0 850 840 87 87

Karaman Ermenek Cinsel Terapi

 

Ermenek Cinsel Terapi Danışmanlığı‘ veya ‘Karaman Ermenek Cinsel Terapi‘ araması yaptığınız için sayfamıza ulaştınız. 

Cinsel yaşam evliliğin ve ilişkinin önemli boyutlarından birisidir. Cinsel ilişki partnerler arasında en yalın duyguların paylaşıldığı en yakın ilişki şeklidir. Dolayısıyla ilişkide çiftler arasındaki bağı oldukça güçlendiren bir meseledir.

Cinsellik yalnızca cinsel organlarla sınırlı değildir. Cinsellikle alakalı kişide yerleşmiş inançlar vardır. Yerleşmiş inançları çoğunlukla cinsellikle alakalı doğru bilinen yanlışlar oluşturmaktadır. Doğru bilinen bu yanlışlar cinsel problemlerin ortaya çıkışının başlangıcında büyük role sahiptir. Aynı zamanda cinselliğin tabu olarak görülmesi ve topluma gerekli cinsel eğitimin verilmemiş ya da yetersiz olması da cinsel problemlerin oluşumunda önemli etkiye sahiptir.

-Vajinismus Terapisi (Cinsel İlişki Korkusu, Cinsel İlişkiye Girememe veya Cinsel İlişkide Kasılma),

-Disparoni (Ağrılı Acılı Cinsel İlişki),

-Cinsel İsteksizlik, Erken Boşalma, Geç Boşalma, Ereksiyon Problemleri, Boşalma ve Orgazm Problemleri

Cinsel terapide amaç; cinsel problemler sebebiyle yıpranan psikolojik ruh halini iyileştirmek, bireylere cinsel eğitim vermek, partnerlerin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımasını sağlamak, cinsel çatışmaları çözüme kavuşturmak, bu tartışmaların getirdiği stres ve gerginliği azaltmak, partnerler arasındaki ilişkiyi geliştirip aynı zamanda problem çözme yeteneklerini arttırmaktır.

Siz de yukarıdaki sorunlardan birine veya tıbbi müdahale gerektirmeyen herhangi bir cinsel soruna sahipseniz ‘Aile Danışmanlığı‘ ve ‘Cinsel Terapi‘ eğitimi almış uzman kadromuzla Optimum Psikoloji olarak yanınızdayız. Karaman Ermenek cinsel terapi ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: cinsel psikologlar, psikolog kadromuz, cinsel terapi devlet hastanesi, psikolojik danışmanlık merkezleri, konya optimum, cinsel terapi fiyatları, karaman aile danışmanlığı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.