0 850 840 87 87

Hatay Samandağ Diyetisyen

Hatay Samandağ Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Hatay Samandağ’da beslenme uzmanı arayışında mısınız? Diyetisyen  danışanlarında yasak algısı oluşturmadan hem doyarak hem de zevkle; sağlıklı beslenme stilini hayatlarına adapte edebilmeleri için destek olmaktadır. Hatay Samandağ diyetisyen ücretleri hakkında bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Beslenme danışmanlığından; herhangi bir hastalığı bulunan ya da bulunmayan sağlıklı; yeni doğandan başlamak üzere, okul öncesi dönem, okul çağı dönemi, ergenlik çağı, gebelik ve emziklilik dönemi ve yaşlılık dönemlerimdeki tüm bireyler faydalanabilirler.

Online beslenme danışmanlığı; danışanların beslenme rutinleri hakkında bilgi sahibi olmak için 3 günlük besin tüketim kaydı almakla başlamaktadır. Daha sonra kişilerden vücut ölçüleri (bel çevresi, kalça çevresi vs.), tartı sonucu ve kan bulguları istenir ve tüm bunların sonucunda kişiye özel beslenme planı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığından kimler faydalanabilir?

-İş hayatı yoğun tempoya sahip bireyler,

-Yurtdışında yaşayan ve ülkesinin beslenme kültürüne göre beslenmek isteyen bireyler,

-Sağlıklı beslenme rutininde sürekli olarak motivasyona ihtiyaç duyan bireyler,

Hem sesli hem görüntülü şekilde diledikleri şekilde online danışmanlık hizmeti alabilirler.

Hizmetlerimiz; kilo sorunları (sağlıklı kilo vermek ya da almak), gebe ve emzikli beslenmesi, polikistik overde beslenme, kilo kontrolü ve obezitede beslenme, diyabette beslenme, çölyak, sporcu beslenmesi, hipertansiyon ve kolesterolde beslenme, laktoz intoleransı, çocuk ve ergen beslenmesi ve gıda toleranslarında beslenme şeklindedir.

Hatay Samandağ diyetisyen tavsiye ve yorumları için aşağıda yer alan uzmanımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: hatay’ın en iyi diyetisyeni, hatay, samandağ diyetisyen, araştırma hastanesi diyetisyen 

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87