0 850 840 87 87

Burdur Yeşilova Vajinismus Terapisi

Burdur Yeşilova Vajinismus Terapisi

Vajinismus çözümü olmayan, çözümü ise haftalar, aylar süren bir problem değildir! Son yıllarda çok sık başvuru yapılan vajinismus problemine sahip kişilerin telaşa kapılmasını önlemek, kaygılarını en aza indirmek için ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri mevcut olan uzman, güvenilir ve Burdur Yeşilova Vajinismus terapisi alanında deneyimli kadromuzla vajinismus sorununuzu Alfa yöntemiyle 3 günde çözüme kavuşturmak için yanınızdayız.

Evlilik ve ilişkilerin temel yapıtaşlarından biri şüphesiz cinsel yaşantıdır. Vajinismus problemi yaşıyorsanız gelin bu problemi çözüme kavuşturalım ve cinsel yaşantınızdaki kaliteyi arttıralım. Bunun yanı sıra EMDR Terapisi sayesinde geçmişteki olumsuz deneyimlerinizin sizi rahatsız eden etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Ülkenin her yerinden; isterseniz otel konaklama desteği ile isterseniz online seanslar aracılığıyla ev konforunuzda Vajinismus terapisi sürecine başlayabilirsiniz.

Vajinaya direk müdahale ya da tıbbi herhangi bir işlem/müdahale bulunmaksızın; sadece cinsel danışmanlık desteğiyle bu sorunu çözebilirsiniz.

Burdur Yeşilova vajinismus ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Yeşilova vajinismus tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz. 

Etiketler: yeşilova vajinismus terapisi, yeşilova vajinismus 3 günde başarılı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.