0 850 840 87 87

Kırşehir Mucur Diyetisyen

Kırşehir Mucur Diyetisyen / Online Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Kırşehir Mucur Diyetisyen, toplumdaki bireylerin büyüme, gelişme ve hayatları boyunca sağlıklarını korumak ve geliştirmek, hayat kalitelerinin daha üst noktaya taşınması için yeterli donanıma sahip, bireye özel beslenme planı oluşturan, gıdaları hem ekonomik hem de sağlığa en uygun olacak şekilde pişirilmesini sağlayan, topluma sağlıklı yaşamı öğrenmeleri için öncülük eden ve bilinçlendiren kişilere denir.

Beslenme ve diyet danışmanlığı, toplumda bilinenin aksine yalnızca kilo aldırmak ya da verdirmek için programlanmış kısa süreli ve belirsiz değildir. Beslenme planının sürdürülebilir olması için danışanların hayat koşullarını, beslenme alışkanlıklarını kesinlikle atlamamak gerekir. Dolayısıyla danışanlar yasak algısına girmeden, istedikleri her şeyden yiyebildikleri, doyarak ve eğlenerek sağlıklı beslenme stilini hayatlarına adapte edebileceklerdir.

Beslenme; anne karnında var olmaya başladığımız andan itibaren başlayıp, ölünceye kadar sürer. Yani beslenme danışmanlığını sağlıklı ya da herhangi bir hastalığa sahip tüm bireyler alabilir.

Online Beslenme ve Diyet Danışmanlığı sürecinin başlangıcında danışanlardan son 3 ayda yaptırılmış kan tahlili, 3 günlük besin tüketim kaydı ve anamnezi alınır. Daha sonra kişiden vücut ölçüleri ve tartı sonucu istenir. Tüm bunlar göz önünce bulundurularak kişiye aynı parmak izi gibi özel bir beslenme planı oluşturulur.

Online Beslenme ve Diyet Danışmanlığını, yurtdışı veya şehir dışında ikamet eden, bulunduğu ilde diyetisyen hizmeti almaya imkanı olmayan, yoğun iş hayatına sahip, sürekli motive olmak isteyen ya da yüz yüze beslenme danışmanlığını herhangi bir sebepten dolayı alamayan bireyler görüntülü ya da sesli şekilde kolaylıkla alabilirler. Online Beslenme Danışmanlığıyla aynı zamanda zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Mucur diyetisyen fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mucur diyetisyen yorumları için sayfanın aşağısında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: kırşehir devlet hastanesi diyetisyen, kırşehir mucur diyetisyen yorumları, online diyetisyen, mucur diyetisyen öneri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87