0 850 840 87 87

Antalya Kepez Psikolog – Psikolojik Danışman

OPTİMUM PSİKOLOJİ (Lara, Muratpaşa) —-  Online Psikolojik Danışmanlık – Antalya Kepez Psikolog Psikolojik Danışman
Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık – Cinsel Danışmanlık  Hizmetleri

Antalya Kepez Psikolog veya Psikolojik Danışman, danışanlarının yaşarken önlerine çıkan zorlukları veya aşamadıkları olayları çözmeleri ya da hedeflerini belirlemeleri konusunda yardımcı olur. Psikolog – Psikolojik Danışman kadromuzun özgeçmiş ve tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz. Antalya Psikolog fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Psikolojik Danışmanlık seanslarında EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemeTerapisi uzmanlarca çok sık kullanılan bir metottur. Olumsuz duygu ve inanışları çevreleyen travmatik bir durum yaşadığımızda insan beyni o anıyı yaşanılan andaki duygusal kapasitesi ile kaydeder. Bu anılar birey tarafından hazmedilmediği için yaşanılan anıyı tetikleyici bir olay ile karşılaşıldığında beyin olumsuz duygu ve düşüncelerle dolmaya devam eder. Tam bu noktada EMDR’la birlikte bireyin yaşantısına daha iyi adapte olması ve olaylarla başa çıkma metodunun olumluya dönüştürülmesi amaçlanır.

EMDR Terapisi‘ eğitimi almış uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Etiketler: antalya psikolog, antalya psikolojik danışman, antalya pedagog, antalya emdr, antalya cinsel terapi, antalya aile terapisi, antalya kepez psikolojik danışman, kepez belediyesi psikolog, muratpaşa belediyesi psikolog, antalya psikolog tavsiye, antalya psikolog lara, antalya psikolog konyaaltı

Randevu İletişim:

ANTALYA
Optimum Psikoloji

Fener Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı, Grand Duke İş Merkezi, No:75/A, İç Kapı No:6, Lara, Muratpaşa, ANTALYA
0 850 840 87 87

Online ya da Yüz Yüze Çift-Aile Danışmanlığı Desteği için;  Alabileceğiniz Uzmanlarımız Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Antalya Çift-Aile Danışmanlığı Desteği için; 
https://www.optimumpsikoloji.com.tr/antalya-aile-danismani-aile-terapisti/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.