0 850 840 87 87

NEVŞEHİR CİNSEL TERAPİ

Nevşehir Cinsel Terapi Danışmanlığı’ veya ‘Nevşehir Cinsel Terapi’ aramalarından herhangi birini yaptığınız için sayfamıza ulaştınız.

Cinsellik sadece cinsel organları kapsayan bir konu değildir. Cinsellikle ilgili bireyde yerleşmiş inançlar, duygular ve düşünceler bulunmaktadır. Yerleşmiş inançları çoğu zaman cinsellikle ilgili mitler oluşturmaktadır. Bu mitler aslında cinsel sorunların meydana gelişinde en büyük paya sahiptir. Bunun yanı sıra cinselliğin tabu olarak görülmesi ve bireylere yeterli cinsel eğitimin verilmemiş olması da cinsel sorunlara davetiye çıkaran sebeplerdir.

Cinsel Terapi; partnerler arasında anlaşmazlıklara neden olan cinsel sorunların yıprattığı ruh hali dengesini sağlamak, bireylere cinsel eğitim vermek, partnerlerin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımasına olanak sağlamak, cinsel çatışmaları çözüme kavuşturmak ve bunlardan kaynaklanan gerginliği ve stresli ortamı yok etmek amacıyla yapılan bir terapi türüdür.

-Disparoni (Acılı ağrılı cinsel ilişki),

-Vajinismus (Cinsel ilişkiye girememe, cinsel ilişki korkusu),

-Cinsel İsteksizlik,

-Erken veya geç boşalma,

-Ereksiyon sorunları,

-Boşalma ve orgazm sorunları

Yukarıdaki problemlerden birine veya daha fazlasına sahipseniz hiçbir tıbbi müdahale gerektirmeyen yöntemlerimizle ‘Aile Terapisi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Nevşehir cinsel terapi fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Nevşehir en iyi cinsel terapist ve Nevşehir cinsel terapist yorumları için aşağıda bulunan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: nevşehir aile terapisi, psikolog nevşehir, nevşehir psikolog yorumları, nevşehir psikolog ücretleri, nevşehir psikolog devlet hastanesi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Nevşehir ve İlçeleri: Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.