi desteği alabilirsiniz.

Vajinaya direk müdahale veya tıbbi herhangi bir işlem yapılmaksızın; yalnızca cinsel danışmanlık hizmeti alarak probleminizi çözüme ulaştırabilirsiniz.

Sandıklı vajinismus fiyatları ve vajinismus randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sandıklı vajinismus öneri veya yorumlar için sayfanın aşağısında bulunan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: sandıklı vajinismus 3 günde başarılı

Randevu İletişim:

0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.