0 850 840 87 87

Isparta Yalvaç Aile Danışmanı – Aile Terapisti

‘Aile Terapisi Isparta Yalvaç’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri’ veya ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Çiftler; çift, evlilik ve aile terapisine genellikle iletişim nedenli problemleri, çocukla ilgili problemler, sonlanmayan tartışmalar, boşanma evreleri, sadakatsizlik, geniş ailenin müdahalesi, cinsel problemler ya da şiddet gibi nedenlerle katılıyorlar.

Çift terapisi; çiftlerin iletişim problemlerinin çözüme kavuşması ve ilişkilerinin doyum noktasının arttırılması amacıyla gerçekleşir. İlişki sırasında meydana gelen herhangi bir problem, çözülmesi gereken bir problem olabileceği gibi, partnerlerin bu konuda anlaşarak aldıkları bir çözüm yolu da olabilir. Sonuç olarak çiftlerin sorun çözme yeteneklerini arttırmak; mevcut problemin yok edilmesi için partnerleri bir arada tuttuğu gibi, ilişkinin geleceğini de iyi manada etkiler.

Evlilik terapisinde amaçlardan biri partnerlere hem kendilerini hem de eşlerini tanımalarını sağlamaktır. Gerek olduğunda sağlıklı tartışmayı öğrenmek de çift, evlilik ve aile terapisine dahil olan konulardan biridir. Sağlıklı ve mutlu bir evlilik ya da ilişki deyince hiç problem yaşanmıyor anlamına gelmez. Eşler birbirlerine karşı iyi niyetli oldukça, değişime ve gelişime hazır olduklarında sorunlar daha kolay çözülmektedir. Yalnızca ilişkide değil, bitmesi gereken ilişkilerin sağlıklı ve yıpratıcı süreçlerden geçmeden bitirmek için de çift terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Çift, Evlilik ve aile Danışmanlığının, kişilerin öz farkındalıklarını arttırma, yeniden yapılandırma gibi temel faktörleri bulunmaktadır. Isparta Yalvaç Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı alanında uzman ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri mevcut kadromuzdan destek alabilirsiniz. Yalvaç aile terapisti fiyatları hakkında detaylı bilgi için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Yalvaç aile terapisti tavsiye için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: yalvaç aile ve psikolojik danışmanlık merkezi, yalvaç psikolog, ısparta yalvaç psikolog fiyatları, yalvaç en iyi psikolog, ısparta şehir hastanesi psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.