0 850 840 87 87

HİZMETLER

Çocuk ve Genç Danışmanlık

Geleceğimiz olan çocuklarımızın ruhsal dengesi bizler için oldukça önemlidir ve bu sebeple çocuk psikoloğu – psikolojik danışman ve pedagog kadromuz ile çocuk ve gençlere yönelik psikolojik danışma hizmeti vererek katkıda bulunmaktayız. Tüm çocukluk ve gençlik dönemi sorunlarıyla ilgili psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek alabilirsiniz. Çocuk ve genç psikolojik danışmanlık ile ilgili daha fazla bilgi için Çocuk ve Genç Danışmanlık sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Sorunlarla başa çıkmakta güçlük çektiğiniz, kendinizi yetersiz hissettiğiniz, desteğe ihtiyaç duyduğunuz, kimsenin sizi anlamadığını düşündüğünüz anlarda yanınızdayız. Konya Psikolog-Optimum Aile Danışma Merkezi olarak tüm psikolojik sorunlarınızda ve bireysel sorunlarınızda yanınızdayız. Bireysel Psikolojik Danışmanlık sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Ailenin temellerini atarken her türlü kaygılarınızın giderilmesi, öngörülebilir sorunlarınızın çözümü için deneyimli kadromuz psikolojik destek hizmetiyle sizlerin yanındadır. Evlilik öncesi danışmanlıkla ilgili daha detaylı bilgi için, ‘Evlilik Öncesi Danışmanlık‘ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı

Romantik ilişki, iki insan arasındaki uyum zaman zaman bozulabilmekte ve raydan çıkabilmektedir. Ancak bunu düzeltmek yine sizlerin elindedir. Evliliğinizde eşinizle yaşadığınız sorunları gelin birlikte aile danışmanı, psikolog ve psikolojik danışman kadromuz ile çözelim. Bu alanla ilgili daha detaylı bilgiyi, ‘Çift Evlilik ve Aile Danışmanlığı‘ sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Cinsel Danışmanlık

Cinsellik ve cinsel sorunlar konuşulabilir ve bu konuda alınacak danışmanlık hizmetiyle sorunlar çözüme kavuşturulabilir. Gizlilik esasına dikkat eden uzmanlarımız psikolojik kaynaklı, tıbbi müdahale gerektirmeyen sorunlarınıza yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir. Cinsel terapi ve/veya aile danışmanlığı eğitimleri almış uzmanlarımız ile tüm cinsel sorunlarınızda yanınızdayız. Cinsel Terapi Danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgiye, ‘Cinsel Danışmanlık‘ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Online – Telefonla Psikolojik Destek

Gelişen teknolojiye ayak uyduran kurumumuzdan facetime, hangouts, facebook messenger ya da telefonla psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ‘Online-Telefonla Psikolojik Destek’ sayfamızı incelemenizi öneririz.

 

Eğitim ve Seminerler

Eğitimlerimiz alanda yetkinlik kazanmak isteyen öğrenciler için bulunmaz fırsatlardandır. Uzmanlık bilgilerimizi gelecekteki meslektaşlarımızla paylaşmak bizleri onurlandırmaktadır. Ayrıca anne-babalara, resmi ve özel kurumlara yönelik eğitim çalışmalarımız planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için: ‘Eğitim ve Seminerler’ sayfamızı ziyaret ediniz. 

Optimum Aile Danışmanlık uzman kadrosu hakkında detaylı bilgi almak ve danışan yorumlarını okumak için;
optimumailedanismanlik.com/
hakkimizda
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”

Çocuğumu Cinsel İstismardan Nasıl Korurum?

Korkunç şeyler yaşanıyor. Müdahale edemediğimiz çok şey var ama müdahale edebildiklerimiz de var. Ve bundan hepimiz sorumluyuz. Konu

Konya Cinsel Terapi - Cinsel İsteksizlik

Konya Cinsel Terapi Günlüğü : Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik; Kişinin cinsel eylem yetisinin sağlam olmasına karşın cinsel etkinlik ile ilgili isteğinin olmamasıdır. Kadınlarda da erkeklerde

Konya Pedagog Günlüğü: Çocuklarda Duygu Regülasyonu

Self regülasyon (duygu düzenleme-öz düzenleme) , duygularımızı ve davranışlarımızı durumun şartlarına göre yönetebilme yeteneğidir. Sinir bozucu uyaranlara karşı