0 850 840 87 87

Kayseri Develi Aile Danışmanı – Aile Terapisti

Kayseri Develi’de aile terapistine ihtiyacınız mı var? ‘Aile terapisi’ ve ‘Cinsel terapi’ eğitimleri bulunan uzman, deneyimli ve empati yeteneği yüksek kadromuzdan danışmanlık alabilirsiniz. Kayseri Develi aile terapisi ücretleri ve randevu için kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Aile içi ilişkiler günümüzde pek çok aile tarafından ihmal edilen ve bu durumun tam tersine fazlasıyla önemli konulardan bir tanesidir. Aile fertleri arasında meydana gelen birçok problemin kaynağı iletişim eksiklikleridir. Kişiler çift terapisine genellikle; iletişim kaynaklı sorunlar, çocuklarla ilgili sorunlar, bitmeyen çatışmalar, boşanma süreçleri ve cinsel sorunlardan dolayı başvurulmaktadır.

Çift terapisinde amaç; partnerlerin birbirlerini daha net tanımaları, birbirlerinden beklentilerini kavramaları, sağlıklı tartışma ve sorun çözme yeteneği elde etmeleridir. Yani partnerler ileride meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmanın yanı sıra problemleri daha rahat aşacaklardır.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığını sorunlarınızı çözümleyip huzurlu aile ortamına kavuşmak için alabileceğiniz gibi ‘evlilik öncesi danışmanlık’ alarak evlenmeden önce partnerinizle beklentilerinizi, gereksinimlerinizi anlayarak, evlilikte oluşabilecek potansiyel sorun ve çözüm yolları öğrenerek daha sağlıklı ve huzurlu bir evliliğe adım atabilirsiniz.

Kayseri Develi aile danışmanı öneri ve yorumlar için aşağıda yer almakta olan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: develi evlilik terapisti, develi kaymek aile danışmanlığı, develi psikolog, kayseri devlet hastanesi aile terapisi, aile danışmanı nedir, psikolog aile danışmanı, bilişsel davranışçı terapi kayseri

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.