0 850 840 87 87

HİZMETLER

Çocuk ve Genç Danışmanlık

Geleceğimiz olan çocuklarımızın ruhsal dengesi bizler için oldukça önemlidir ve bu sebeple çocuk psikoloğu – psikolojik danışman ve pedagog kadromuz ile çocuk ve gençlere yönelik psikolojik danışma hizmeti vererek katkıda bulunmaktayız. Tüm çocukluk ve gençlik dönemi sorunlarıyla ilgili psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek alabilirsiniz. Çocuk ve genç psikolojik danışmanlık ile ilgili daha fazla bilgi için Çocuk ve Genç Danışmanlık sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Sorunlarla başa çıkmakta güçlük çektiğiniz, kendinizi yetersiz hissettiğiniz, desteğe ihtiyaç duyduğunuz, kimsenin sizi anlamadığını düşündüğünüz anlarda yanınızdayız. Konya Psikolog-Optimum Aile Danışma Merkezi olarak tüm psikolojik sorunlarınızda ve bireysel sorunlarınızda yanınızdayız. Bireysel Psikolojik Danışmanlık sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Ailenin temellerini atarken her türlü kaygılarınızın giderilmesi, öngörülebilir sorunlarınızın çözümü için deneyimli kadromuz psikolojik destek hizmetiyle sizlerin yanındadır. Evlilik öncesi danışmanlıkla ilgili daha detaylı bilgi için, ‘Evlilik Öncesi Danışmanlık‘ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı

Romantik ilişki, iki insan arasındaki uyum zaman zaman bozulabilmekte ve raydan çıkabilmektedir. Ancak bunu düzeltmek yine sizlerin elindedir. Evliliğinizde eşinizle yaşadığınız sorunları gelin birlikte aile danışmanı, psikolog ve psikolojik danışman kadromuz ile çözelim. Bu alanla ilgili daha detaylı bilgiyi, ‘Çift Evlilik ve Aile Danışmanlığı‘ sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Cinsel Danışmanlık

Cinsellik ve cinsel sorunlar konuşulabilir ve bu konuda alınacak danışmanlık hizmetiyle sorunlar çözüme kavuşturulabilir. Gizlilik esasına dikkat eden uzmanlarımız psikolojik kaynaklı, tıbbi müdahale gerektirmeyen sorunlarınıza yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir. Cinsel terapi ve/veya aile danışmanlığı eğitimleri almış uzmanlarımız ile tüm cinsel sorunlarınızda yanınızdayız. Cinsel Terapi Danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgiye, ‘Cinsel Danışmanlık‘ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Online – Telefonla Psikolojik Destek

Gelişen teknolojiye ayak uyduran kurumumuzdan facetime, hangouts, facebook messenger ya da telefonla psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ‘Online-Telefonla Psikolojik Destek’ sayfamızı incelemenizi öneririz.

 

Eğitim ve Seminerler

Eğitimlerimiz alanda yetkinlik kazanmak isteyen öğrenciler için bulunmaz fırsatlardandır. Uzmanlık bilgilerimizi gelecekteki meslektaşlarımızla paylaşmak bizleri onurlandırmaktadır. Ayrıca anne-babalara, resmi ve özel kurumlara yönelik eğitim çalışmalarımız planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için: ‘Eğitim ve Seminerler’ sayfamızı ziyaret ediniz. 

Optimum Aile Danışmanlık uzman kadrosu hakkında detaylı bilgi almak ve danışan yorumlarını okumak için;
optimumailedanismanlik.com/
hakkimizda
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Depresyon Terapisi

Hayat beraberinde birçok olay, düşünce ve duygu getirir. Herkes hayatında zaman zaman olumsuz olaylar yaşar, olumsuz düşüncelere ve

Konya Psikolog Seans Ücretleri

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığın tanımını şu şekilde yapmıştır: “Sağlık, sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça

Konya Kaygı Bozukluğu (Anksiyete) Terapisi

Kaygı, bedenin tehdit ve tehlikelere karşı tepki vermesi için tasarlanmıştır. Kaygı  bedende kalp atışında hızlanma, solunum hızında değişiklikler

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”