0 850 840 87 87

ISPARTA AİLE DANIŞMANI – AİLE TERAPİSTİ

‘Aile Terapisi Isparta’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri’ veya ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Çiftler; çift, evlilik ve aile terapisine genellikle iletişim nedenli problemleri, çocukla ilgili problemler, sonlanmayan tartışmalar, boşanma evreleri, sadakatsizlik, geniş ailenin müdahalesi, cinsel problemler ya da şiddet gibi nedenlerle katılıyorlar.

Çift terapisi; çiftlerin iletişim problemlerinin çözüme kavuşması ve ilişkilerinin doyum noktasının arttırılması amacıyla gerçekleşir. İlişki sırasında meydana gelen herhangi bir problem, çözülmesi gereken bir problem olabileceği gibi, partnerlerin bu konuda anlaşarak aldıkları bir çözüm yolu da olabilir. Sonuç olarak çiftlerin sorun çözme yeteneklerini arttırmak; mevcut problemin yok edilmesi için partnerleri bir arada tuttuğu gibi, ilişkinin geleceğini de iyi manada etkiler.

Evlilik terapisinde amaçlardan biri partnerlere hem kendilerini hem de eşlerini tanımalarını sağlamaktır. Gerek olduğunda sağlıklı tartışmayı öğrenmek de çift, evlilik ve aile terapisine dahil olan konulardan biridir. Sağlıklı ve mutlu bir evlilik ya da ilişki deyince hiç problem yaşanmıyor anlamına gelmez. Eşler birbirlerine karşı iyi niyetli oldukça, değişime ve gelişime hazır olduklarında sorunlar daha kolay çözülmektedir. Yalnızca ilişkide değil, bitmesi gereken ilişkilerin sağlıklı ve yıpratıcı süreçlerden geçmeden bitirmek için de çift terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Çift, Evlilik ve aile Danışmanlığının, kişilerin öz farkındalıklarını arttırma, yeniden yapılandırma gibi temel faktörleri bulunmaktadır. Isparta Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı alanında uzman ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri mevcut kadromuzdan destek alabilirsiniz. Isparta aile terapisti fiyatları hakkında detaylı bilgi için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Isparta aile terapisti tavsiye için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: ısparta aile ve psikolojik danışmanlık merkezi, ısparta psikolog, ısparta psikolog fiyatları, ısparta en iyi psikolog, ısparta şehir hastanesi psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Isparta ve İlçeleri: Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.