0 850 840 87 87

Aksaray Ortaköy Aile Danışmanı – Aile Terapisti

‘Aile Terapisti Aksaray Ortaköy’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘Aksaray Psikolog Fiyatları’, ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Aksaray Ortaköy Çift Evlilik ve Aile Danışmanı alanında uzman, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan kadromuzdan destek almak, aile terapisti ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı, partnerlerin aralarındaki problem ve tıkanıklıkları anlama, çözüme kavuşturma ve ilişkilerini pekiştirmelerini kapsayan bir danışmanlık türüdür. Çiftlere yönelik gerçekleştirilen bu danışmanlıkta, iletişim kurma, çatışmaları en aza indirme ve sağlıklı şekilde tartışma becerilerini öğretmek hedeflenmektedir. Evlilik danışmanlığı, ilişkide yaşanan bir çok çatışmanın çözüme ulaşması ve ilişkinin tamir edilmesini sağladığı gibi devam etmesi mümkün olmayan ilişkilerin sağlıklı şekilde sonlandırılmasına da destek olur.

Evlenmeyi planlayan çiftler için evliliklerinde oluşabilecek çatışmaların önüne geçilmesi ve sağlam temeller üzerine evliliğin yapılandırılması hedefiyle Evlilik Öncesi Danışmanlık hizmeti verilmektedir. Partnerler birbirlerine uyum sağlama sürecinde olduklarından krizlere ve problemlere bu evrede daha açıktırlar. Oluşabilecek sorunları önceden konuşmak, evlilik süreci ve sağlıklı ilişki ve iletişim kurma konusunda danışmanlık almak mutlu ve sağlam bir ilişkiye atılan en doğru adımlardan biridir. Dolayısıyla evlilik öncesi danışmanlık desteği bütün çiftlere önerilmektedir.

Çift Evlilik ve Aile Danışmanlığının, danışana farkındalık kazandırma, yeniden yapılandırma ve geliştirme fonksiyonları bulunmaktadır. Bu noktada aile danışmanlığının amacı sağlıklı bir iletişim ve aile ortamının oluşturulması için aile üyelerine destek vermektir.

Etiketler: aksaray psikolog randevu, aksaray psikolog fiyatları, aksaray psikolojik danışmanlık merkezleri, aksaray özel psikolog, aksaray klinik psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.