0 850 840 87 87

Niğde Bor Vajinismus Terapisi

Niğde Bor Vajinismus Terapisi

Vajinismus Kader Değildir. Çözümü haftalar aylar alan bir sorun hiç değildir. Cinsel Terapi – Aile Terapisi eğitimi almış uzman kadromuz ile, Vajinismus sorununda Alfa metodu ile 3 gün gibi kısa sürede çözüm için Niğde Bor Vajinismus Terapisiyle yanınızdayız. 2. Balayı şeklinde keyifli ve kısa sürede, otel konaklama desteği ile ya da TAMAMEN ONLİNE SEANLAR ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı. 

Vajinismus sorunu bulunan kadınlarda cinsel birleşme sırasında rahatsızlık hissi, yanma, acı ya da hiç cinsel ilişkiye girememe durumları vardır. Vajinismusa sebep olan faktörler arasında korku, telaş veya stres, bireyi sarsan durumlar, eşle yaşanan sorunlar, çocukluk deneyimleri veya yetersiz cinsel eğitim gibi durumlar yer almaktadır. Niğde’de vajinismus terapisi kadınların cinsel problemleri arasında en etkili ve en başarılı şekilde çözüme kavuşturulan bir sorundur. Terapi sürecinde adım adım ilerlenir ve bireyler %100 çözüme ulaştırılır.

Vajinaya direkt müdahale olmadan, tıbbi bir müdahale olmaksızın, cinsel danışmanlık alarak ve cinsel yaşamınızdaki kaliteyi arttırarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Cinsel Danışmanlık tıbbi bir müdahale içermez. Niğde Bor vajinismus ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vajinismus öneri ve danışan yorumları için sayfanın aşağı kısmını inceleyebilirsiniz.

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

niğde vajinismus

niğde vajinismus

niğde vajinismus

niğde vajinismus

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.