0 850 840 87 87

BURSA DİYETİSYEN / BESLENME UZMANI

Bursa Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Bursa’da diyetisyen arayışında mısınız? Diyetisyen  desteğinde beslenme listenizde yasaklar olmadan zevkle ve doyarak sağlıklı beslenme tarzını yaşantınıza uyarlayabilirsiniz. Bursa diyetisyen fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Bursa diyetisyen randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beslenme ve diyet danışmanlığı yalnızca kilo almak ya da kilo vermekten oluşan bir süreç değildir. Yaşamın başladığı andan bittiği ana kadar beslenme var olan bir eylemdir ve yaşamın ayrı ayrı bütün dönemlerinde beslenme çok önemlidir. Beslenme danışmanlığından; beslenmeyle alakalı herhangi bir rahatsızlığı olan veya olmaya sağlıklı; yeni doğan dahil olmak üzere okul öncesi, okul çağı dönemi, ergenlik, gebe ve emzikli dönemi ve yaşlılıktaki tüm bireyler yararlanabilir.

Online beslenme danışmanlığı süreci kişinin beslenme alışkanlıklarını öğrenmek adına alınan 3 günlük besin tüketim kaydıyla başlamaktadır. Daha sonra kişinin vücut ölçüleri, tartı sonuçları ve kan tahlilleri analiz edilir. Son olarak alınan tüm veriler doğrultusunda kişiye özel beslenme planı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığının; süreç online olarak sürdürüldüğünden zaman kısıtlaması yoktur, yani istediğiniz her an takipte olabilme, gereksinim duyduğunuz an diyetisyeninize ulaşabilmek, liste dışına çıkıldığında telafi etmek için diğer görüşmeyi beklemenize gerek kalmaması, o an diyetisyeninize danışabilmek gibi pek çok avantajlı yanı bulunmaktadır.

Kilo yönetimi,

Çocuk ve ergenlikte beslenme,

Hipertansiyon ve kolesterolde beslenme,

Gebe ve emzikli dönemlerinde beslenme,

Diyabette beslenme,

Sporcu beslenmesi,

Besin gıda toleranslarında (çölyak, laktoz intoleransı) beslenme,

Akciğer hastalıklarında beslenme

gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bursa diyetisyen tavsiye ve Bursa diyetisyen yorumları için uzmanımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: bursa’da en iyi diyetisyen, bursa’daki ünlü diyetisyenler, bursa diyetisyen devlet hastanesi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Bursa ve İlçeleri: Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir