0 850 840 87 87

Aydın Kuşadası Diyetisyen

Aydın Kuşadası Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Beslenme danışmanlığı; sadece kilo vermek isteyen ya da almak isteyen bireylerin danıştığı bir danışmanlık türü değildir. Anne karnında var olduğumuz andan ölünceye kadar hayatın tüm evrelerinde beslenme süreci vardır. Dolayısıyla beslenme danışmanlığından sağlıklı veya beslenmeyle alakalı bir rahatsızlığı bulunan bütün bireyler faydalanabilirler. Planlanan beslenme programının sürdürülebilir olması adına danışanların yaşam koşulları ve beslenme gibi alışkanlıkları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır ki kişilerde yasak algısı oluşmadan doyarak ve zevkle bu süreci hayatlarına adapte edebilsinler. Aydın Kuşadası en iyi diyetisyen arayışındaysanız bu konuda Diyetisyen sizlere yaşantınıza uygun beslenme planları oluşturup bu süreçte yanınızda olacaktır, Kuşadası diyetisyen ücretleri ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online beslenme ve diyet danışmanlığı için yapılacak ilk şey danışanın beslenme alışkanlıkları ve rutin yaşantısı hakkında bilgi edinmek için 3 günlük besin tüketim kaydı almaktır. Ardından bireylerin vücut ölçüleri, tartı sonuçları ve kan tahlilleri analiz edilerek kişiye özel beslenme programı düzenlenir.

Online beslenme danışmanlığından;

-İş hayatı yoğunluğundan vakit bulamayan,

-Devamlı olarak motive edilmek isteyen,

-İkamet ettiği ilde diyetisyen hizmeti bulunmayan,

-Yurt dışı ya da şehir dışında yaşayan,

-Zamandan tasarruf etmek isteyen,

Veya yüz yüze beslenme danışmanlığını herhangi bir sebep yüzünden alamayan bütün bireyler yararlanabilir. Kişinin arzusuna göre sesli veya görüntülü şekilde gerçekleşmektedir.

Online beslenme danışmanlığının; bütün süreç online olarak ilerlediği için zaman ve mekân kısıtlaması olmadığı için her an takipte olmanız, ihtiyaç duyduğunuz an diyetisyeninizin telefonun diğer ucunda olması, kaçamaklarınızı telafi etmek için beklemek zorunda olmayıp diyetisyeninize danışabilmeniz gibi birçok avantajı bulunmaktadır.

Kuşadası diyetisyen tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: diyetisyen fiyatları kuşadası, aydın beslenme ve diyetetik

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87