0 332 409 99 44

ONLİNE – TELEFONLA PSİKOLOJİK DESTEK

Online Psikolog - Telefonla Psikolog - Psikolojik Danışman Desteği

Online psikolojik destek alanında hizmet veren uzmanlarımızdan hemen randevu alıp, evinizin rahatlığında sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Online- Telefonla : Cinsel Danışmanlık

Tıbbi müdahale gerektirmeyen, hastalık olmayan tüm cinsel sorunlarla İlgili, Aile Danışmanlığı veya Cinsel Terapi eğitimleri almış uzmanlarımızca verilen danışmanlık hizmetleri.

Online & Telefonla : Çift Evlilik ve Aile Danışmanlığı

Online – Telefonla İlişki Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Psikolojik Destek, Çift-Evlilik ve Aile Danışmanlığı Hizmetleri. Aile Danışmanlığı ve Cinsel Terapi eğitimi almış uzmanlarımızla yanınızdayız.

Online Psikolog – Psikolojik Danışman – Aile Danışmanı

Online psikolojik destek ve telefonla psikolojik destek; online psikolog – online psikolojik danışman tarafından internet veya telefonla bireylere psikolojik destek iletilmesi sürecidir. Bu amaçla ‘facetime’ ‘whatsapp’ ‘hangout’ ‘facebook messenger’ gibi görüntülü konuşma platformları veya ‘telefon’ tercih edilebilmektedir.

Online psikolojik destek – online psikolojik danışma – online terapi hizmetinin birçok avantajı insanları bu alana yönlendirmektedir. Telefonla psikolojik danışma hizmeti veya online psikolojik danışman chat olarak da adlandırabileceğimiz bu uygulamanın tercih sebeplerinden bazıları şunlardır:

 • Kişinin bulunduğu yerde psikolojik yardım alabileceği ya da almak isteyeceği bir psikolog ya da psikolojik danışmanın bulunmaması
 • Sosyal yaşam veya iş yaşamındaki yoğunluk sebebiyle kısıtlı zamanın olması ve psikolojik danışma sürecine zaman ayıramama
 • Evden çıkmaya engel olabilecek fiziksel rahatsızlıkların bulunması
 • Bireyin dışarı çıkmasına engel olabilecek agorafobi, sosyal fobi gibi durumlarda
 • Psikolojik destek hizmeti aldığının duyulmasını tercih etmeyen kişiler için
 • Cinsel sorunlar gibi kimi zaman yüz yüze konuşulmaktan çekinilen konularda
 • Trafik gibi çevresel etkilerden bağımsız olarak evinizin rahatlığında veya dilediğiniz herhangi bir yerde bir bilgisayar, tablet veya telefon sayesinde sanal psikolog yardımını alabilirsiniz. Üstelik online psikolojik destek yüz yüze gerçekleştirilen terapilerden çoğunlukla daha makul bir fiyata yapılmaktadır. Bu da kısıtlı bir bütçeye sahip olan kişiler için önemli bir noktadır.

Online telefonla psikolojik destek için danışan ile uzmanda (psikolog, psikolojik danışman) kimi zaman sadece telefon, kimi zamansa bilgisayar, internet bağlantısı ve kulaklık olması yeterlidir. Bu tamamen görüntülü mü yoksa yalnızca telefonla mı psikolojik destek almak istediğinize göre değişmektedir.

 

Kendisini online psikolog – online psikolojik danışman olarak tanıtan kişilere nasıl güvenilir ve online psikolojik destek alırken nelere dikkat edilmelidir?

Online danışma almaya karar vermiş fakat kafası karışık olan online psikolojik danışma hakkında tereddütleri bulunanlar için bu kısım önemlidir. Psikolog, psikolojik danışman ya da psikiyatrist olmadığı halde kendisini bu şekilde tanıtıp insanları kandırmaya çalışan kötü niyetli insanlar bir çok yerde bulunmaktadır. Bilhassa internet ortamında sıkça rastladığımız bu tip insanlardan korunmak için öncelikle yardım alacağınız uzmanın, mezun olduğu okullarla ilgili diplomalarını ve almış olduğu eğitim belgelerini kontrol ediniz.

Bu noktada almış olduğu lisans eğitimine dikkat etmelisiniz. Psikolojik danışma ücreti, ödememenin hangi yolla gerçekleştirileceği, seans süreleri gibi detayların önceden belirlenmiş olması önemlidir. Gerçekleştirilecek online psikolojik destek hizmetinin görüntülü konuşma mı yoksa sadece telefon konuşması olarak mı devam ettirileceği yine uzmanla birlikte kararlaştırılmalıdır. Yüz yüze danışmanlık sürecindeki bütün etik kurallar burada da geçerlidir. Destek alacağınız uzmanın ne kadar zamandır bu alanda çalıştığını ve online hizmet verdiğini öğrenmeniz de size karar vermede kolaylık sağlayacaktır.

Online – Telefonla Psikolojik Danışma Sürecinde Uygulanabilen Teknikler Nelerdir?

EMDR Tekniği ve Bilişsel Davranışcı Teknikler  ile hekimin tıbbi müdahalesini, tedavi ve sağlık hizmeti süreçleri gerektirmeyen ve ilaç kullanımı gerektirmeyen tüm psikolojik sorunlar ve cinsel sorunlar online psikolojik danışmanlık ile çalışılabilmektedir.

Gelişen teknolojiyle birlikte psikolojik sorunların çözümünde de alternatif yollar bulunmakta ve etkili sonuçlar alınmaktadır. Optimum Aile Danışma Merkezi olarak verdiğimiz hizmetlerden birisi de online psikolojik destek hizmetidir.

 

Optimum Aile Danışma Merkezi’ nden 3 ADIMDA KOLAYCA ONLİNE – TELEFONLA PSİKOLOJİK DESTEK ALIN:

1. Size göndereceğimiz Danışan Bilgilendirme Formunu doldurup, okuyup imzalayarak tarafımıza mail veya whatsapp yoluyla gönderin.

2. Seans ücretini, size gönderilecek Optimum Aile Danışmanlık Hizmetleri Ldt. Şti. şirket hesap numarasına yatırın.

3. Karar verdiğiniz uzman için randevunuzu alıp, seansa başlayın.

Tansu ALTUNKÖSE - Psikolojik Danışman Konya

Tansu ALTUNKÖSE – Psikolojik Danışman, EMDR Danışmanı, Aile Danışmanı
Genç, Yetişkin ve Aile Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışman Tansu ALTUNKÖSE, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Lisans eğitiminden sonra Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Aile Danışmanlığı üzerine yüksek lisans yapmıştır.

 

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

Lisans ve yüksek lisans eğitimlerinin ardından Türk PDR Derneği tarafından verilen 30 saatlik Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldı

-Temel ve İleri Düzey EMDR eğitimi aldı.

-Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Eğitimi

Diksiyon, Kişisel Gelişim, Takım Çalışması ve Stres Yönetimi,  Beden Dili ve Etkili İletişim eğitimleri aldı.

 

UZMANLIK ALANLARI

EMDR Terapisi (Göz hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Ergen Psikolojik Danışmanlık
Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık

PSİKOLOJİK DANIŞMAN TANSU ALTUNKÖSE - DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

B. D.

Uzun süredir kullandığım ilaçların bana fayda vermediğini hatta daha da kötü etkilediğini fark ettiğimde psikolojik danışma yardımı almaya karar verdim. Araştırdığımda emdr diye bir yöntem karşıma çıktı ve Tansu hanımın bu yöntemi uyguladığını görüp kendisinden randevu aldım ve her seanstan sonra kendimi biraz daha hafiflemiş hissettim. Seanslara devam ediyoruz ama şimdiden faydasını görebiliyorum.

S. Y. 

Tansu hanımla seanslara başlamadan önce yaşadığım sorunların içinden çıkamıyorken emdr yöntemiyle birlikte aslında kendime ne kadar eziyet ettiğimi fark ettim. Birçok şey hayatımı zorlaştıran bir ayak bağı olmaktan çıktı ve aksine daha da güçlendim. İlk görüşmemizle şu anki halim arasında çok büyük bir fark olduğu hem benim tarafımdan hem çevrem tarafından görülebiliyor.

S. T.

Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde bir tanıdığımın önerisiyle Tansu hanımla tanıştım. Kendisiyle yaptığımız görüşmede ona takıntılarımdan bahsettim. Takıntılarımın artık hayatımı ne kadar zorlaştırdığını ve bu durumdan kurtulmak istediğimi söylediğimde bana emdr tekniğinden bahsetti. Bu sayede bana rahatsızlık veren durumların beni eskisi gibi rahatsız etmeyeceğini ve hayatımın kolaylaşacağını söylediğinde büyük bir umutla görüşmeler için randevu aldım. İlerleyen haftalarda gerçekten arındığımı, rahatladığımı daha da net gördüm. Bu konudan dolayı yardım almak isteyenler tereddüt etmeden Tansu hanımla tanışabilir.

Z. Ç.

Çok kısa bir süre önce tanıştım kendisiyle ama bu süreye rağmen çok fazla yol almış durumdayım. Bunu da Tansu hanıma ve uyguladığı terapi tekniğine borçluyum. İyi ki bu kararı almışım ve iyi ki yolum optimum psikolojiye düşmüş diyorum şu an.

Ş. N. E.

Tansu hanıma son birkaç yıldır çok sık yaşadığım panik ataklarımdan ve beni çok yıpratan sorunlarımdan bahsettiğimde sebebinin daha önceki olaylara dayanıyor olabileceğinden söz etti. Böyle durumlarda çokça kullanılan bir terapi tekniği olduğunu söyledi. Benim emdr ile tanışmam bu şekilde oldu. İyi ki tanışmışım. Bu kadar zaman boyunca kafeste kapalı kalmışım ve artık özgürleşmişim gibi hissediyorum.

Ş. D.

Bir yakınımın bana psikolojik yardım aldığını ve emdr adı verilen yöntemle iyi hissettiğini söylemesiyle birlikte acaba benim için de uygun olur mu diye düşünüp randevu aldım. İlk görüşmeden itibaren kafamdaki bazı soru işaretleri gitti ve çok geçmeden diğer görüşmelerim için zaman ayırıp randevu aldım. Düzenli olarak gidip geldikçe ne kadar faydalı bir yöntem olduğunu anladım.

S. K.

Kendimle alakalı, yaşadığım hayatla alakalı bir sürü problemim vardı ve artık dayanamayacak duruma gelip yardım almalıyım dedim. Yaşadığım şehirdeki uzmanları araştırırken denk geldim ve emdr’nin ne olduğunu araştırdım. Okuduğum yorumlar üzerine bir görüşme talep ettim. Kendimle ilgili aldığım en önemli karardı diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

B. K.

Yıllardır kullandığım ilaçlardan da denediğim yöntemlerden de o kadar sıkılmıştım ki… çünkü faydasını göremiyordum, görsem de kısa süreli oluyordu. Yalnızca günü kurtardığını düşündüm ve düzenli bir psikolojk yardım almam gerektiğini düşündüm. Böylece yolum optimum aile danışma merkezine düştü. Orada Tansu hanımla tanıştım ve uyguladığı yöntemlerle beraber kısa denebilecek bir sürede kendimi toparladım. Çok teşekkür ediyorum.

S. C. A

Yoğun kaygılarımla alakalı yardım almam gerektiğini düşündüğümde Tansu hanımla görüşmek istedim. Kendisi bana bazı bilgiler verdi ve hemen arkasından randevu aldım. Her görüşmemizden sonra biraz daha iyi hissettiğimi fark edince doğru yolda olduğumu anladım. Gerçekten işini iyi yapan biri.

F. C.

Yaşadıgım bazı olumsuz durumlardan sonra içime kapandım, her şeyden uzaklaştım ve uzunca bir süre hayatımı kendime zehir ettim. Ben kendi kendime üstesinden gelirim sanıyordum fakat durum çözülmez bir hal aldı ve yakınlarımın ısrarıyla psikolojik yardım arayışına girdim. Böylece tansu hanımla tanıştım. Onun seansları sayesinde aylarca süren ve peşimi bırakmayan depresyondan kurtuldum. Yardım aldığım süre boyunca çok ilgili davrandı ve benim iyi hissetmem için hayata tekrar dönebilmem için elinden geleni yaptı.

Psikolojik Danışman Tansu ALTUNKÖSE hakkında yazılmış
tüm danışan tavsiye ve yorumlarına;
https://optimumailedanismanlik.com/
danisan-yorumlari/
#1557010085993-32b687ff-6e4b

sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Psikolojik Danışman Fatih UĞUR

Konya Psikolog - Psikolojik Danışman

Fatih UĞUR – Psikolojik Danışman
Genç, Yetişkin, Aile Psikolojik Danışmanlık ve Cinsel Danışmanlık 

1986 Karaman Ermenek doğumlu olan Psikolojik Danışman Fatih UĞUR, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimine ise İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında halen devam etmektedir. Konyada Psikolojik Danışman olarak 11 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Genç, Yetişkin ve Çift Psikolojik Danışmanlığı ve Cinsel Sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

–  EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi

 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı.

Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ tan Hipnoz Eğitimi aldı.

Aile Danışmanlığı Eğitimi – Adnan Menderes Üniversitesi

Detaylı Özgeçmişi için; 
optimumailedanismanlik.com/
psikolojik-danisman-fatih-ugur/

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Psikolojik Danışman Fatih UĞUR - Danışan Tavsiye ve Yorumları

Gül
Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bir sesle aramıştım Fatih Beyi. İnternetten bulmuştum kendisini. Yoğun olum korkusu yaşıyordum. aradığım ilk gün randevu verdi. Güler yüzü ve samimiyetiyle doğru bir tercih yaptığımı ilk görüşmede anladım. İnanın ilk seansta sıkıntılarımın yarısı gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir çok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda fatih bey var Emdr diye bir yöntem var diye bağırmak istiyorum kendimi fatih bey ve sihirli değneğiyle(emdr) tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih bey işini çok iyi yapan biri. Bırakın hayatınıza dokunsun. Pişman olmayacaksınız…

 

Aslı G.
Fatih beyi internetten psikolojik danışman ve terapist ararken buldum. Kendisini önceden hiç tanımıyorum bilgim yoktu. Çok çaresiz ve umutsuzdum. Daha önce giden yardım alan kişilerin yorumlarını okuyarak karar verdim kendisinden yardım almaya. Seanslara gidip geldikçe kendisinin ne kadar doğru bir çözüm ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kere daha anladım. Ben hayatımda asla benim başıma gelmez asla asla dediğim çok ağır bir travma çok ağır bir olay yaşadım. Hiçbir şeye inancım kalmadığı asla tazelemek her şey bitti dediğim bir anda tanıdım kendisini. Kendisi emdr tedavisi uyguladı. Şuan ne durumda olduğumu anlatamam. Bu duruma gelebileceğimi asla düşünmüyordum. Allah bin kere razı olsun. Hakkını ödeyemem. Yanında kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz sonsuz güvenebileceğiniz mükemmel bir insan. Ben kendisini nasıl yorumlar sayesinde bulduysam inşallah benim yazdıklarımda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum rabbim her şeyi gönlüne göre versin inşallah.

 

Merve
Fatih Bey’i facebook sayesinde tanıdığım ve destek aldığım bir uzmandır. İşinde oldukça başarılı bulduğum psikoloğum Fatih Bey’in yanından her seans sonrası mutlulukla ayrıldım Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim, içinde boğulduğum problemlerim, dinmeyen gözyaşlarım vardı. Daha ilk seansımızda emin olun ki %50 hepsi azaldı. Özellikle gözyaşlarım…Sonraki seanslarımızda Fatih Bey beni mucize EMDR terapi ile tanıştırdı. Nedir bu EMDR derseniz başta anlamlandıramadığım Fatih Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize terapi yöntemi. Biraz daha açacak olursak ;kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabi ki mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz .Şöyle bir durum var ki tedavi yöntemi ne kadar Mucize olsa da etkili bir yöntem olsa da işin sırrı terapistinizin başarısında. İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes Kesinlikle Fatih Bey ile tanışmalı. Profesyonelliğiyle samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı. Bugün kendisiyle son seansımız olacak. İnanın tedavimin bittiğine üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Buradan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum. Meslek hayatında istediği başarıya ulaşmasını diliyorum. İyi ki sizi tanıdım. Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım. İyi ki varsınız.

 

T.L.
Vajinismus sorunu sebebiyle Fatih Bey’den yardım aldım. Sorunun kaynağına inen Fatih Bey nokta atışları yapıp EMDR uygulayarak bu sorunu kısa sürede çözmemizi sağladı. Bu süreçte korktuğum ve olumsuz düşüncelere kapıldığım zamanlarda bile her zaman anlayışlı, samimi, sabırlı ve kararlı davranışlar sergileyerek beni cesaretlendirdi. Aslında vajinismusun tamamen travmalara bağlı olan bilişsel yapıyla ilişkili olduğunu göstererek hayatımı oldukça önemli bir şekilde etkiledi. Seanslarda sadece bu sorun hakkında değil, aynı zamanda, yaşamımızın kalitesini artıracak kıymetli konular hakkında da konuşarak keyifli ve verimli zamanlar geçirdim. Fatih Bey gerçekten işini keyifle yapan, yalnızca maddi kazanç sağlama amacı gütmeyen, alanında uzman, güleryüzlü, samimi, espirili, nitelikli, pratik bir zekaya sahip ve doğru yönlendirmeler yapan bir kişidir. Bu sebeple herhangi bir sorun yaşayan ve özellikle vajinismus tedavisi arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

E.G.
Anksiyete bozukluğu nedeniyle psikolog ararken EMDR’yi keşfettim. Konya emdr diye arama motorunda aradığım zaman ise Fatih beye ulaştım. Fatih Bey ile yaklaşık 15 seans aldım. İlk seanslarda emin değildim bu illetten kurtulacağıma ama her seans sonrasında hafiflediğimi fark ettim korktuğum ne varsa hepsinden kurtuldum. İlaç bağımlılığım bitti artık ilaç kullanmıyor özgüvenli cesur bir bireydim. Fatih bey işinin uzmanı çok titiz çalışıyor ne varsa sizi rahatsız eden her şeyi çalışıyor. Yaşam koçu gibi hayatınıza hatalı alanlarınıza dokunup sınırlarınız olduğunu düzeltme yöntemleri öğretiyor. Ben iyileştiren ve mutluyum gülümsüyorum. Herkes gülsün ve mutlu olsun diye buraya yazıyorum. Fatih hocam iyi ki var ve kesinlikle Fatih hoca ile tanışın eminim çok iyi gelecek size de.

Tüm Danışan Yorumlarını okumak için;
optimumailedanismanlik.com/
danisan-yorumlari/
#1538996032810-e85216b7-f487

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Psikolog Merve Yılmaz

Konya Psikolog Merve Yılmaz

Merve YILMAZ – Psikolog/Pedagog
Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık

Psikolog Merve Yılmaz; Çumra Anadolu Lisesi’ndeki lise eğitiminin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans Eğitimi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Bahçelievler Rehberlik Araştırma Merkezi’nde stajyer psikolog, Bakırköy ve Küçükçekmece Adliyeleri’nde stajyer adli psikolog ve son olarak Küçükçekmece Mustafa Pars İlkokulu’nda stajyer rehber öğretmen olarak görev yaptı.

Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda ulusal psikoloji öğrencileri değişim programları koordinatörü ve denetim kurulu üyesi olarak faaliyetlerde bulundu.

Şu an  Özel  Optimum Aile Danışma Merkezi’nde psikolog olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Merve Yılmaz,  alanıyla ilgili eğitimler almaya devam etmektedir.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

 • Pedagojik Formasyon Eğitimi
 • Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi – Psikoloji İstanbul (Nilüfer Devecigil)
 • Cinsel Terapi ve Cinsel Danışmanlık Eğitimi 
 • DENVER 2 Gelişimsel Tarama Envanteri Uygulayıcı Sertifikası | Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği
 • İstismarda Travma Eğitimi | Psikologos Bilimsel Araştırmalar ve Psikolojik Danışma Merkezi

Detaylı Özgeçmişi için; 
optimumailedanismanlik.com/
psikolog-merve-yilmaz/

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Psikolog Merve Yılmaz - Danışan Tavsiye ve Yorumları

Suzan K.

Çocuk Psikoloğu Merve hanımdan, kızım Eslem için psikolojik destek aldık. Ağlamasından ve korkularından dolayı başladık sürece, ilk benimle konuştu Merve hanım. Düşündüm bendenmiş sorunun nedeni demek ki, ben de Eslem de düzeldi gibi. Merve hanım kurtarıcı meleğim oldu. Eslem ilk defa  birinin yanında bensiz kaldı. Çocuk Psikoloğu Merve hanımı herkese tavsiye edebilirim. Sorunları çözdüğünden eminim kendisinden Allah razı olsun.

Saliha T.

Psikolog Merve hanıma, Anasınıfı sonunda 1. Sınıfa başlayıp başlamama konusunda kararsız kaldığımız için danışmak istedik. Kızımızın sıkıntılarını gidermek için bir danışmana ihtiyaç duyduk. Bir saat sürdü ve anne, baba, çocuk olarak sorunlarımızı tespit etmek için uğraştık. Çok memnun kaldık. Güleryüzlülüğüyle Merve Hanım’ı ve merkezi başkalarına tavsiye edebilirim.

Emine Y.

Psikolog Merve Hanım’ı arkadaşlarımın tavsiyesiyle buldum. 5 yaşındaki oğlum için alt ıslatma ve parmak emme şikayetlerimiz için geldik. Merve Hanım ile yaptığımız ilk görüşmeden sonra Melih’in asıl sorununun duygularını bastırması, özellikle olumsuz duyguları yokmuş gibi davrandığını farkettik. O güne kadar biz böyle bir sorunun farkında değildik. Seanslar ve Merve Hanım’ın bize verdiği ev ödevleriyle bu durumu aşmaya çalışıyoruz. Melih şuan olaylar karşısında ne hissettiğini daha açık ifade edebiliyor. Seanslarımız hala devam ediyor ve olumlu gidişatı görebiliyoruz. Merve Hanım’ın Melih’e yaklaşımı çok iyi, oğlumuz seanslara gitmek için can atıyor. Konya’da çocuk psikoloğu arayışımızda tercihimizi Psikolog Merve Hanım’dan yana kullandığımız için çok mutluyum. Anlayışı, bilgisi, donanımı ve güler yüzlülüğüyle Merve Hanım’ı herkese tavsiye ederim.

Şerife T.

Psikolog Merve Hanıma çocuğumuzla yaşadığımız sorunlarla ilgili pedagog ararken ulaştık. Başvurduğumuzda çocuğum aşırı hırçın ve sürekli ağlama nöbetleri geçiriyordu.Tırnaklarını yiyor ve okulda uyum problemi yaşıyordu. Merve Hanım sayesinde davranışlarının sebeplerini öğrendik.Farkında olmadan bu davranışları tetiklediğimiz noktalar ve doğru bildiğimiz yanlışlar varmış. Merve Hanımın çocuğumuzla yaptığı ikinci görüşmeden sonra bile hemen fayda görmeye başladık. Birkaç seans sonrasında çocuğumuzla düzgün iletişim kurabilir hale geldik. Karşılıklı kararlar almaya başladık. Tırnak yeme ve okulla ilgili tüm problemleri çözüldü. Hatta okulda daha sosyal girişken davranışlar sergilemeye başladı. Merve Hanım, sadece çocuğumuza değil, bize de gösterdiği yöntemlerle duygularımızı ve birbirimizi dengelemeyi öğretti. Benzer problem yaşayan aileler olursa karamsarlığa düşmemelerini ve zaman kaybetmeden psikolojik destek almalarını belirtir, güleryüzlülüğü, yetkinliği ve empatik yaklaşımı ile Konyada psikolog, çocuk psikoloğu ya da pedagog arayan herkese Psikolog Merve Hanımı en içten duygularla tavsiye ederim.

Tüm Danışan Yorumlarını okumak için;
optimumailedanismanlik.com/
danisan-yorumlari/
#1538996032868-3ff33183-fb50
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[/vc_row]

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Çocuğumu Cinsel İstismardan Nasıl Korurum?

Korkunç şeyler yaşanıyor. Müdahale edemediğimiz çok şey var ama müdahale edebildiklerimiz de var. Ve bundan hepimiz sorumluyuz. Konu

Konya Cinsel Terapi - Cinsel İsteksizlik

Konya Cinsel Terapi Günlüğü : Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik; Kişinin cinsel eylem yetisinin sağlam olmasına karşın cinsel etkinlik ile ilgili isteğinin olmamasıdır. Kadınlarda da erkeklerde

Konya Pedagog Günlüğü: Çocuklarda Duygu Regülasyonu

Self regülasyon (duygu düzenleme-öz düzenleme) , duygularımızı ve davranışlarımızı durumun şartlarına göre yönetebilme yeteneğidir. Sinir bozucu uyaranlara karşı

Konya Psikolog - Mutlu Bir Evliliği Bitiren Sebepler

Mutlu Bir Evliliği Bitiren 10 Sebep

Hepimiz yüksek umutlarla yeni ilişkilere başlıyoruz. Sevginin, hayatın günlük işleyişinde iş ve aile baskılarından dolayı  kaybolabileceğini ve samimiyetin