0 850 840 87 87

KARAMAN AİLE DANIŞMANI – AİLE TERAPİSTİ

‘Aile Terapisti Karaman’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘Karaman Psikolog Fiyatları’, ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Karaman Çift Evlilik ve Aile Danışmanı alanında uzman, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan kadromuzdan destek almak, aile terapisti ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Evlilik ya da Çift Terapisi; psikolojik problemlerin ilişkilerde yarattığı sorunlar ve çiftlerin yaşadığı tartışmaların neden olduğu iletişim eksikliği, anlaşamama veya cinsel sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlayan bir danışmanlık türüdür. Kişilerin, çevreleriyle aralarındaki ilişkiler, iletişimler, duygusal doyumları birey için fazlasıyla önem arz eder. Fakat, romantik ve yakın ilişkilerde bu konuların önemi belirginleşmektedir. Çift terapisi; partnerler arasında oluşan anlaşmazlıklar, iletişim problemleri, uyumsuzluk, cinsel veya duygusal sorunu çözmek için yapılan bir terapi türüdür. Tüm bu sürecin sonunda ise partnerlerin/aile bireylerinin olumlu anlamda değişimi ve gelişimi hedeflenir.

Yalnızca evlilik süresince değil; flört, sevgililik, nişanlılık dönemlerinde oluşan sorunlar için de danışmanlık desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda Evlilik Öncesi Danışmanlık desteği alarak sağlıklı bir evliliğe adım atabilirsiniz. Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığını kapsayan bazı sorunlar; evlilik ve ilişki problemleri, ebeveynlik rolleriyle ilgili sorunlar, ekonomik sorunlar, aile içindeki bireylerin ruh sağlığı, bir aile üyesinin evden ayrılması, kayıp, yas ve travmalar, cinsel sorunlar, boşanma süreci ve problemleri şeklindedir. Siz de bu problemlerden birine veya herhangi bir probleme sahipseniz kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

Etiketler: karaman psikolog fiyatları, karaman psikolog, karaman psikolojik danışmanlık, karaman özel psikolog, karaman belediyesi psikolog, karaman aile terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Karaman ve İlçeleri: Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.