0 850 840 87 87

Samsun Atakum Diyetisyen

Samsun Atakum Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Samsun Atakum’da beslenme uzmanına ihtiyacınız mı var? Diyetisyen sağlıklı beslenmeyi yaşantınıza uyarlayabilmeniz için sizlere listenizde yasaklar olmadan zevkle doyacağınız beslenme programları planlayarak yanınızda olacaktır. Samsun Atakum diyetisyen ücretleri ve Atakum diyetisyen randevu için merkezimizi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Beslenme ve diyet danışmanlığı; toplumda bilinenin tersine yalnızca kilo vermek veya kilo almaktan ibaret bir süreç olmamaktadır. Beslenme; yaşantımızın başladığı andan öldüğümüz ana kadar hayatta kalmak için sürdürdüğümüz bir eylemdir ve hayatın tüm dönemlerinde önemi ayrı ayrı çok elzemdir. Dolayısıyla beslenme danışmanlığından beslenmeyle ilintili herhangi bir rahatsızlığı var olan ya da olmayan sağlıklı; yeni doğan döneminden başlayarak, okul öncesi, okul çağı ve ergenlik dönemlerinde, gebe ve emziklilik dönemlerinde, yaşlılık dönemlerindeki tüm kişiler yararlanabilir.

Online beslenme danışmanlığı süreci; kişilerden beslenme rutinlerine dair bilgi edinmek amacıyla 3 günlük besin tüketim kaydı alınmasıyla başlamaktadır. Daha sonra danışanların vücut ölçüleri (bel çevresi ve kalça çevresi), tartı ölçüm sonuçları ve kan tahlilleri yorumlanarak bireye özel beslenme planı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığının;

-Süreç online şekilde ilerlediğinden zaman ve yer kısıtlaması yoktur, yani her an takipte olabilmeniz,

-Gereksinim hissettiğiniz anda diyetisyeninize ulaşabilmeniz,

-Yapılan kaçamakları telafi etmek için diğer görüşmeyi beklemenize gerek yok, o an diyetisyeninize ulaşabilmeniz,

gibi birçok avantajı da vardır.

Hizmetlerimiz arasında; kilo yönetimi (kilo alma veya verme), gebelik ve emziklilik dönemlerinde beslenme, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde beslenme, diyabette beslenme, hipertansiyon ve yüksek kolesterol durumlarında beslenme, besin gıda toleranslarında beslenme (çölyak, laktoz intoleransı gibi) yer almaktadır.

Samsun Atakum diyetisyen tavsiye ve yorumları için sayfanın aşağısında yer almakta olan tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: atakum diyetisyen devlet hastanesi, atakum en iyi diyetisyen, samsun diyetisyen atakum

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87