0 850 840 87 87

Kocaeli Darıca Diyetisyen

Kocaeli Darıca Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Kocaeli Darıca’da diyetisyene ihtiyacınız mı var? Diyetisyen  yardımıyla beslenme programınızda yasaklar yer almadan hem zevk aldığınız hem de doyduğunuz bir süreci hayatınıza adapte edebilirsiniz. Kocaeli Darıca diyetisyen fiyatları hakkında bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için randevu oluşturabilirsiniz.

Beslenme danışmanlığı sadece kilo vermek ya da kilo alma süreçlerini içermez. Anne karnında var olmaya başladığımız andan ölünceye kadar yaşamın tüm dönemlerinde beslenme eylemi vardır. Dolayısıyla beslenme danışmanlığından; beslenmeyle ilgili bir hastalığı olan veya olmayan sağlıklı; yeni doğandan başlamak üzere okul öncesi dönem, okul çağı, ergenlik dönemi, gebe ve emzikli süreci ve yaşlılıktaki bütün bireyler faydalanabilir.

Online beslenme danışmanlığı süreci; bireyin beslenme alışkanlıkları hakkında fikir sahibi olmak adına 3 günlük besin tüketim kaydı formu alınmasıyla başlamaktadır. Ardından bireyden vücut ölçüleri, tartı sonuçları ve kan bulguları istenir ve değerlendirilir. Tüm alınan bilgiler yönünde bireye özel beslenme programı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığında; zaman kısıtlaması yoktur, dolayısıyla istediğiniz zaman takipte olabilirsiniz, ihtiyaç duyduğunuz an diyetisyeninize ulaşabilirsiniz, listede yer almayan herhangi bir besin tüketildiğinde telafi etmek için diğer randevunuzu beklemenize gerek yoktur.

-Kilo yönetimi,

-Çocuk ve ergenlik döneminde beslenme,

-Gebe ve emzikli döneminde beslenme,

-Diyabette beslenme,

-Besin gıda toleranslarında (çölyak, laktoz intoleransı vb.) beslenme,

-Akciğer hastalıklarında beslenme

gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.

Kocaeli Darıca diyetisyen yorumları ve önerileri için aşağıda yer almakta olan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler:  darıca en iyi diyetisyen, darıca devlet hastanesi diyetisyen, darıca hastanesi diyetisyen randevu alma, izmit diyetisyeni

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87