0 850 840 87 87

Mersin Toroslar Diyetisyen

Mersin Toroslar Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Mersin Toroslar’da diyetisyen arayışında mısınız? Diyetisyen Özge Nur DUTAK danışanlarında yasak algısı yaşatmadan doyarak ve en önemlisi zevkle sağlıklı beslenme stilini yaşamınıza uyumlamanız için sizlere destek olacaktır. Mersin Toroslar diyetisyen fiyatları hakkında bilgi edinmek ve diyetisyen randevu için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Beslenme danışmanlığı; sadece kilo almak veya kilo vermekten ibaret bir süreç değildir. Anne rahminde var olduğumuz andan itibaren ölene kadar hayatımızın bütün evrelerinde beslenme vardır ve ayrı ayrı tüm dönemlerde beslenmenin önemi çok büyüktür.

Beslenme danışmanlığı hizmetinden beslenmeyle alakalı herhangi bir rahatsızlığı bulunan veya sağlıklı; yeni doğan dönemi, emziklilik dönemi, okul öncesi, okul çağı, ergenlik dönemi, gebelik süreci ve yaşlılık dönemlerindeki bütün kişiler faydalanabilirler.

Online beslenme danışmanlığı süreci bireyin beslenme alışkanlıkları ve rutin yaşantısı hakkında bilgi edinebilmek adına 3 günlük besin tüketim kaydı alınmasıyla başlar. Sonrasında bireyden vücut ölçüleri, tartı sonucu ve kan tahlilleri istenerek, tüm alınan veriler doğrultusunda bireye özgü beslenme planı oluşturulur.

Online beslenme ve diyet danışmanlığından kimler yararlanabilir?

Yoğun çalışma temposuna sahip veya iş seyahatlerinden vakit bulamayan kişiler,

Yurtdışında ikamet eden ve kendi beslenme kültürüne göre beslenme planı isteyen kişiler,

Sağlıklı beslenme sürecinde devamlı motive olmak isteyen bireyler,

İster sesli ister görüntülü olarak online danışmanlık alabilirler.

Verilen hizmetlerimiz arasında; kilo problemleri (kilo alma veya verme), kilo kontrolü ve obezitede beslenme, sporcu beslenmesi, gebe ve emzikli beslenmesi, çocuk ve ergen beslenme danışmanlığı, diyabette beslenme, gıda toleransında beslenme, hipertansiyon, polikistik overde beslenme, kolesterolde beslenme, çölyak ve laktoz intoleransı yer almaktadır.

Mersin Toroslar diyetisyen öneri ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: mersin toroslar diyetisyen yorumları, toroslar en iyi diyetisyen, mersin üniversitesi diyetisyen, diyetisyen mersin şehir hastanesi

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

DİYETİSYEN

Özge Nur DUTAK

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/diyetisyen-ozge-nur-dutak/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.