0 850 840 87 87

Kırıkkale Delice EMDR Terapisi

Kırıkkale Delice EMDR terapisinde hedef; bireylerin yaşamlarına odaklanabilmeleri, onları olumsuz manada etkileyen durumlarla baş etme yöntemlerini öğrenmeleri ve çevrelerindeki insanlarla daha sağlıklı iletişim kurabilmelerini sağlamaktır. Sürece duygusal olarak sorunla başlayan pek çok danışan ilk seans itibariyle psikolojik ruh halini bozan durumun eskisi gibi etkilemediğini belirtiyor. Kırıkkale Delice EMDR terapisi alanında uzman, ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. Kırıkkale Delice EMDR fiyatları hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Kişi, rutin yaşantısında meydana gelen bazı duygusal problemleri aşmakta zorlanıyorsa, özgüven ve benlik kaygıları yaşamaktaysa, daha önce oluşan bir travmanın etkileri devamlı olarak yineliyorsa EMDR o kişi için çıkış yolu olabilir. Delice EMDR yorumları ve Delice EMDR tavsiye için sayfanın aşağı kısmında yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

EMDR Terapisi; travmalar, yas ve ölüm, fobiler, panik bozuklukları, cinsel problemler, stres yönetimi, kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, depresyon, migren, obsesyon ve kişilik bozukluklarında sıklıkla başvurulan ve olumlu sonuçlar alınan bir terapidir.

EMDR terapisinin ardından danışanlar artık etkilendikleri, rahatsız oldukları travmalarından etkilenmeyecekler ve o anıyı yeni bir perspektiften görebilecekler. EMDR sayesinde sadece danışanı rahatsız eden belirtiler ortadan kalkmaz bunun yanı sıra bireye durumlarla baş etme yöntemleri ve olumlu inançlar yerleştirilir ve kişisel gelişimine katkıda bulunulur.

Etiketler: EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.