0 850 840 87 87

KIRŞEHİR CİNSEL TERAPİ

Cinsel sorunlar kaderiniz değildir, tıbbi müdahale gerektirmeyen bütün cinsel sorunlarınızda cinsel danışmanlık hizmeti almak problemlerinizi çözmeniz için sizlere olanak sağlayacaktır. Erken veya geç boşalma, disparoni, iktidarsızlık (ereksiyon sorunları), vajinismus veya cinsel isteksizlik gibi cinsel sorunlarınız için kurumumuza başvurabilirsiniz. Kırşehir en iyi cinsel terapist arayışındaysanız Kırşehir Cinsel Terapi alanında uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı ve huzurlu bir evliliğin yapıtaşını oluşturan en önemli etmenlerden biri ilişkideki cinsel yaşantıdır. Çiftlerin, ilişki esnasında ya da kendi sosyal hayatlarında yaşadıkları stres ve gerginlikler de cinsel sorunlara neden olabilir. Bu durum oldukça olağan olduğu gibi destek alındığında da geçici bir süreç olmaktadır. Aynı zamanda cinsellikteki mitler, toplum baskısı, yetiştirilme tarzı, cinsel eğitim yetersizliği gibi sebepler de cinsel problemlere yol açabilir.

Cinsel Terapi; partnerler arasında uyuşmazlıklara sebep olan cinsel sorunların getirisi olan dengesi bozulmuş ruh halini onarmak, bireylere cinsel eğitim vermek, cinsel kavgaların sona ermesini sağlamak, çiftlerin hem kendilerini hem de birbirlerini daha iyi tanımasını sağlamak, çatışmalardan kaynaklanan stresi ve gerginliği azaltmak ve partnerler arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek hedefiyle gerçekleştirilmektedir. Cinsel terapi süreci; bireylere güvenli alan oluşturup, etik kurallara uyan, empati özelliği yüksek, tarafsız, güvenilir, yargıdan uzak ve gizlilik koşullarıyla ilerleyen, ‘Cinsel Terapi’, ‘Aile Danışmanlığı’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimi almış uzmanlarımızca yürütülmektedir.

Kırşehir cinsel terapist yorumları ve Kırşehir cinsel terapist öneri için sayfanın aşağısında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: kırşehir terapist, kırşehir cinsel terapi merkezi, kırşehir cinsel terapi ücretleri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Kırşehir ve İlçeleri: Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.