0 850 840 87 87

KIRIKKALE AİLE TERAPİSTİ – AİLE DANIŞMANI

Aile Terapisti Kırıkkale‘, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021′, ‘Kırıkkale Psikolog Fiyatları‘, ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan alanında uzman Kırıkkale Aile Terapisti kadromuzdan destek alabilirsiniz. Kırıkkale aile terapisti ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kırıkkale aile danışmanı tavsiye için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İnsan; fetüs halinde anne karnında var olduğu an itibariyle biyolojik eşi olan plasenta ona doğum anına kadar eşlik eder. Doğduğu an ise ruhsal olarak beslenme kaynağı arayışına girer ve annesi artım yeni eşidir. Büyüdüğünde ise yani genç yetişkinlik dönemlerinde ruh eşini bulma gereksinimi duyar. Sonuç olarak insanoğlu yaşamının hangi döneminde olduğu fark etmeksizin yaşantısını bir eşle birleştirme arzusundadır.

Bireylerin etrafındaki insanlarla iletişimleri, ikili ilişkileri, duygusal doyumları herkes için epeyce önemlidir. Fakat konu romantik ilişki olunca verdikleri önem artmaktadır. Çift terapisi; partnerler arasındaki anlaşmazlıkları, iletişim kaynaklı problemleri, tartışmaları, cinsel veya duygusal sorunları çözmek için bireylere verilen bir hizmettir. Bu sürecin sonundaysa partnerlerin olumlu anlamda değişimi hedeflenir.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, kişilerin farkındalığını arttırmak, yeniden yapılandırma sağlamak gibi temel hedefleri de vardır. Aynı zamanda boşanma süreçleri, aldatma/aldatılma, aile fertlerinden birinin kaybı, anne ve babanın çocuk üzerindeki etkileri gibi konular da aile danışmanlığına dahildir.

Etiketler: kırıkkale psikolojik danışmanlık, kırıkkale özel psikolog, kırıkkale psikolog, kırıkkale psikolojik danışmanlık merkezi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Kırıkkale ve İlçeleri: Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.