0 850 840 87 87

DANIŞAN YORUMLARI

M.B. (Danışan)
Sorunumuz tam olarak cinsel birleşmenin gerçekleşememesiydi. İlişki denemeleri sırasında gerginleşiyor, kaslarım kasılıyor ve acı duyuyordum. Hatta gün içerisinde kas ağrılarım oluyordu. İnternette araştırma yaptıktan sonra uzman birinden yardım almaya karar verdik. İlk etapta aklımıza bazı soru işaretleri vardı. Acaba psikolojik danışman yeterli olur mu jinekoloğa mı gitsek boşuna zaman ve para kaybı yaşar mıyız?
Neyse ki Fatih Beyle karşılaştık ve bu karmaşadan kurtulduk. Gerçekten sorun psikolojikmiş ve çözüm aslında basitmiş. Danışma süreci olumlu geçti ama yine de son aşamaya kadar acaba olacak mı, ya olmazsa düşüncesi vardı. Bu süreçte en büyük desteği veren eşime olan aşkım daha da arttı onun ve Fatih Bey’in sayesinde psikolojik olarak çok fazla yıpranmadan bu sorundan kurtuldum. Vakit kaybetmeden danışma sürecine başlama gerçekten çok önemliymiş. Fatih Bey’in tutumu, yaklaşımı çok güzel ve her şeyi ayrıntısıyla düşünen bir psikolojik danışman. Kesinlikle tavsiye ederim.

 

E.G. (Danışan)
Korkularımla ilgili olarak Fatih beyden danışma almaya karar verdim. İlk seans acabalarla gitmiştim ama çıktığımda EMDR yardım edecek bana diye düşünüyordum. Her seans sonrasında korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtuluyordum. Beynimi yiyip bitiren korku virüsünden(ben virüs bulaştı beynime diyorum hep anksiyeteden sonra) artık kurtulduğumu hissediyordum. Artık anı yaşayabiliyordum. Korkmadan ne olacak bu mu gelecek şu mu gelecek başıma diye düşünmeden anı yaşayabiliyordum. EMDR sayesinde gülüşlerim geri geldi.Gerçekten bedenimizde özellikle beynimiz Rabbimin mucizesi. Bu mucizeyi doğru olana kanalize eden ise EMDR. Yaklaşık 10-12 seans EMDR seanslarına gittim şuan güçlü ve beynime, düşüncelerime hakim bir bireyim. En önemlisi korkmuyorum. Geçmiş bana acı vermiyor artık. Yaşadım ve geçti hepsi. EMDR sihirli değnek gibi, sihirli değneği kullanan ise bu alanda uzmanlaşmış çok çalışan Fatih Bey. Fatih Bey gerçekten yaşam koçum gibi benim. İşinin ehli, çok titiz işinde, harika nokta atışları yapıyor. EMDR ile yatan EMDR ile kalkan biri. İyi ki tanıdım ve iyi ki EMDR var.Kesinlikle Fatih Bey ile tanışın derim ben. EMDR sizdeki mucizeyi ortaya çıkaracak bir yöntem. Mucize biziz mucize bizde ama bunu ortaya çıkaracak yöntem EMDR… Fatih hocam rabbim size huzur, sağlık, uzun ömür versin ki siz birçok kişiyi bu tür sorunlardan kurtarmaya vesile olun. İyi ki varsınız…

 

H.D. (Danışan)
Benim sorunum eşimle cinsel birliktelik yaşayamamaktı. Cinsel birliktelik konusunda fazlaca korkuyordum. Evlendik ve ilk birlikteliğimizi korka korka 2 ay sonra yapabildik. Benim için bu birliktelik sadece şiddetli bir acı olarak kaldı. Bundan sonra tekrar birlikte olamadım. Çok korkuyordum. Aklımda sürekli “çok acıyacak” düşüncesi kaldı. Birçok araştırma yaptım ve bu konuda bana yardımcı olabilecek birini bulduk eşimin desteğiyle. Yani Fatih Bey’i. İyi ki Optimum Psikolojiyi ve Fatih Bey’i seçmişiz diyorum. Cinsel Danışmanlık sürecine başladık ve çok kısa bir sürede mutlu sona ulaştık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. EMDR denen bir teknik ile aklımdaki bütün korkuları attım. Moral vermesi, desteklemesi hep iyi ve güzeldi telkin etmesiyle bu sorundan kurtuldum. Süreçte herşey çok güzel ilerledi. Basit ev ödevleri ve alıştırmalar yaparak başarıya kolayca ulaştık. Gönül rahatlığı ile bu sıkıntıları yaşayan herkese Fatih Bey’i tavsiye ederim. Korkmayın siz de başarabilirsiniz!

 

Tuğba (Danışan)
Vajinismus sorunum vardı ve hayatımı oldukça olumsuz ve kalitesiz yönde etkiliyordu.
Danışmanlık sürecine sorunu kendimiz çözemeyeceğimiz için karar verdi. Süreç yaklaşık iki buçuk ay sürdü ve oldukça gelişmeci bir yönde ilerledi. Soruna nokta atışı yapıldı, kesin çözümler bulundu. Süreci olumsuz etkileyebilecek tüm değişkenler sırayla ortadan kaldırıldı. Samimi, net, anlayışlı tavırlar doğrultusunda devam  eden süreçte olumsuz hiç bir durum söz konusu olmadı. Özellikle EMDR uygulamasını gerekli olduğu durumlarda kullanıldı. Kullanım sonucunda olumlu sonuçlar elde edildi. Cesaretlendirici ve güven verici tutum ve davranışlarla süreç başarılı bir biçimde sonlandırıldı.
Fatih Uğur ve Optimum Aile Danışma Merkezini daha kaliteli bir yaşam sürmek ve sorunlarından kurtulmak isteyen bireylere tavsiye ederim.

 

Gül
Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bir sesle aramıştım Fatih Beyi. İnternetten bulmuştum kendisini. Yoğun olum korkusu yaşıyordum. aradığım ilk gün randevu verdi. Güler yüzü ve samimiyetiyle doğru bir tercih yaptığımı ilk görüşmede anladım. İnanın ilk seansta sıkıntılarımın yarısı gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir çok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda fatih bey var Emdr diye bir yöntem var diye bağırmak istiyorum kendimi fatih bey ve sihirli değneğiyle(emdr) tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih bey işini çok iyi yapan biri. Bırakın hayatınıza dokunsun. Pişman olmayacaksınız…

 

Aslı G.
Fatih beyi internetten psikolojik danışman ve terapist ararken buldum. Kendisini önceden hiç tanımıyorum bilgim yoktu. Çok çaresiz ve umutsuzdum. Daha önce giden yardım alan kişilerin yorumlarını okuyarak karar verdim kendisinden yardım almaya. Seanslara gidip geldikçe kendisinin ne kadar doğru bir çözüm ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kere daha anladım. Ben hayatımda asla benim başıma gelmez asla asla dediğim çok ağır bir travma çok ağır bir olay yaşadım. Hiçbir şeye inancım kalmadığı asla tazelemek her şey bitti dediğim bir anda tanıdım kendisini. Kendisi emdr tedavisi uyguladı. Şuan ne durumda olduğumu anlatamam. Bu duruma gelebileceğimi asla düşünmüyordum. Allah bin kere razı olsun. Hakkını ödeyemem. Yanında kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz sonsuz güvenebileceğiniz mükemmel bir insan. Ben kendisini nasıl yorumlar sayesinde bulduysam inşallah benim yazdıklarımda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum rabbim her şeyi gönlüne göre versin inşallah.

 

Merve
Fatih Bey’i facebook sayesinde tanıdığım ve destek aldığım bir uzmandır. İşinde oldukça başarılı bulduğum psikoloğum Fatih Bey’in yanından her seans sonrası mutlulukla ayrıldım. Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim, içinde boğulduğum problemlerim, dinmeyen gözyaşlarım vardı. Daha ilk seansımızda emin olun ki %50 hepsi azaldı. Özellikle gözyaşlarım…Sonraki seanslarımızda Fatih Bey beni mucize EMDR terapi ile tanıştırdı. Nedir bu EMDR derseniz başta anlamlandıramadığım Fatih Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize terapi yöntemi. Biraz daha açacak olursak ;kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabi ki mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz .Şöyle bir durum var ki tedavi yöntemi ne kadar Mucize olsa da etkili bir yöntem olsa da işin sırrı terapistinizin başarısında. İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes Kesinlikle Fatih Bey ile tanışmalı. Profesyonelliğiyle samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı. Bugün kendisiyle son seansımız olacak. İnanın tedavimin bittiğine üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Buradan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum. Meslek hayatında istediği başarıya ulaşmasını diliyorum. İyi ki sizi tanıdım. Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım. İyi ki varsınız.

 

T.L.
Vajinismus sorunu sebebiyle Fatih Bey’den yardım aldım. Sorunun kaynağına inen Fatih Bey nokta atışları yapıp EMDR uygulayarak bu sorunu kısa sürede çözmemizi sağladı. Bu süreçte korktuğum ve olumsuz düşüncelere kapıldığım zamanlarda bile her zaman anlayışlı, samimi, sabırlı ve kararlı davranışlar sergileyerek beni cesaretlendirdi. Aslında vajinismusun tamamen travmalara bağlı olan bilişsel yapıyla ilişkili olduğunu göstererek hayatımı oldukça önemli bir şekilde etkiledi. Seanslarda sadece bu sorun hakkında değil, aynı zamanda, yaşamımızın kalitesini artıracak kıymetli konular hakkında da konuşarak keyifli ve verimli zamanlar geçirdim. Fatih Bey gerçekten işini keyifle yapan, yalnızca maddi kazanç sağlama amacı gütmeyen, alanında uzman, güleryüzlü, samimi, espirili, nitelikli, pratik bir zekaya sahip ve doğru yönlendirmeler yapan bir kişidir. Bu sebeple herhangi bir sorun yaşayan ve özellikle vajinismus tedavisi arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

t…..
 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Cinsel Terapi

Öncelikle 3 yıllık evli olduğumuzu belirtelim. 3 yıldır vajinismus sorunu için Trabzon’da çeşitli yöntemler denedik çözüm bulamadik. Sonra internet üzerinden Optimum Aile Danışma Merkezini buldum. Konya’da Fatih bey ile görüşme sağladım. Sorunun 3 gün içerisinde çözüldüğünü söyledi ve bizde Konya’ya gittik. 3 günlük süreç ile sorunlarımızın çözüme ulaştığına şahitlik ettik. Sorunda önerileri ve yardımıyla hedefimize ulaştık. Teşekkür ederiz.

 

z….ç

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Vajinismus Terapi

Fatih Uğur beyi herkese öneriyorum Vajinismus sorunu olan hiç utanmadan sıkılmadan gelebilir. İşinde uzman birisi. Bizim sorunumuz 3 günde çözüldü. Kendisine çok teşekkür ederim. 3 aylık evliliğim de hata yapmışım daha önce gelmeyerek. Fatih beye tekrar teşekkür ederim.

 

h….

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya Vajinismus Terapi

Vajinismus sorunu ile karşı karşıyaydım. Bu süreç bizi çok kötü etkiliyor. 10 Aylık evliyiz ve eşimle cinsel ilişkiye giremiyordum. Jinekolojik muayeneye gittim doktor yönlendirmesiyle Optimum aile danışmanlığına başvurduk. Fatih bey bizimle yakından ilgilendi. Sorunumuz 3 günde çözüldü, herkese Optimum aile danışmanlığını öneriyorum. Vajinismus kader değildir, ertelemeyin. Herkese Fatih beyi öneririm

 

s …

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Vajinismus Tedavi

1 yıllık Vajinismus sorunumuzu fatih bey sayesinde sadece 3 gunde tamamen acısız sorunsuz çözdük. Bizimle her konuda açık ve bilgilendirici şekilde konusmalari tedavi sürecinde çok faydalı oldu. Bu sorunu yasayan herkese tavsiye ediyorum

 

m….f

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya Vajinismus

Merhaba. İki yillik evliyiz ve sorunumuz vajinusmustu konya optimum arastirdik ve geldik iyikide gelmişiz. Sorunumuz 2. Gunden çözüldü. İyiki optimum fatih beye çok teşekkür ederiz. Sorunu olanlar hiç beklemesin zaman kaybetmesin.

 

h…..

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya Vajinismus

1.5 yıllık eşliliğin vardı evet vajinismus sorunu ile karşı karşıyaydık Fatih beyin ilgi ve alalarıyla beraber sorunumuz 2 gün içerisinde çözüldü bu sorunu taşıyan çiftler ertelemeden optimum aile danışma merkezine gelmeli her şey için teşekkürler

 

b….k

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya Vajinismus

Vajinismus sorunumuzla Fatih bey ve Optimum ailesine başvurduk.1 yılı aşkın süredir kendi kendimize çozmeye çalıştığımız bu durumu Fatih beyle 3 seansta çözüme kavuşturduk.Cok tesekkurler.

 

E.G.
Anksiyete bozukluğu nedeniyle psikolog ararken EMDR’yi keşfettim. Konya emdr diye arama motorunda aradığım zaman ise Fatih beye ulaştım. Fatih Bey ile yaklaşık 15 seans aldım. İlk seanslarda emin değildim bu illetten kurtulacağıma ama her seans sonrasında hafiflediğimi fark ettim korktuğum ne varsa hepsinden kurtuldum. İlaç bağımlılığım bitti artık ilaç kullanmıyor özgüvenli cesur bir bireydim. Fatih bey işinin uzmanı çok titiz çalışıyor ne varsa sizi rahatsız eden her şeyi çalışıyor. Yaşam koçu gibi hayatınıza hatalı alanlarınıza dokunup sınırlarınız olduğunu düzeltme yöntemleri öğretiyor. Ben iyileştiren ve mutluyum gülümsüyorum. Herkes gülsün ve mutlu olsun diye buraya yazıyorum. Fatih hocam iyi ki var ve kesinlikle Fatih hoca ile tanışın eminim çok iyi gelecek size de.

E.N.

Klinik Psikolog Fatih beyi psikolojik destek almaya karar verdiğim noktada internetten araştırma yaparken gördüm. Emdr diye bi yöntem de kullandığından bahsediliyordu internette. Emdr nedir diye araştırdım Videolar izledim YouTube dan ve ilgimi çekti. Yaşadığım olayın ağırlığı altında acı çekiyordum bir daha iyileşemeyeceğimi ve bir daha gülemeyeceğimi düşünüyordum. Tedavi yönteminin tam bana göre olduğunu düşündüm. Zihnimden yaşanmış olay silinmesede etkisi kalmadı ve olaya karşı duyarsızlaştım. Emdr zaten tam olarak bunu yapıyor. Fatih beye ilk gittiğim de ağlama krizlerim vardı bekleme salonunda bile ağlıyordum. Şimdiyse onları ben yaşamamışım gibi öyle birine şahit olmuşum gibi zihnimde. İmkanı olan herkese tavsiye edebilir. Tabi Fatih bey’i de es geçmemek gerekir çok ilgili ve güler yüzlü. Kendini rahat hissettiriyor insana. Bu en başta gerekli olan şey sanırım. Rahat olmadığım bi ortamda özelimi de paylaşamam zaten. Fatih bey bu konuda kesinlikle doğru bir tercih olacaktır. Kendisine ve çalışan ekip arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çok zariflerdi.

Arzu A
Kendisini, sorunlarımla başa çıkmayı artık kendi başıma başaramadığım bir dönemde internet üzerinden yaptığım araştırmalarla buldum. Karşıma çıkan birçok uzman arasında bana en fazla elektrik veren o oldu. Aldığı eğitimleri de görünce kendisini seçmem gerektiğine karar verdim. Randevu aldığımı gördüğünde hemen kendisi telefonla iletişime geçti; ilk seansı hemen ayarlamış olduk. İlk gittiğimde samimi ve güven veren tavırlarıyla hiç kimseye anlatamayacağımı düşündüğüm şeyleri kendisine anlatıverdim. İlk seans olmasına rağmen çıktığımda artık sorunlarımın çözüleceğine inandığımdan dolayı büyük bir rahatlama hissettim. Diğer seanslara da devam edip tüm sorunlarımdan kurtulup, eski halime döneceğime inanıyorum Fatih Beyle. Seanslara başladığınızda sizinle sadece maddi kazancını sağlamak için ilgilenmediğini fark edeceksiniz. Fatih Beyi seçmekle en doğru karar vermişim.

 

Elif
Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun depresif duygular yaşarken Fatih Bey’in ismine rastladım. Kendisine kaygı içinde sorduğum sorularla ne kadar ilgili olduğuna kanaat getirince hemen bir randevu aldım ve böylece “Değişim” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının, geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu anıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu. EMDR terapi sayesinde deneyimlerimdeki farkındalığım arttı, bu farkındalık anılar bahçesinde çıktığım gezintide bir gözlem süreci ile gelişti. Geçmiş anılarda oluşan korku , panik , mutsuzluk ve işlevi olmayan bütün hissiyatları sihirli bir değnek deneyimi ile geride bırakıp adeta yeniden ve daha güçlü doğdum. Fatih Bey’in objektif, profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile beraber kat ettiğimiz yolda güzelliklere kapı açtık. Minnetle teşekkürü borç bilirim.

 

H.P.

Optimum Aile Danışma Merkezinde kesinlikle mükemmel hizmet var tavsiye ederim. Bizim sorunumuz vajinusmus problemi ile ilgiliydi. Bu konu üzerinden başvurduk. Sorunumuz 4 gün gibi kısa bir sürede sonuca ulaştı. Sayın Fatih beye ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkürü  bir borç bilirim çok sıcak karşılama ve ilgilenme yaptılar. Optimum Aile Danışma Merkezi ailesine teşekkürler. Sevgiler

 

Nurgül T
Fatih beyle tanışmam benim için hayatımda yaşadığım en büyük mucize bende panik ataktı sorunum onu ilk tanıdığımda onun güler yüzü ve sorunlarıma yaklaşımı sayesinde daha ilk terapide kendime geldim onunla tanıştığım için çok şanslı biri olduğumu düşünüyorum ve kesinlikle geçmişte yaşanılan kötü anların psikolojik sorunlara sebep olduğunu gördüm fatih beye çok teşekkür ediyorum iyi ki varsanız başarılarınızın devamını dilerim fatih bey iyi ki sizi tanıdım benimle ve sorunlarımla ilgilendiğiniz için teşekkürü ediyorum.

 

Gizem
Merhaba ismim gizem öncelikle size şöyle bir kendimden bahsedeyim .belirli rahatsızlıklar ve yaşadığım olaylar sebebiyle aşırı sinirlilik, üzüntülü, düşünceli, karamsarlık ,takıntılı ruh hali içerisinde bir hayat sürdürmeye çalışıyordum tabi bunlar benim hayatimi çok fazla olumsuz etkiliyordu ve internette psikolog araştırması yaparken okuduğum tavsiyeler sayesinde fatih hocaya ulaştım .yanına gidip sorunlarımı rahatsızlıkları mı anlattım ve hocam bana bizim bu sorunlar aklıma geldiği zaman üzülmemem için aklıma geldiğinde bir anıymış gibi düşünebilme için EMDR Terapisi yapmamız gerektiğini dile getirdi ve biz bu terapiyi benim yaşadığım olaylar sebebiyle 6-7defa uyguladık ve sonunda çok şükür her şey yoluna girdi eski halimden eser kalmadı diyebilirim artık yaşadığım olaylar aklıma gelince takma gizem geçti gitti zaten diye soyluorm. fatih hoca ilgisi, alakası, başarısıyla sizlere önerebileceğim tek psikolog diyebilirim her şey için kendisine çok teşekkür ederim..

 

Rukiye K
Fatih Bey’le tamamen tesadüfen tanıştım. Ve randevu aldım. Hayattan hiç bir beklentim olmayarak Fatih Bey’in yanına gittim. İlk görüşmemizde beni hayata bağladı. 4 yıl boyunca içimde biriktirdiğim depresyonu yenmemi sağladı. Doğru tespitleriyle bana umut verdi. Tüm içtenliğimle söylerim ki, Fatih Bey’e minnettarım. İyi ki onunla tanışmışım, iyi ki o benim psikoloğum. Bu haftaki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum. Sorunlarıyla boğulan herkese tavsiye ederim.


Bayram

Sayın Fatih UĞUR beye kız arkadaşımın beni terk etmesi sonucu yaşadığım zor depresyon günlerinde başvurdum üç ay gibi bir süredir uyku düzenim bozulmuş iştahım tamamen kaçmıştı aylarca uyuyamamış bir şeyler yiyemez hale gelmiştim sağlım açısından endişe duymaya başlamıştım Fatih Bey sayesinde bu zor süreçten bir buçuk ay gibi kısa bir sürede kurtuldum ve kız arkadaşımı tekrar geri kazandım hepsi gerçekten başarılı bir psikolog ve çok iyi bir insan olan Fatih Bey sayesinde oldu yardım almak isteyen arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum.

 

O.G. (Danışan)
Yaşadığım ağır travmayı atlatmanın bilimsel yollarını araştırırken Emdr tekniğinin tek ve kalıcı çözüm olabileceğini gördüm, internetten bu tekniği Konya’da uygulayan merkezleri araştırdım ve Optimum danışmanlık Fatih Bey ile emdr ye başladık.Asla atlatamayacağımı ve tek yol olduğunu düşündüğüm ama yine de umutsuz başladığım emdr seansım bugün bitti.ve sonuç şükürler olsun.İmkanı olan herkesin bu terapiyi alarak yaşadığı travmaları veya kötü olayları hayatı boyunca yanında koca bir yük olarak taşımamasını ve bundan sonraki hayatını çok daha kaliteli, umutlu ve huzurlu yaşamasını diliyorum.Bunun içinde emdr tedavisini doğru kişiden almak çok önemli.İyi ki Fatih Beyle tanışmışım, işini Çok iyi yaparak beni kendimi soktuğum o karanlık kuyudan çıkardı.Herşey Zihnimizde bitiyor ve en ağır olayların bile bu terapiyle üstesinden gelmek mümkün, buna bizzat ben yaşayarak şahit oldum, Bu terapiyi almak isteyenlere kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum.

 

Hayriye
Merhaba. Fatih bey ile yeni tanışmama rağmen senelerce tanıyormuşum gibi hissiyat verdiği için ve içtenliğinden ötürü şanslı olduğumu söyleyebilirim. Psikolojik çöküntü yaşadığım an bizzat tanışmadan evvel bile bana vakit ayıran sorunlarımı sabırla dinleyen insana sadece menfaati olmadan yaklaşıp ve mesleği, yaşı, cinsiyeti, maddi durumuna bakmaksızın muamele ettiğini aşikar belli ediyor. Öyle haldeydim ki kendimden umudumu kesip bana kimsenin hayrı olmaz dediğim an da öneri ve tavsiyeleri ile ruhen kendimi daha iyi hissediyorum ve pozitif düşünüyorum. Varlığıyla beni var ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

Çağrı
Fatih bey ile bir başka doktor arkadaşımızın tavsiyesi sayesinde aile terapisi yardımı almak üzere tanıştım yaklaşık bir aydır kendisiyle görüşme halindeyiz yalnızca aile terapisi değil normal hayattaki sorunlarımız bazen başka başedemediğimiz konularda da tavsiyesini görüşlerini aldım ve almaya da devam ediyorum. İlk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık gibi sanki bize evliliği gerçek anlamda ne olduğunu öğretmeye başladığını hissediyoruz eşimle şu sıralar. Şunu içtenlikle söyleyebilirim ki alanında gerçekten uzman bir psikolog ve bir şekilde size kendinizi iyi hissettiriyor. İyi ki sizi tanımışız Fatih Bey şu an belki de eşimle hala bir ilişkimiz varsa bunu büyük ölçüde size borçluyuz. Yolunuz her daim açık olsun, başarılarınız devamını canı gönülden dilerim.

E.B.

Merhaba ben Klinik Psikolog Fatih beyi tesadüfen çaresizce ınternette dolaşırken gordum ve iyi ki de gordum. İlk gittiğim seansta biraz on yargıyla gittim çünkü diğer psikologlar gibi konuşarak geçeceğini düşünüyordum. Ben sorunumun ne olduğunu biliyordum bana çözüm gerekiyordu. Şükürler olsun Allah’ıma EMDR VE FATİH hocamı bana vesile kıldı. İlk seansta güleryüzüyle güven veren tavrıyla ikna oldum ve terapiye basladım. Beni Emdr konusunda bilgilendir. Benim ciddi problemlerim vardı 8.seanta henüz yolun basındayım. Buna rağmen hayatımda ciddi değişiklikler olmaya basladı. Yapamadığım üstesinden gelemediğim bir çok şeyi yapmaya basladım. Bazen tesadüfler insanın mucizesi olabiliyormuş. Eğer benim gibi tesadüfen Fatih beyi EMDR yı gördüyseniz hiç problemlerinizi ertelemeyin. Fatih beye çok teşekkür ediyorum.


M. E.
Sorunum ilk gece eşimle birlikte olamamdı. İlk gecenin sabahında da bütün çabalarımıza rağmen cinsel birlikteliğimiz gerçekleşmedi. Hemen önlem almamız gerektiğini düşünerek Fatih Bey’e durumu anlattık. O da çözümü olduğunu söyledi vajinismus probleminin. Merve Hanım’a yönlendirdi. Kendisiyle görüştük ve 3 günlük sürece girdik. 3 günlük süreçte Fatih bey ve Merve Hanım ekip olarak çalıştı ve adım adım takip ettiler. Süreçte danışmanlarımız çok anlayışlıydı. Memnun kaldık ve süreç olumlu sonuçlandı. Evlilik için cinsel birliktelik gibi önemli bir konunun bu kadar kısa sürede hallolmasını sağladıkları için teşekkür ediyorum. Elbette ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

İzmirli
Bir insanın hayatına girebilecek en güzel, en eğlenceli ve en kıymetli insanlardan biridir kendisi. Hayata karşı farklı bakış açılarına sahip olmamı sağlayan, her düşüşümde ben tutup kaldıran, doyasıya güldüren, saçma dediğim şeyleri zevkle yaptıran, gerçekleri yüzüme direkt söylediğinde bile rahatsızlık vermeyen, bana kendimi eleştirmeyi öğreten kişidir. Onunla yaptığım sohbetleri, yaşadığım anıları hiç bir zaman unutamam. Her zaman özel biri olacak. Başarılarının devamını diliyorum. Herkesin hayatında onun gibi biri mutlaka olmalı.

 

H.y.
Fatih Bey’le iki yıl önce benim açımdan çok sıkıntılı olduğum bir dönemde tanışmıştık iyi ki kendisiyle tanışmışım kendisi çok güler yüzlü, ilgili bir psikolog. Mesleğini severek yapan ve aldığı eğitimlerle daha çok uzmanlaşan Fatih Bey her geçen gün daha iyi yerlere gelmiştir. Konya’da EMDR tekniği, Psikolojik danışmanlık ve destek hizmeti almak isteyen herkese Fatih Bey’i tavsiye ederim. Kendisiyle tanıştıktan sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı farkedeceksiniz. 🙂

 

Beyza Nur B.
Fatih Hocamla 1 yıldır tanışıyoruz. Kendisi bilgi ve tecrübesine tereddüt etmeden güvenebileceğiniz ve daha ilk karşılaşmanızda yaklaşımıyla bunu hissedebileceğiniz iyi bir psikologdur. Mesleğinde ki başarısının yanısıra insan olarak çok içten, samimi, size kendinizi rahat hissettirecek, empatik bir yaklaşımı mevcuttur. EMDR alanında aldığı eğitimlerle alanında hızla ilerlemekte olan Fatih Hocamı yetişkin ve çift terapisti arayan herkese tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

 

Z.k
Psikolojik sorunlarım çok fazlaydı. Kendim üstesinden gelmeye ne kadar çalıştıysam da olmadı. Ve yardım almam gerektiğini düşündüm. Önceden de bir kaç defa yardım aldım ama sonuç benim için olumsuz oldu. İnternet ten tekrardan araştırdım ve Fatih beyi gördüm ve aradım. Randevu ayarladık ilk gün çok heyecanlıydım. Ve acaba faydası olur mu diye düşündüm. Sonra terapiler başladı ve ilerledi. Her gittiğim emdr terapilerinin benim için çok faydasını gördüm. Kendimdeki değişikliği fark etmeye başladım. Artık iyi olacağım düşüncesi daha da artmaya başladı. Fatih bey çok iyi dinleyip anlayıp yönlendirebiliyor. Terapiler devam ediyor. Ve gün geçtikçe daha iyi oluyorum. kendinizi önemsiyorsanız ve gerçekten hayata farklı açıdan bakıp mutlu olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 

M.j.
Ben aylardır ilaç tedavisi aldım ancak bir sonuca ulaşamadım. Hele ki panik atak gibi bir rahatsızlığınız varsa kesinlikle bir danışmana başvurun. Ben fatih beyi internet aramaları sonucunda buldum gayet de memnun kaldım. Bu tip hastalıkların kendi kendine geçmesini beklemeyin sadece ilaçlar değil sizin de bir şeyleri kendi içinizde halletmeniz travmalarınızdan kurtulmanın gerekiyor. Siz destek aldıktan sonra iyileşme süreciniz çok hızlı ilerliyor zaten ilaçlarla kısa sürede bittiğini artık kurtulduğunu hissediyorsunuz benim tavsiyem kendinize acı çektirmeyin ve tek başına ilaçların halletmeniz beklemeyin.

 

Hatice T
Fatih hocamla bu siteden okuduklarım sayesinde tanıştık. Zor dönem geçirdiğim her an benim yanımdaydı. Düşünceleri, söyledikleri, okumamı istediği kitaplar hepsi mükemmeldi. Bana iyi geldi yani. O zor dönemlerde birilerin sizi beğenerek ya da inanarak arkanızda durması çok önemli bir şey ve Fatih hocam bunu hiç yılmadan her seansta yaptı. EMDR tedavisi uyguladık. Faydasını gördüm. Hayatımı etkileyen o görüntüyü Şuan nefretle hatırlamama rağmen beni artık kötü etkilemiyor. Fatih abi iyi ki var. Teşekkürler 🙂

 

D.b
Fatih beyle tanıştığımda çok zor bir durumdaydım nefes aldığımı bile hissetmiyordum. Facebookta gezerken tesadüfen buldum ve hayatımdaki en güzel tesadüftü. emdr den bahsetti bana araştırdım faydalı bir şey olduğunu anlamıştım ama bu kadar etkili olabileceğini tahmin bile edemezdim. emdr sayesinde iç yolculuğunu tamamlayıp sorunları zihninizde çözebiliyorsunuz ve en önemlisi Fatih beye çok rahat bu yolculuğu emanet edebiliyorsunuz. Fatih bey işinde uzman ve ilk tanıştığınız anda bile yıllardır tanıyormuşsunuz izlenimi veren samimi ve içten biri. zor durumda olanların gidebileceği tek adres bence. buradan tekrar her şey için teşekkür ederim 🙂

 

Kübra
Hayatımın en zor döneminde bana önemli destekleri sağlayan yanında insanın kendini iyi hissettiği bir doktor çok teşekkür ederim her şey için kesinlikle tavsiye ederim 🙂 obsesif bozukluk ve şiddetli depresyon şikayetleri ile gitmiştim konuşarak bunları aştım ve verdiği tavsiyeler ile bir arkadaşımı da belki de hayata tutundurdum teşekkür ederim fatih bey her şey için 🙂 bir çok kişisel sorunlarınızı içtenlikle dinleyen gayet profesyonel çalışan bir hekim kendisi. Geldiğimde yanına depresyonun dibindeydim ilk kez konuşunca sıra dışı şeyler diyerek bunu aşabileceğimi bana gösteren ilk hekimdi. Kötü bir şeyi bana direkt olarak bırak demedi onu nasıl istememeyi ve kötü bir şeyi nasıl iyi yaparız bunu öğretti. Sevimli güler yüzlü tarafları ile de insana kendini yalnız hissettirmiyor 🙂

 

Melike
Ben Melike yaklaşık 16 17 aydır dışarıya çıkıp gezemiyordum hiç evde tek başıma kalamıyordum Facebook’da gezerken fatih bey önüme çıktı kendisine whatsapp’tan mesaj attım hemen geri döndü sorunlarımı dinledi çözdü korkularımı yok etti enerjisi neşesi çok iyi biri gerçekten konuşmaları huzur veriyor insana fatih bey hem psikolojik anlamda hem beni çıkartı teşekkür ederim çok fatih beye her konuda bana bilgi verdi bende uyguladım fatih beyinin sayesinde dışarı çıkıyorum hastalarına karşı mesafeli değil.

 

S.M.M.M Ayhan T.
Sayın Fatih Uğur beyden 3 yaşındaki çocuğumuzun kardeş kıskançlığı sorunu ile ilgili yardım almıştık. Daha önce sorun yaşamadığımız birçok konuda oğlumla sorunlar yaşamaya başlamıştık. Kendisinin soruna yaklaşımı ve önerileri bizim için gerçekten faydalı oldu, yardım alacak ailelere tavsiye ederim. Görüşmeleri sonlandırdıktan sonrada takip edip bilgi alması bizim mutlu etti. Kendisi gerçekten alanında uzman bir danışman olup, kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

 

dilek D
Tevafuk fatih UĞUR psikolojik danışman sayfasında gördüm acık konuşayım kişi kendi iradesiyle iyileşebilir düşüncesiyle pek de inancım yoktu… Sadece soru sormaktı niyetim ve mesaj attım. Daha sonra o kadar samimi ve içten cevaplar verdi ki randevu alıp ilk tedavimi başlattık.. simdi çok daha farklı düşünüyorum çünkü psikoloğum her halden anlayan ve tek basına sorunlarımı çözeceğimi öğretti.. İyi ki gitmişim artık ben kendimi çok daha iyi hissediyorum ve çok çabuk sorunlarımın üstesinden geleceğime inanıyorum…  İyi ki tanımışım psikolog çok iyi çok anlayışlı çok da fedakar yolunuz acık olsun BAŞARILAR dilerim…

 

Tuğba (Danışan)
Vajinismus sorunum vardı ve hayatımı oldukça olumsuz ve kalitesiz yönde etkiliyordu.
Danışmanlık sürecine sorunu kendimiz çözemeyeceğimiz için karar verdi. Süreç yaklaşık iki buçuk ay sürdü ve oldukça gelişmeci bir yönde ilerledi. Soruna nokta atışı yapıldı, kesin çözümler bulundu. Süreci olumsuz etkileyebilecek tüm değişkenler sırayla ortadan kaldırıldı. Samimi, net, anlayışlı tavırlar doğrultusunda devam  eden süreçte olumsuz hiç bir durum söz konusu olmadı. Özellikle EMDR uygulamasını gerekli olduğu durumlarda kullanıldı. Kullanım sonucunda olumlu sonuçlar elde edildi. Cesaretlendirici ve güven verici tutum ve davranışlarla süreç başarılı bir biçimde sonlandırıldı.
Fatih Uğur ve Optimum Aile Danışma Merkezini daha kaliteli bir yaşam sürmek ve sorunlarından kurtulmak isteyen bireylere tavsiye ederim.

 


M.T.

Kızım için başvurduk Fatih beye. Kızımın korkuları ve endişeleri vardı ve bu durum kendi hayatını ve bizleri olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı. Kızımıza göstermiş olduğumuz yardımların faydalı olmadığını gördüğümüz an bu hizmeti almaya karar verdik. Yaklaşık bir ay oldu ve bu süreç içerisinde çok hızlı yol kat ettik. Artık korkular ve endişeler yok denecek kadar azaldı.
Danışanlarına yaklaşımı çok güzel ve güler yüzlü birisi. Danışmanlık ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 


Ra……..

Son beş yıldır panik atak rahatsızlığım vardı. Kaygı bir yandan düşüncelere dalıp dalıp çıkamamak bir yandan. Nöbet korkusundan çalışamıyordum. Hayatın biteceği yerdeydi artık ümitlerim. İlaç tedavilerime devam ediyordum yapmadığım şey kalmamıştı diyebilirim. Derken sosyal medyada gezinirken Fatih beyle tanışmaya karar aldım. Fatih bey EMDR terapisi önerdi ve 15.04.2018 de 6. seans terapimi aldım. Bu altı seansın her biri düştüğüm çukurdan bir adım çıkmamı sağladı. Yanlış inanışlarım, kaygılarım ve korkunç panikatak nöbetleri bitti. Şuan yüzde 90 iyiyim artık. İş hayatım, ailemle aram, sosyal hayatım düzene girdi. Bu yüzde doksan oran tam yüzde yüz olana kadar terapilere devam edeceğim. Fatih beyin tecrübelerini ve güler yüzü ilgi alakasını kendini kötü hisseden herkese tavsiye ederim.

 

b….b
Kendimi çok kötü hissettiğim tamamiyle eve kapandığım bir dönemde internetten psikolog ararken tesadüfen Fatih Beyi buldum hakkında yazılan tavsiyelerden, yorumlardan çok etkilendim randevu almaya karar verdim. Kendisi beni Emdr terapisiyle tanıştırdı 7 seans kadar Emdr uyguladı. Geçmişte yaşadığım bir türlü kurtulamadığım sürekli beni rahatsız eden olaylardan birer birer kurtuldum halende seanslarımız devam ediyor. Danışanlarına yaklaşımı çok güzel güler yüzlü bir psikolog kendisi. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Bey’i tavsiye ediyorum 🙂

 

te….

Sorunumuz cinsel ilişkiye girememe, vajinismus problemimiz vardı. Evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiliyordu. Her şey normalken hayatımızdaki en büyük engel bu sorundu. Danışmanlık sürecine başlamadan önce internet üzerinden araştırma yaparak, yorumları inceleyerek karar verdim. Sürece başladığımız günden itibaren 4 gün sürdü. Eşimin durumu ileri düzeydeydi. Bayılmalar, ağlama krizleri, kasılmalar oluyordu. Allah’a şükür hepsini geride bırakarak süreci tamamladık. Klinik Psikolog Fatih UĞUR beyi kesinlikle tavsiye ederim.

 

Yu…

Eşimle Cinsel ilişki sorunumuz vardı 2 klinikten destek aldık. Sorunumuz çözülmedi. Internetten eşim Fatih beyi buldu. 3 günde bizi sorunumuzu çözeceğini söyledi. Hiç umudum yoktu. Tam 2 günde sorunumuz çözüldü. Optimum Çalışanlarına teşekkür ediyorum. 

 

 

z…..

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Vajinismus Tedavi

Fatih Bey bizim için mucizesi gerçekleştirdi 2 yıldir savaştığım vajinismus sorunumu 3 günde çözüme ulaştırdı.Bizim için mucizeyi gerçekleştirdi.Hiç kimsenin bu sorunu ertelenmesini tavsiye etmiyorum.Kesinlikle Fatih beyi tavsiye ediyorum.Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

 

ha…a

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Vajinusmus

Biz beş aylık evliyiz ve beş ay içinde denemediğimiz şey girmediğimiz yer kalmadı. İnternet üzerinden optimum aile danışmanlık merkezini bulduk ve ilk seansımız için görüşmeye gittik. başından beri güler yüzlerini hiç eksik etmediler bizim kasıldığımız hiç bir durum olmadı. Ve 5 aylık uğraşımız 2 gün içinde inanılmaz bir şekilde son buldu. Optimum ailesine sonsuz teşekkürler ❣️

 

r….g

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Cinsel Terapi

Eşimin Vajinismus sorunu için geldik. Sorunumuz 2 günde çözüldü. Allah razı olsun. Fatih beyi herkese tavsiye ederim. Çok Teşekkür ederim.

 

m…..

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya Vajinismus Terapisi

6 aylik evliyiz. Vajinismus sorunumuz vardi. Esim cok uzuluyordu ve aramiz bu sebepten geriliyordu. Terapinin 4 gun de bitmesi cok motive edici. Akillica planlama yapiliyor. Cok samimi ve icten ilgilenildi. Fatih beye cok tesekkur ederiz. Bu sorunu yasayan herkese tavsiye ederim.

 

b…..

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya Vajinismus Terapi

1 aylık evliyiz ve vajinismus sorunuyla karşı karşıyaydık ve bu bizi derinden etkiliyor internneten burayı bulduk ve sorunumuz 4 günde çözüldü çok mutluyuz fatih beye çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ediyoruz

 

h…..

 Konum: Optimum Psikoloji – Konya  Vajinismus Terapi

Ben 3 yıllık evliyim. Evlendikten sonra vajinismus olduğumu öğrendim. Kasılmalarım vardı ve hep acı hissi duyuyordum. Bir cinsel uzmana gitmemek için direndim. Kendi kendime yenemeyeceğimi anladım. İnternetten çok uzun aramalar yaptım ve Fatih beyi buldum. Anlayışı, anlatımı ve yaklaşımı çok iyiydi. Uygulamış olduğu yöntemler çok iyi ama beni en çok motive eden bunu aktarımı ve anlayışlı yaklaşımıydı. Eşimin de büyük desteği ile çözüme ulaştık. Bu süreç zamanla geçmiyor. Tavsiyem vakit geçmeden tüm vajinismus hastalarının tedavi olması ve Fatih bey bu konuda çok iyi bir adres. Teşekkürler Fatih bey..

 

a….ş

 Konum: başka bir yer  Vajinismus Terapisi

sorunumuz tam olarak vajinismustu ve eşimle beni büyük ölçüde etkiliyordu. artık bu durumu düşünmekten başka hiç bir şeye odaklanamaz hale gelmiştik. fatih beyle ilk görüştüğümüzde o kadar açıklayıcı ve net bir şekilde sorunumuzu açıkladıki düşünme fırsatı bile bulamadık sorunumuzun kesin olarak çözüleceğine inandık. hemen sürece başlamak istediğimizi söyledik. hemen sürece başladık ve süreç 4 gün sürdü. minik ev ödevleriyle iyi bir işbirliği ile ilerledi ve sorunumuz 4 günde sonuca ulaştı. güler yüzlü ve cana yakın davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Fatih uğur ve Optimum aile danışma merkezini herkese tavsiye ederim. sorununuz ne olursa olursa hiç düşünmeden rahatça çözebileceğiniz bir aile ortamı yaratarak çözüme ulaşılıyor . Çok teşekkür ederiz

 

Fa… Ş.

Sorunum eşimle cinsel ilişki yaşayamamaktı. **.**.2015 tarihinde severek evlendik. Daha sonra ilişki sorunumuz hep yaşandı. Eşim destek oldu. Devlet hastanesinde cinsel terapiye başladık. 5 ay sürdü. Tedaviden hiç bir sonuç alamadık. Sonra internet üzerinden başka bir merkeze destek almak amacıyla gittik.1 ay tedavi sürdü. Ama yine sonuç alamadık. Tedaviyi bıraktık. Bir müddet tedavi olmamaya karar verdik. Ben ayrılmak istedim. Eşim hiç bir zaman beni bırakmadı. Maddi sıkıntıdan tedaviyi erteledik. Eşimin ailesi hastalığımı biliyordu. Para sorunumuz çözüldü. İnternet üzarinden Klinik Psikolog Fatih beyi bulduk. 15 Temmuzda seansa başladık. 17 Temmuz çarşamba gecesi sorunumuz inanılmaz bir şekilde tamamen çözüldü. Üzerimden o kadar yük kalktı ki kendime özgüven geldi. Her şey için çok mutluyum ve Merve Demir Hanıma Fatih Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 

Mer.. Sa..

Ben 1 aylık evliydim ancak eşimle cinsel ilişkiye giremiyordum.İlişkiye gireceğimiz esnada  bacaklarım kasılıyordu ve kendimi geri çekip eşimi itiyordum.İnternetten araştırma yaptığımda  vajinismus olabileceğimi anladım ve yine internetten araştırarak MERVE DEMİR  ile görüştük.Merve hanım bizi gayet iyi karşıladı ve  problemi 3 gün gibi kısa bir sürede çözebileceğimizi anlattı. Seanslara başladık ve gerçekten  3 günde problemimizi  çözdük. Böyle problemleri olanların kesinlikle  geçikmeden seanslara başlamasını düşünüyorum.Kesinlikle Merve hanımdan çok memnun  kaldık ve herkese tavsiye ediyorum .

 

H.P.

Optimum Aile Danışma Merkezinde kesinlikle mükemmel hizmet var tavsiye ederim. Bizim sorunumuz vajinusmus problemi ile ilgiliydi. Bu konu üzerinden başvurduk. Sorunumuz 4 gün gibi kısa bir sürede sonuca ulaştı. Sayın Fatih beye ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkürü  bir borç bilirim çok sıcak karşılama ve ilgilenme yaptılar. Optimum Aile Danışma Merkezi ailesine teşekkürler. Sevgiler

 

Tuğba (Danışan)
Vajinismus sorunum vardı ve hayatımı oldukça olumsuz ve kalitesiz yönde etkiliyordu.
Danışmanlık sürecine sorunu kendimiz çözemeyeceğimiz için karar verdi. Süreç yaklaşık iki buçuk ay sürdü ve oldukça gelişmeci bir yönde ilerledi. Soruna nokta atışı yapıldı, kesin çözümler bulundu. Süreci olumsuz etkileyebilecek tüm değişkenler sırayla ortadan kaldırıldı. Samimi, net, anlayışlı tavırlar doğrultusunda devam  eden süreçte olumsuz hiç bir durum söz konusu olmadı. Özellikle EMDR uygulamasını gerekli olduğu durumlarda kullanıldı. Kullanım sonucunda olumlu sonuçlar elde edildi. Cesaretlendirici ve güven verici tutum ve davranışlarla süreç başarılı bir biçimde sonlandırıldı.
Fatih Uğur ve Optimum Aile Danışma Merkezini daha kaliteli bir yaşam sürmek ve sorunlarından kurtulmak isteyen bireylere tavsiye ederim.

 

a…..
Araştırma üzerine gittim. Yorumları okudum doktortakvimi’nde. Uzun zamandır yardım almak istiyordum, kimden alacağıma karar verememiştim. Hocanın sitesinden eğitimlerine baktım, yorumlar çok olumluydu, çok güzeldi. Daha sonra aradım görüştüm. 1.5 ay önce görüştük 8-9 seans kadar gittim devam ediyorum. Ben çok beğendim, memnun kaldım, işinde gayet başarılı. Profesyonel, içten, samimi ve güler yüzlü. İlk başta acaba dedim, kendisi beni baya rahatlattı çok yardımcı oldu. Ben de alanında yardım almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile Fatih Bey’i öneriyorum.

 

ş…..
Araştırma üzerine gittim. Yani problemlerimi anlıyor, nokta atışı yapıyor, aynı frekansta konuşuyoruz. Uyguladığı yöntemlerden memnun kaldım sonuçları aldık. Süreci hocamız belirliyor. Şu anda 30 gün ile 45 gün arasında görüşüyoruz. 1 saatlik bir seansımız oluyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 

m…..
Tavsiye üzerine gittim. Ben yeni evliyim. Benim vajinusmus problemim vardı. İlişkiye girmekten korkuyordum kasılmalar falan oluyordu. Bir arkadaşım Fatih Bey’den yardım almış, bana söyledi. Ben de Fatih Bey’le görüştüm telefonda. Sıcakkanlı, ılımlıydı. Yaklaşımından memnun kaldığımdan devam ettim. Telefonda çok kısa zamanda yardımcı olabileceğini söyledi. 3-4 seans içerisinde sorunumu çözdü, halletti. Eşimle beraber gittik, işinde çok profesyonel. Bence büyük bir başarı. Çok güleryüzlü ve sıcak olması adapte olmamı sağladı. Çok ilgiliydi. Seans bittikten sonrada arıyordu soruyordu, çok beğendim. Özellikle benim gibi vajinusmus problemi yaşayan bayanlara Fatih Bey’i şiddetle tavsiye ediyorum.

 

ş….m
Tavsiye üzerine araştırdım öyle kendisine gitmeye karar verdim. Fatih Bey’den çok memnum. İlgili bir psikolog. Teşhis konusunda çok başarılı çok güzel yönlendiriyor danışanlarını. Teknikleri çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

 

b….g
Doktortakvimi üzerinden araştırma yapıp yorumları okudum ve gitmeye karar verdim. Kendisinin sorunlara eğilimini çok beğendim. Danışanını kazanıyor. Sonuç üzerinde duruyor. Yapamayacağı bir şey olursa eğer en başta bana bildireceğini belirtti. Kendisine 24 seans gittim. Sorunum çözümlendi. İlgisinden memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

 

n….ö
Araştırma üzerine gittim. Evliliğimde sorun vardı. Daha doğrusu eşimin sorunları vardı. Fatih Bey ile görüştüm ve sorunu eşimle konuşmadan asıl sebebini anladı. Daha sonra eşimle görüştü. Fatih Bey’den önce 3 defa başka yerlere gittim. Hiç umut vermediler ama Fatih Bey evliliğin önemli olduğunu ve ciddi bir müessese olduğunu her zaman yapılacak bir şey var diyip beni umutlandırdı. Şartları gerekirse zorlayacağını söyledi bana umut verdi bir şeyleri yoluna koymaya çalıştı. Özellikle cinsel terapi konusunda Fatih Bey’i kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

e….g
İnternet üzerinden kendim araştırdım. Doktortakvimi.com sitesinden Fatih Bey’i buldum. Yorumlarını okudum ve emdr üzerine araştırma yapmaya başladım bunun üzerine gitmeye karar verdim. Gittiğimde Fatih Bey’in gerçekten işinin ehli olduğunu gördüm. İyileşebileceğimi hissettim ve bana yardım edeceği konusunda ona güvendim. Toplamda 10 -12 seans kadar çalıştık. Benim sorunum dışarı çıkamamaktı. Sosyalleşemememdi. Telefon dahi kullanamıyordum. Bunun yanı sıra ilaç bağımlılığım vardı. Sadece emdr değil psikoterapi, yaşam koçluğu desteği de aldım. Farklı yerlere de gittim ama onlar sadece o an için beni iyileştirmişti. Köklü bir değişim değildi. Fatih Bey bu konuda çok uzman. Zamanla benim ilaç bağımlılığım gitti. Değiştiğimi fark ettim. Şu anda sağlıklıyım. İşime gidiyorum. İşimi severek yapıyorum. Normal hayatıma döndüm. Fatih Bey bana gülüşlerimi geri verdi. Kendisi gerçekten çok bilgili. Başkaları da gitsin. Artık olumlu düşünüyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

mu…0
Ölüm ayrılık korku her ne endişeniz varsa fatih bey sayesinde yenebilirsiniz iki defa gittim ve kendimi o kadar iyi hissettim ki sizinle 40 yıllık arkadaş gibi dertleşebilir emdr ile kötü hatıralarla barışabilirsiniz güler yüzü ön yargısız tavrı ile beni çok rahatlattı Allah razı olsun ondan iyi ki tedavi olmuşum tekrar gideceğim

 

b….a
İşinde başaralı bir psikolog. Herkesin gitmesini tavsiye ederim özellikle erkeklerin. Çok güzel davrandı çok iyi birisi danışanlarıyla çok güzel ilgileniyor. Çözüm odaklı ve netice alıyorsunuz.

 

a….g
Fatih bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. EMDR tedavisi gördüm. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Konya’daki en iyi terapist. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

 

h….d
Araştırma yaparken sitedeki yorumlara bakarak gittim. 4 aylık bir sürecimiz vardı ve gitmeye karar verdik. Bizim vajinusmus problemimiz vardı. İlk görüşmede bize olumlu yaklaştı ve tanı koydu. Eğer sonuç alamazsak bize paramızı iade etmeyi de teklif etti. Çok basit bir şekilde sorunun çözümlenebiliceğinden bahsetti. Tedaviye başladık emdr tedavisi yapıldı. Tedavimiz aşama aşama gerçekleşti. Hepsini sırasıyla başarmaya başladık. Eğer bir eksiklik gördüyse fatih hoca egzersiz olsun yapmadığım bir şey olsun geri dönüp tekrardan yaptık. O şekilde diğer aşamaya geçtik ve sonuca ulaştık. Kendisi çok olumlu pozitif biri. Bize umut ışığı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

ay…r
Tanışmamız tesadüf eseri oldu internetten bakarken buldu . İlk görüşmede çok memnun kaldım. Sonra görüşmelerimiz devam etti ben memnun kaldığım için devam ettim sorunlar çözüldüğü içinde hoşuma gitti. hala da gidiyorum kendisine. Özellikle bir kaç seanstır EMDR tedavisi görüyorum. Boş bir insan değil Fatih Bey hem tecrübeli bir insan, hem de ilgili ve alakalı bir psikolog tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim.

 

el…f
İnternet üzerinden araştırırken Doktortakvimi.com üzerinden Fatih Beyi buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu. Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum. Güleryüzlü, objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi.

 

ay…
Fatih hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim.5,6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

 

fe…
Kızım için pedagog olarak tercih ettim. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda ulaştım ve çok memnun kaldım. Çok ilgilendi ve samimi davrandı. Vermiş olduğu egzersizleri yapıyorum ve faydasını görmeye başladım.

 

se…m
İnternet üzerinden ulaştım Fatih Hocama. Çocuğum için gitmiştim. Öz güven hakkında emdr terapisi uyguladı. Alt ıslatma sorunu ortadan kalktı. İlk başta ön yargılı olarak gitmiştik. Ama süreçten çok memnun kaldık. Sorumluluk bilinci yerleşti odasını bile toplamaya başladı çocuğum. memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 

gi…
Daha önce giden arkadaşım öneride bulunmuştu ve onun tavsiyesiyle gittim. Hem başarı açısından hem de ilgisi açısından çok memnun kaldım. Görüşmemizin başında nasıl bir gelişme yaşayacağımızı belirtmişti ve öyle de oldu. Çok güzel bir süreç yaşadım. Tavsiye ettiğim yakınlarım da oldu.

 

nu…l
Panik atak rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim. Anksiyete bozukluğu da vardı aynı zamanda. İnternet aracılığı ile yorumlarını okudum ve gitmeye karar verdim. Bu süreci kolaylıkla atlatmamı sağladı. Destekçi oldu. Çok ilgilendi benimle, sorunlarımı dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Bu sıkıntıları yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 

şe…l
Fatih Bey genç yaşında gerçekten işinin erbabı olmuş. Çocuğuma yardımcı oldu ilk gittiğimizde seansların uzun sürebileceğini söylemişti. Ancak gittikten sonra gerek kalmadığını seansların 1 seferde yeterli olacağını söyledi. Seansları uzatıp fazla para almak amaçlı düşünebilirdi. Ama öyle bir hekim değil gözlemlediğim kadarıyla öyle para peşinde değil ilk önce danışanına önem veriyor . İnternetten bulduk o şekilde gittik.

 

a….e
İnternet üzerinden Fatih Bey’i buldum. Kendisini araştırarak buldum .Memnun kaldım. Gittiğim süre içerisinde olumsuz bir şey görmedim. Fatih Bey iyi bir insan, Yaklaşımı güzeldi .Sabırlı bir insan, olması gerektiği gibiydi.

 

ay…z
İnternette okuduğum yorumlarını çok beğendiğim için tercih ettim. Çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Konuşmalarıyla çok rahatlattı beni. İç daralması ve Ölüm korkusu vardı ve gitmeye başladıktan sonra konuşmalarını düşünerek rahatlıyordum. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 

şe…
Telefonla psikoterapi uyguladı. İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Bir psikoloğa gitmek istiyordum ve internetten ulaştığımda farklı şehirde olduğunu bilmiyordum. Ciddi anlamda kaygı bozukluğu vardı. Terapiden sonra kaygılarım azaldı. Tedaviden sonra gayet güzel sonuçlar aldım ve bir kaç arkadaşıma da tavsiyede bulundum.

 

ze…t
Fatih bey gerçekten mesleğiyle ilgili kendini iyi geliştirmiş ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikolojik danışmandır. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerileriyle güven veren çok iyi bir psikologdur, Kendisinin sorunlara yaklaşımı ve önerileri gerçekten çok faydalı olan, yardım alacak ailelere ve kişilere tavsiye ederim.

N. Ö.

Bir yıllık evliyim. Eşimle severek evlendik. Eşimin çocukluk aşkıydım ve artık evlilik bizim için muazzam bir şeydi. Evlilik sürecimiz çok iyi ilerliyordu. Kına günü geldiğinde içimde kötü bir duygu hakimdi. Ara ara ağlıyordum. Ağlamamı evden ayrılıyor oluşuma bağlıyorlardı ama gerçek öyle değildi. Korkak bir yapım vardı. Iğneden, kandan, ameliyattan.. ilk gece korkusu başlamıştı elime birde çarşaf verildi. Korkum artık zirvedeydi. Ilk gece bir deneme gerçekleşti ama başarısız. Yatıp uyumak istedim eşim çok da normal karşılamayarak kabul etti. Ertesi gün balayna gittik. Zehir gibi 3 gğn geçirdim. Küsmeler, kızmalara, ağlamalar . Bu daha başlangıçtı. Sorunun ne olduğunu araştıra araştıra öğrendim. Vajinismustum . Eşim asla kabullenmedi. Bu süreçte hep tek başınaydım. Ilk olarak devlet hastanesine gittik. 2 ay git gel yaptık. Ama sonuç yok. 2 ayda araştırma sürecimiz oldu. Ve özel bir kliniğe gittik 6 seans  gitmiştik. Ama burdan da bir neteice alamadan 4 ay gitti. 6 ay sonunda artık eşim yavaş yavaş durumu kabullendi. Ve ciddi araştırmalar sonucu 1 yılın sonunda yolum Optimum ile kesişti. Hala ümitsizdim ama eşim bu sefer yanımdaydı. Sürecin her anında Merve Hanımın içtenliği, samimiyeti ve eşimin desteği ile küçük ödevleri bitirerek merdivenin son basamağına geldik. Final ödevimde de cinsel ilişkiyi gerçekleştirdim. Hemde sıfır arayla Merve Hanım inanırsan bunu başaracaz dedi ve 3 günde süreç tamamlandı.
Hep birlikte inandık , hep birlikte başardık İyi ki varsın Merve Hanım iyi ki varsın Optimum 🙂

Se… Ö.

Eşimle severek evlendik. Çocukluktan beri aşıktım. Nasip oldu evlendik. Her bayanda olduğu gibi onda da ilk gece korkusu olduğunu tahmin ediyordum. Ama bunun hastalık tarzı bir korku olduğunu malesef 2 ayda öğrenebildik. Hiç ilişki yaşayamadık. İlk aylarda herkesçe olağan gözüken bu olayın bir sorun olacağını kabullenemedim. Sonunda eşimin vajinusmus olduğunu kabullendim. Cinsel ilişki başlangıcında eşim beni sürekli ittiriyordu. Evliliğimizde saygı ve sevgi vardı ama cinsel ilişki olmayınca biraz yıprandık. Sonra doktor aramaya karar verdik. İlk olarak devlet hastanesine gittik. Gitmez olaydık. Biz sorunumuzu zaten biliyoruz. Ama devlet hastanesindeki doktor bizi 2 ay oyaladı. Bir hafta gidiyoruz sizin sorununuz vajinusmus diyor. Biz zaten biliyoruz. Sonra gidiyoruz, isim soyisim kayıt alıyor yolluyor. Sonra gidiyoruz malzeme listesi veriyor, derken 2 ayda öyle geçti. Sonra devlet hastanesinde bu işin olmayacağını anladık. Zaten bildiğim kadarıyla Konya devlet hastanesinde 1 doktor cinsel terapi veriyor. O da iki haftada bir gün. Derken başka bir özel psikiyatrist bulduk. O da aile danışmanı ama koltuğunun altında birsürü karpuz var. Her şeyle ilgilenmeye çalışıyor. Bu doktoru seçmemizin sebebi biraz da maddiyattı. Malesef burda da bir sonuç alamadık. Çünkü bu doktorda eş sorunları, çocuklar falan vajinusmusla çok ilgilenmiyorlar tahminim. En son eşiminde çabalarıyla Merve hanımı bulduk internetten. Çünkü kimseye anlatamıyorsunuz sorunu. Doktor tavsiyesi alamıyorsunuz. Ama iyi ki bulmuşuz. 1 senedir yapamadığımız şeyleri 3 günde yapmayı başardık. Eşime de dedim. 2. balayımız gibiydi. Merve hanım gerçekten sadece vajinusmusa yönelmiş güzel bir yöntem uyguluyor. Yani otelinize varana kadar rezervasyon yaptırana kadar her şeyiyle kendileri ilgileniyor. Gün içerisinde sizinle 2-3 defa görüşüyor. Tamamen sizinle ilgileniyor. O yüzden günlerce, aylarca, yıllarca ertelediğiniz bu sorunu gelin tatil havasında eğlenerek muhteşem bir şekilde bitirin. Sakın sağda solda, devlet hastanelerinde soruna tam çözüm bulamayan sadece konuşarak aşmaya çalışanlardan uzak durun. Optimum Aile Danışmanlık Merkezi Merve hanıma gelin. Samimiyeti görün. Sizin sorununuzu kendi sorunu gören Merve Demir hanıma sonsuz teşekkür ederim.

R.B.

2 aylık evliliğim, eşimle severek evlendim ama ilk gece yaşadığım yanlış ilişki yüzünden korku oluştu ve 2 ay boyunca bu korkuyla yaşadım. Sonra baktım olmuyor korkum daha çok artmaya başladı ve araştırma yapmaya başladım. Karşıma Optimum Danışmanlık geldi ve kafama yattığı için görüşmek istedim ve görüşmeye gittiğimde Merve Hanım gibi anlayışlı ve duyarlı biri ile karşılaşınca iyiki de bu merkeze gelmişim ve iyiki Merve Hanım gibi birini tanımışım. Tam 3 gün içinde bu korkumu yendim. Danışmandan o kadar memnunum kaldım ki iyiki optimum ailesi ile sorunumu hallettim.Merve Hanım ve Optimum Merkezini gerçekten tavsiye ederim.

Ay… Gü..

Eşimin ailesi ile bazı sorunlar yaşıyordum.Bu sorunların  hayatımı etkilemesiyle  danışma almaya karar verdim.Merve Hanım ile neredeyse ilk seansta  sorunumu  çözdük.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Çok samimi  sıcak ve çözüm odaklı teşekkür ediyorum kendisine .

Fa… Ş.

Sorunum eşimle cinsel ilişki yaşayamamaktı. **.**.2015 tarihinde severek evlendik. Daha sonra ilişki sorunumuz hep yaşandı. Eşim destek oldu. Devlet hastanesinde cinsel terapiye başladık. 5 ay sürdü. Tedaviden hiç bir sonuç alamadık. Sonra internet üzerinden başka bir merkeze destek almak amacıyla gittik.1 ay tedavi sürdü. Ama yine sonuç alamadık. Tedaviyi bıraktık. Bir müddet tedavi olmamaya karar verdik. Ben ayrılmak istedim. Eşim hiç bir zaman beni bırakmadı. Maddi sıkıntıdan tedaviyi erteledik. Eşimin ailesi hastalığımı biliyordu. Para sorunumuz çözüldü. İnternet üzarinden Klinik Psikolog Fatih beyi bulduk. 15 Temmuzda seansa başladık. 17 Temmuz çarşamba gecesi sorunumuz inanılmaz bir şekilde tamamen çözüldü. Üzerimden o kadar yük kalktı ki kendime özgüven geldi. Her şey için çok mutluyum ve Merve Demir Hanıma Fatih Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Mer.. Sa..

Ben 1 aylık evliydim ancak eşimle cinsel ilişkiye giremiyordum.İlişkiye gireceğimiz esnada  bacaklarım kasılıyordu ve kendimi geri çekip eşimi itiyordum.İnternetten araştırma yaptığımda  vajinismus olabileceğimi anladım ve yine internetten araştırarak MERVE DEMİR  ile görüştük.Merve hanım bizi gayet iyi karşıladı ve  problemi 3 gün gibi kısa bir sürede çözebileceğimizi anlattı. Seanslara başladık ve gerçekten  3 günde problemimizi  çözdük. Böyle problemleri olanların kesinlikle  geçikmeden seanslara başlamasını düşünüyorum.Kesinlikle Merve hanımdan çok memnun  kaldık ve herkese tavsiye ediyorum .

Emrah Ç.

Vajinusmus  soruuyla geldik.Bu sorun psikolojik olarak  çok kötü bir durum.İnternetten sorunumuzu araştırarak  eşimle birlikte bu sorunu çözmeye karar verdik. 3 gün ve çok güzel ilerledi.Merve DEMİR’den çok memnun kaldık.Optimum aile danışma merkezini ve Merve Demir’i tavsiye ederim. Çok güzel bir danışman ve çok yardımcı ve çok güler yüzüyle  insanı bu sorundan kurtarmayı biliyor.Tavsiye ediyorum .

Ha… P.

Vajinusmus sorunu için geldik. Bu sorunum için merkez araştırması yaparken  Optimum Aile Danışma Merkezini buldum. Bütün korku ve endişelerimle geldiğim merkezde Merve hanımın güler yüzü ve samimiyeti sayesinde kendimi oldukça rahatlamış buldum. Merve hanımın verdiği ödevler ile sürecimiz 4 günde çözüme ulaştı. Kendime aldığım bu karardan dolayı ve bu merkezi seçtiğim için çok mutluyum.Aile Danışmanı   Merve Demir’e  teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim .

Şule Ç.

Benim vajinusmus problemim vardı. 6 senelik beraberlikten sonra evlendim. 15 ay denemelerimize rağmen cinsel birliktelik yaşayamadık. Hatanede doktorlar ile görüştüğümde fizyolojik bir rahatsızlığım olmadığı görüldü. Bende psikolojik destek almaya karar verdim. Eşimin de desteği ile internette bu merkezi bulduk. Yorumları ve çalışma şekilleri hoşumuza gitti, görüşmeye geldiğimizde Merve Hanım çok yardımcı oldu. Çok rahatlatıcı bir şekilde konuştu. 3 gün içerisinde problemleri çözebileceğimizi söyledi. Tam anlattığı gibi adımlarla ve ödevlerle harika ilerledik. Her başarısızlıkta ağlayan ben, her ödev sonunda Merve Hanım’a gülerek gittim. Dediği gibi 3 gün içinde rahatlıkla eşimle beraber olabildim. Tek pişmanlığım 15 ay boyunca beklememdi. Keşke bu kadar kısa sürecek çözümü olan bu sıkıntı için bu kadar beklemeseydim. Diğer uzun süren, yıpratan, işlemler yerine burada 3 gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz.

G.S.

Merve Hanım’a boşanma sürecim başlamadan önce çift terapisine gitmiştim. İnsanın doğru karar vermesinde, daha huzurlu bir hayat yaşamasında danışanını çok iyi yönlendiren ve aynı zamanda her zaman hiç çekinmeden arayabileceğiniz bir dost, arkadaş olarak hayatınızda yer alan bir aile danışmanı. Zorlu boşanma sürecini atlatmama çok yardımcı oldu, ayrıca desteğini her daim hissettirdiği için de kendisine çok teşekkür ederim. Merve Hanım’a gittikten sonra keşke çok daha önce gitseymişim diye düşündüm. Siz de ilişkinizde problem yaşıyorsanız veya evlilik gibi ciddi bir karar verecekseniz Merve Hanım’a uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederim.

Ferit Ü.

Zorlu bir evlilik sürecim vardı. Eşimle ayrılık noktasına geldiğimizde bir danışmana başvurarak birlikteliğimizi sona erdirmeye karar vermiştik. Tanıdığımız bir danışman olmadığından araştırmaya başladık ve Merve Hanım’a rastladık.  Merve Hanımın, samimi olmakla birlikte seviyeli bir yaklaşımı var. Bizi sabırla, dikkatle, eleştirmeden dinledi ve klasik tavsiyelerde bulunmak yerine sorunlarımıza özel çözümler yarattı. Bazen hoşumuza gitmese de gerçekleri söylemekten vazgeçmedi. Önemli olan sonuç her ne olursa olsun bizim için hayırlı olduğunu bilmek, gerçekle yüzleşebilmek ve sorumluluk alabilmekti. Mesleki olarak güvenmemizin yanında insan olarakta kendisini çok sevdik. Herkese gönülden tavsiye ederiz.

Leyla Ç.

Ben 10 yıldır vajinismus ile yaşıyorum. Evliliğimin ilk yıllarında bu durumu hastalık olarak değil zamanla aşılacak bir durum olarak görüyorduk. Fakat zaman geçiyor problemde de zamanla birlikte bizi yıpratarak büyüyordu. Eşimle artık iletişimimiz kesilmişti , ayrıca ailelerin çocuk baskısı da iyice artmıştı. Problemi çözmek için attığım adımlar eşimin itirazları ile sonlanıyordu. Eşime göre vajinismus bizim gibi kaprisli insanların çıkardığı bir hastalıktı. Karar verip terapist aradığım süreçte Merve Hanım’ı buldum. Merve Hanım çok samimi , güleryüzlü ,işinde profesyonel biri . Konuştuğunuz her şeyi inanılmaz hızlı analiz edip sizi çözen biri. Sizi çok rahatlatıyor. Desteği ve yardımlarından dolayı bir kez daha teşekkür ederim . Evlilik hayatında , sosyal yaşamında , kendi iç dünyasında sıkıntı yaşayan herkese çözüm olarak Merve Hanım’ı tavsiye ediyorum.

Sümeyye Ö.

Merve hanımı  internetten vajinusmus sorunuyla ilgilenen merkezleri ararken buldum internet sayfasından ve evime de yakın olduğundan tercih etmiştim ne kadar doğru bir karar aldığımı sonradan anladım tabiki daha 20 günlük evliyken anladım böyle bir sorunumun olduğunu ve tek başıma üstesinden gelemeyeceğimi en kötü 20 günümü geçirdim diyebilirim ve ümitsizce çekine çekine gittim. Merve Hanımın kendisini çok samimi bir insan, çok iyi karşıladı ilgilendi bizimle ve kısa sürede o korkulu günleri atlattık kendisine çok teşekkür ediyoruz ve bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim. Beklemeden, çekinmeden mutlaka bir destek alsınlar.

Turan Ü.

Biz 1 sene önce çok Severek evlendik, eşimle evlenmeden öncede sonrada hep mutlu enerjik bir çifttik. Fakat tek sorun benim cinselliğe isteksizliğim ve eşimi cok sevdigim halde dokunmasının verdiği rahatsızlıktı. Uzun süre isterim, düzelir olur dedim . Eşimde hiç bir zaman sikayet etmedi ama ben bu durumdan rahatsız oldum. Merve  hanim bir arkadaşımı vajinismustan kurtarmıştı ve onunda tavsiyesiyle evliliğimizin 7. ayından İtibaren gittik. Merve  hanim bilmediğim bir çok konuda beni aydınlattı bazı şeyleri ortaya çıkardı . En önemlisi cinsellik için yorgunluğun, sorunun birer bahane olmadığını, eşimin de üstüme her zamankinden daha az düşmesini sağladı ona verdiği tavsiyelerle dengeleri kurduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatma İ.

Aile Danışmanı Merve hanıma geldiğimde eşimle sorunlarım vardı. Şiddetli geçimsizlik, iletişimsizlik, kıskançlık v.b. 2. seansımızdan sonra bile tahmin edemeyeceğimiz kadar çok yol katettik. İlerlemeye de devam edeceğiz. Konya ve çevresinde aile içi sorunu olan her çifte tavsiye ediyorum.

F. A.

Sorunumun ailemiz için gittikçe sıkıntı verdiğini farkettim ve yardım almaya karar verdim. 4 seans sürdü ve devam edecek Problemlerimin altından kalkabildik Aile Danışmanı Merve hanımla beraber. Ailem için büyük bir kurtarıcı oldunuz teşekkür ederim. Samimi ve içten ve danıştığım her şeyde en doğrusunu söyledi.

A.Ö.

Benim sorunum eşimin aşırı kıskançlık göstermesi ve eşimde oluşan özgüven eksikliğiydi. Bu iki durum beni oldukça ruhsal yönden yıpratıyor ve sözlü şiddete maruz kalıyordum. Aile Danışmanlığı sürecine yaşadığım sıkıntıları aşamayacak ve sürekli ilerlemesi boyutuna geldiği zaman karar verdim. Bu süreç yaklaşık 1 ay kadar sürdü ve 4. seans kadar geçti. Bu süreçte her seansta bir adım daha yol katettik ve sıkıntılar oldukça azaldı. Aile danışmanlığı sürecinden oldukça memnun kaldım. Merve Demir hanım işinde oldukça profesyonel tecrübeli kanaatindeyim. Kriz yönetimi oldukça iyi ve problem çözme konusunda oldukça kararlı.İşinde oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.Optimum Aile Danışma Merkezi’ni tavsiye edebilirim. Kaliteli ve profesyonel çalışma kadrosu mevcut bence.

Mustafa İ.

Eşimle geçimsizlik ve anlaşmamazlıklarımız vardı. Daha yeni evliyken boşanmayı bie düşündürecek kadar etkiledi. Eşimle beraber kendimizin üstesinden gelemeyeceğimizi anlayınca başvurduk. Aile Danışmanı Merve Demir hocamızdan gayet memnunuz güzel bir şekilde ilerliyoruz. Herkese tavsiye edeceğim bir yer.

Betül A. 

Merve Hanımla aile içi iletişim ve geçimsizlik problemi üzerine görüşmeye karar verdim. Görünen sebep ve asıl sebebin farklı olduğunu anlamamda ve kendimi daha iyi nasıl ifade etmemde bana çok yardımcı oldu. İnsanın kendini tanıması ve eşiyle nasıl iletişim kurması gerektiğini öğrenme konusunda iyi ki geldiğimi düşünüyorum kesinlikle herkese tavsiye ederim.

K.D.

Merhaba, öfke kontrolü için Leyla Hanım’dan destek aldım. Kendisi konu hakkında çok bilgili ve ilgili. Kendime bile söylemeye çekindiğim karakteristik özelliklerimi birlikte keşfederek korkularımın üzerine gitmemi sağladı. Şu an seanslarımız devam ediyor ve ilgi ve alakasından çok memnunum. EMDR terapisi ile çalışarak öfke sorunumuçözdük. İlk kez psikolojik anlamda bir uzmandan destek alıyorum ve diyorum ki keşke daha önce tanışsaydık ve daha erken destek alma şansım olsaydı. Gönül rahatlığıyla kendisini tercih edebilirsiniz.

D.G.

Arkadaşlarımla yaşadığım sorunlar nedeniyle terapi almaya başladım. Aldığım terapi sayesinde olaylara bakış açım değişti, ilişkilerim düzeldi. Leyla Hanımın anlayışlı ve içten yaklaşımı bu süreçte çok fayda sağladı. İşine ve danışanlarına duyduğu ilgi ve saygıyı hissedebilirsiniz. Kurduğumuz iletişimden çok memnunum. Artık kendimi çevremdekilere karşı daha iyi ifade edebiliyorum ve daha sağlıklı arkadaşlıklar kurabiliyorum. Yaptığımız EMDR seansları sayesinde sorunlarımdan kurtuldum.

Ş.D.

Bence herkes psikolojik desteğe ihtiyaç duyar ve herkes bu desteği almalı diye düşünüyorum. İnsanlar bunu sadece kendisi için değil çevresine zarar vermemek için de almalı. Herkesin bir psikolojik danışmanının olmasını ve bu kişinin Leyla Hanım olmasını tavsiye ederim. Kendimi tanımamda ve sorunlarımı çözmemde çok yardımcı oldu. İlgisi için kendisine çok teşekkür ederim.

 

R.Ç.

Geçen sene bir takım üzücü olaylar yaşadıktan sonra tekrar hayatıma adapte olamadım. Eski sorumluluklarımı yerine getirmekte zorlanıyor, hayattan hiç keyif alamıyordum. Daha önce severek yaptığım şeyler artık bir yük gibi gelmeye başlamıştı. Sürekli mutsuz ve depresiftim. Terapilere başladıktan sonra tamamıyla hayatım değişti. Seanslardan sonra çok daha iyi hissediyorum ve bunda Leyla Hanımın katkısı büyük. Birlikte nasıl bir yol izleyeceğimize karar verdik ve EMDR terapisine başladık. Sürekli desteğini hissederek eski halime geri döndüm. Yaşadığım kötü tecrübelere farklı bir gözle bakmamı sağladı.

 

E.F.

Leyla Hanım’dan bir süredir destek alıyorum. Danışanlarını her zaman büyük bir ilgiyle dinler. Sıkıntı duyduğum anları atlatmamda çok yardımcı oldu. Sadece sizi dinlemesi bile size iyi gelebilir. Kendimde fark edemediğim birçok şeyi bu seanslar sayesinde fark etmeye başladım. Kendisi benim dış sesim oldu. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 

E.B.

Leyla Hanımdan aldığım yardım kendimle ilgili birçok farkındalık kazanmama neden oldu. Kendisinin mesleğine olan sevgisi ve aldığı eğitimlere rağmen sürekli kendini geliştirmek istemesi takdire şayan. Güvenerek Leyla Hanımdan yardım alabilirsiniz. Karşısındaki kişiye saygısı ve ilgisiyle bana çok destek oldu.

 

N.H.

Leyla Hanım danışanlarına karşı çok saygılı bir psikolojik danışman. Karşısındaki kişinin değerleri konusunda çok hassas ve saygılı. Kendisinden yaşadığım bir sorunla ilgili destek aldım. Sorunumla ilgili verdiği bilgiler doğrultusunda kendimi anladım. Birlikte EMDR terapisi ile ilerlemeye karar verdik. Yaşadığım olayların bende bu kadar etki yarattığını fark etmemiştim. Fakat bu süreçte hepsini Leyla Hanımla çözdük. Şimdi daha rahat hayatıma devam ediyorum ve bunu daha seanslar devam ederken fark ettim. Bu süreçte Leyla Hanımın yardımı için çok teşekkür ederim.

 

D.C.

Yaşadığım stres ve kaygı problemleriyle Leyla Hanıma başvurdum. EMDR terapisi ile sorunlarımın nedenini ve sonuçlarını görmemi sağladı. Yaptığımız seanslar sonucunda hiç görmediğim yönlerimi fark ettim. İlgili, güler yüzlü ve samimi bir psikolojik danışman olduğunu düşünüyorum. Sorunumu çözmemde ve insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurmamda çok yardımı oldu.

 

P.A.

Geçen yıldan beri yaşadığım depresif ruh hali beni iyice bunaltmaya başlamıştı. Ben de çevremdeki insanlar da bu durumdan bıkmıştık. Bu nedenle artık psikolojik destek almam gerektiğine karar verdim. Araştırmalarım sonucunda Optimum Danışmanlık Merkezi ile iletişime geçtim ve Leyla Hanımla seanslara başladık. Şimdi bu kadar beklemeseydim diye düşünüyorum. Çözümün bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim. EMDR terapisi ile ilk seanstan itibaren güzel yol aldık.

 

İ.D.

Leyla Hanımla yaptığımız seanslar sayesinde kendimi ve çevremdekileri anlamaya başladım. Kendimde fark etmediğim bu kadar şey olduğunu tahmin bile edemezdim. Bu seanslar sonucunda farkındalığım arttı. Leyla Hanımın sakin ve ilgili tavrının bunda etkisi büyük. Artık sorunlarımı çözerken daha farklı yaklaşıyorum. Çevremdeki insanlar bile bendeki bu değişimi fark etti.

 

Ö.E.

Seanslara başlamadan önce sürekli gergin ve sinirli bir ruh hali içindeydim. Bu durum ailemle de sorun yaşamama neden oluyordu. İş yerimde yaşadığım bir sorundan sonra destek almaya karar verdim. Çünkü artık sadece ailemi değil iş ilişkilerimi de etkilemeye başlamıştı. İnternetten Optimum Danışmanlık Merkezini gördüm ve Leyla Hanımdan randevu aldım. İlk seanstan itibaren hayatım değişmeye başladı. EMDR ile geçmişte yaşadıklarımın bugünkü sorunlarımın nedeni olduğunu anladım. Geçmişteki olayları çalıştıkça her şey yoluna girmeye başladı. Halen seanslara devam etmekle birlikte yeni durumdan oldukça memnunum. Leyla Hanımdan destek almayı herkese tavsiye ederim.

 

G.A.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Leyla Hanımla tanıştım. İyi ki de tanıştım ve seanslara başladım diyorum şimdi. Samimi ve içten tavrıyla ilk seanstan itibaren beni dinledi. Yargılanmadan dinlenmek bile bana çok iyi geldi. Bu dönemde yaşadığım sorunları birlikte çözdük. Terapiyle olumsuz ruh halimden tamamen kurtuldum. Leyla Hanımdan destek almaktan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

 

M.S.

Leyla Hanım ile yaklaşık bir ay önce anksiyete bozukluğum nedeniyle terapiye başladık. Görüşmelerde olan samimiyetinden ötürü kendimi oldukça rahat ve güvende hissediyorum. Herhangi bir düşünceyi rahatlıkla paylaşabiliyorum. EMDR terapisiyle ilerlemeye karar verdik ve yoğun bir şekilde yaşadığım problemim birkaç seansta normale döndü. Yavaş yavaş hayatım normalleşti. Tek yaptığım seanslara düzenli katılıp verdiği tavsiyelere uymaktı. Hayatımı tümüyle etkileyen bir sorunu böyle rahat çözebileceğimi hiç sanmıyordum. Leyla Hanımdan psikolojik destek aldığım için çok mutluyum.

 

H.Y.

30 yaşındayım ve panik atak sorunum nedeniyle sürekli korku hissediyordum. Açık alana çıkmaktan insanlarla buluşmaktan çekiniyordum. Sürekli korku ve kaygı hissederek evden çıkamaz olmuştum. İlaç kullanmak istemediğim için psikolojik destek almak istedim. Leyla Hanımın tavsiyesi üzerine EMDR terapisine başladık ve bu korkuları yenmemde bunun çok faydası oldu. Hayat kalitem arttı diyebilirim. Ataklarım giderek azaldı daha da önemlisi artık bu korkularla yaşamıyorum.

 

M.F.

Ailemle çok sorun yaşadığım bir dönemdi. Üzerine bir de sınav stresi eklenince iyice bunalmıştım. Bir psikolojik destek almak için araştırma yaparken Optimum Psikolojiyle karşılaştım. Leyla Hanımdan aldığım destek sayesinde sorunlarımı çözdüm. Kendimle ve ailemle olan sıkıntılarım bitti. Leyla Hanım işini severek yapan ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden bir psikolojik danışman. Güler yüzü ve ilgisi sayesinde kendimi daha rahat ifade ettim ve bunun sorunlarımı çözmemde etkisi büyük. Bir destek almak isterseniz Leyla Hanımdan almanızı tavsiye ederim.

 

Ş.S.

Uzun zamandır psikolojik yardım almak isteyip sürekli erteliyordum. Yaşadığım bir olaydan sonra daha fazla ertelememem gerektiğini düşünerek Leyla Hanımdan randevu aldım. Keşke daha önce alsaydım. Leyla Hanımla yaptığımız görüşmelerden sonra kendimi daha farklı ifade etmeye başladım. Çevremdeki insanlarla iletişimim değişti. Leyla Hanımla yürüttüğümüz bu süreç bana çok iyi geldi. Verdiği küçük tavsiyelere uyarak resmen hayatım değişti. Böyle bir düşünceniz varsa size de daha fazla ertelememenizi tavsiye ederim.

 

İ.F.

Danışma almadan önce nasıl olur diye çok düşündüm. Kendimi ifade edemeyeceğimi, derdimi anlatamayacağımı ve anlaşılamayacağımı düşünüyordum. Yabancı birine bunları anlatmaktan daha çok çekiniyordum. İlk seanstan itibaren çok memnun kaldım. Leyla Hanım beni öyle dikkatli dinledi ki tüm endişelerim yok oldu. Anlaşılmama düşüncesi yerini tam tersine bıraktı. Birinin sizi ilgiyle dinliyor olması bile çok güzel bir his. Bunun yanında aşamadığım sorunlarımı da Leyla Hanımla birlikte çözmeye başladım. EMDR terapisi ile ilerleyerek bunu başardık. Terapinin bana bu kadar iyi geleceğini bilmezdim. Yardım alma düşüncesi olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

 

Ü.U.

Leyla Hanımdan bir süre önce destek almaya başladım. Kendisi çok samimi, içten ve sakin bir psikolojik danışman. İlk seanstan itibaren sorunlarımın çözümü üzerine konuşmaya başladık. Uzun zamandır yaşadığım sorunları çözmemde çok büyük katkısı oldu. Konuşurken mesleğine ve danışanlarına olan saygısını anlıyorsunuz. EMDR terapisi ile geçmişteki sorunlarımın artık beni etkilememesini sağladı. Gerçekleştirdiğimiz seansların bana çok faydası oldu. Leyla Hanımla bunları çalıştığım için çok mutluyum.

 

P.B.

Birkaç yıl önce hayatımı tümüyle etkileyen bir olay yaşadım. Bu olaydan sonra hayattan aldığım keyif tümüyle yok oldu. Yaşadığım olayın bende yarattığı travma bir süre sonra kendimi değersiz hissetmeme yol açtı. Bir psikolojik yardım almaya karar verdim ve Leyla Hanımla tanıştım. Seanslara düzenli olarak devam ettim ve çok faydasını gördüm. Leyla Hanımın ilgisi ve desteği sayesinde yaşadığım travmanın etkilerinden kurtuldum. Şimdi hayatım eskiye göre çok daha iyi. Tekrar yaşamdan keyif almaya başladım. Leyla Hanımla beraber ilk seanstan itibaren bir yol haritası çizip EMDR ile ilerledik. Onun desteğiyle tekrar hayata tutundum diyebilirim.

 

S.B.

Danışanlarıyla olan güçlü iletişimi, pozitif ve güler yüzlü olması Leyla Hanımı tercih etmemde en önemli noktalardan biri. Sizi her zaman ilgiyle dinler ve destek olur. Hayatımdaki zorluklarla baş etmemde yaptığımız seansların büyük etkisi oldu. Leyla Hanımdan aldığım destek sayesinde artık daha güçlü hissediyorum. Onunla tanıştığım için çok mutluyum.

 

T.F.

Sınav kaygısı yüzünden ders çalışamamaya başlamıştım. Bunun için Leyla Hanımdan destek almaya karar verdim. EMDR terapisi ile ilerledik ve sadece sınav kaygısı değil tüm kaygılarımı ve sorunlarımı çözdük. Şimdi daha iyi, daha rahat ders çalışıyorum, tüm sıkıntılarım bitti. Leyla Hanım EMDR terapisi uygulayarak tüm bunları çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Özellikle kaygı yaşayan herkese tavsiye ederim.

 

L.Ç.

Leyla Hanımla bir süredir EMDR terapisi ile ilerliyoruz. Kafamda birçok soru işaretiyle başladığım bu süreçte Leyla Hanım tüm sorularımın cevabını verdi. Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyordum ve ilk seanstan itibaren rahatlamaya başladım. Yaşadığım olayları artık kaldıramıyordum ama bunun üzerinde çalışarak rahatladım. Leyla Hanımın ilgisi ve sakinliğinin bunda çok yardımı oldu. Şimdi ilk günkü halime göre çok daha rahat ve hafif hissediyorum.

 

Ü.M.

Ailemle çok sorun yaşıyordum. Sürekli anne babamla tartışma yaşıyorduk. Abimin tavsiyesi üzerine Leyla Hanımla görüşmeye başladım. Bana EMDR terapisinden bahsettiğinde başta kaygı duymuştum. Ama başladıktan sonra buna hiç gerek olmadığını anladım. Eski olayların beni bu kadar yıprattığını bilmiyordum başlamadan önce. Şimdi neredeyse tüm sorunlarımı çözdük. Leyla Hanımı anneme de önerdim. Sorunlarımı çözmemde Leyla Hanımın ve yaptığımız seansların çok faydası oldu. O olmasa tek başıma çözemezdim. Kendisini herkese öneririm.

 

Z.B.

15 yaşında bir lise öğrencisiyim. Öfke problemim vardı. Sinirlendiğimde gözüm hiçbir şey görmüyordu. Evdeki eşyalara zarar vermeye başlamıştım. Annem Leyla Hanımdan randevu aldıktan sonra seanslara başladık. Leyla Hanım EMDR terapisinden bahsetti ve uygulamaya başladık. 3 seanstan sonra öfke problemim kalmamıştı bile. Terapiye düzenli gelerek kısa sürede sorunu çözdük. Ailemle ilişkim de düzeldi. Annem de ben de Leyla Hanıma teşekkür ederiz.

 

M.D.

Hayatımı alt üst eden bir olay yaşadım. Bu olaydan sonra bir daha toparlanamadım. Uyuyamıyordum sürekli aynı şeyleri o olayı düşünüp duruyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Leyla Hanımla seanslara başladık. Leyla Hanım EMDR terapisi ile o olayı çalışabileceğimizi söyledi. Başta biraz artsa da daha sonra seanslara devam ettikçe hiçbir sıkıntım kalmadı. Leyla Hanım zaten bunun olacağını söylemişti. Şimdi uykularım düzene girdi ve artık o olayı zaman zaman unutuyorum bile. Bu rahatlamaya çok ihtiyacım vardı ve Leyla Hanım sayesinde rahatladım. Herkese tavsiye ederim.

 

H.K.

Leyla Hanımla ilk seanstan itibaren EMDR ile ilerlemeye karar verdik. İlk seansta bana bununla ilgili her şeyi anlattı. Terapiye başladıktan sonra hızlı bir iyileşme yaşadım. Beni rahatsız eden tüm anılarımdan kurtuldum. Sanki üzerimde büyük bir yük taşıyormuşum yıllardır. Leyla Hanım o yükü aldı üzerimden. Hafifledim resmen. Leyla Hanımı böyle hisseden herkese öneririm. Onun ilgisi sayesinde sorunlarımdan kurtuldum.

 

S.M.

Okul değişikliğim yüzünden çok stres yaşıyordum. Yemek yiyemiyordum ve uyuyamıyordum. Ailem de bu duruma çok üzülüyordu. Sonra ailemle birlikte bir psikolojik yardım almama karar verdik. Leyla Hanımın bize çok yardımı oldu. Bu yeni duruma daha hızlı alışmamı sağladı. Terapi ile çok kısa bir sürede sorunumu çözdük. Şimdi okul konusunda stres yaşamıyorum, uyku sorunlarım da çözüldü. Leyla Hanımı tavsiye ederim herkese.

 

E.Ç.

Küçükken bir travma yaşamış kimseye anlatmamıştım. Ben unutmaya çalışsam da bu travma beni rahatsız ediyordu. Yeni bir hayat kuracaktım ama bununla başa çıkamıyordum. İnternetten araştırırken Optimum Psikolojiyi gördüm ve Leyla Hanımdan randevu aldım. Leyla Hanım içten ve samimi bir şekilde ilk seanstan itibaren nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı. EMDR terapisine başladık. Uzun süredir beni rahatsız eden bu olayı atlatmamda Leyla Hanımın çok yardımı oldu. Terapi sayesinde yeni hayatıma sıkıntısız bir şekilde başlayacağım. Artık yaşadığım olay gerçekten geçmişte kaldı. Bu zamana kadar terapi almadığım için pişmanım. Buna ihtiyaç duyan herkese en kısa zamanda terapi almasını ve Leyla Hanımdan almasını tavsiye ederim.

Ö…

Oğlum 6 yaşında çok sinirli, yaramaz ve söz dinlemezdi. Arkadaşlarıyla oyun oynamazdı. Yükseklik korkusu yoktu. Sürekli zararlı yerlerden hoplardı, parktaki oyuncaklardan düşüp ayağını incitirdi. Okulda yaşadıklarını anlatmazdı. Ağlardı sürekli. Küserdi, köşesine çekilip ağlardı. Evde kurallara uymazdı. Uyardığımız anlarda sinirlenirdi. Hırçın, öfkeli bir çocuktu. Daha sonra Ayşe hanımla tanıştık. Oyun terapisine başladık. Terapiyi aldıktan sonra tamamen değişti. Öfkelendiğinde anlatıyor. Artık yapmak istedikleri için izin istiyor. Arkadaşlarıyla beni tanıştırıyor, onlarla oyun oynuyor. Kendini kontrol edebiliyor, yüksekten korkusuzca atlamıyor. Sadece bir kez seslendiğimde istediğimi yapıyor. Kendi eşyalarını kendi topluyor ve en önemlisi dil-konuşma bozukluğu yaşayan oğlum sürekli konuşmak istiyor.

 

A.A.

11 yaşındaki oğlum uyku düzensizliği, başaramama duygusu çok basit şeyleri bile büyüterek sıkıntı yaratıyor, kendisine güvenemiyordu. Eşim ve çevrem sorunları görmezden gelip, oğlumun destek almasını istemediler.  Ne öğrenecek dediler. Ama ben denemek istedim. Belki bir umut dedim. Sorunlar yüzünden evde sürekli tartışma ortamı oluşmuştu. Bunlar ağrılarımı arttırmıştı. Yaşama sevincim bitmek üzereydi. Ayşe hanımdan oğlum için oyun terapisi kendim için ise bireysel destek almaya başladık. Sonra yavaş yavaş herşey kafama oturmaya başladı. Oğlumla kavgalarımız bitti. Notları yükseldi. Çocuğum sakinleşti, benimle ve babasıyla avtiviteler yapıyor. Bize destek veren Ayşe hanıma teşekkür ederiz. Ve aile olarak sorunun hepimizi ilgilendirdiğini öğrendim biz değiştik oğlum da değişti.

 

C..

Açıkçası uzun zamandır yetişkin terapisti araştırması yapıyordum. Geceleri uykumda dişlerimi sıkıyordum, insanlarla konuşmak istemiyordum, bütün seslerden korkuyordum. Tavsiye üzerine gittiğim Ayşe Hanım bana samimi, gerçekçi ve farklı bir bakış açısı sağladı. Geçmişe yönelik bazı sıkıntılarım vardı geçmişte çözemediklerim, 1,5 ay sonunda değişmeye başladı. Hayatımı etkilediğini düşündüğüm şeyler artık bir anı olarak kaldı. Bence ilerleyen süreçte daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Ayşe Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 

e.t.

Merhaba, kumar problemlerim nedeniyle Optimum Danışmanlık’ta Ayşe hanımla tanıştım. Kimse bana yardımcı olamaz diye düşünürken alanında oldukça başarılı olan Ayşe hanım a çok teşekkürlerimi sunuyorum. EMDR terapi yöntemiyle yeni biri olarak hayata devam etmemi sağladı.

 

t…

Okulunda, arkadaşları arasında özgüven sorunu yaşayan ve sürekli tırnak yiyen 9 yaşındaki kızım için Oyun terapisine başlamıştık. Kesinlikle tavsiye edilebileceğim alanında en iyi uzmanıdır.

 

s.h.

Öncelikle Ayşe Hanım’ın güler yüzlü ve sıcak karşılanması bizi rahatlatıyor ve mutlu ediyor. 5,5 yaşındaki oğlumun her şeyi düzenlemek istemesi, sürekli ellerini ve oyuncaklarını yıkaması, asla çıplak ayakla yere basmaması üzerine Ayşe Hanıma başvurduk. Oyun terapisi ve benimle yaptığı görüşmeler sonucunda artık çocuğum ayakkabısı bile olmadan toprağa basıyor, oyuncaklarını sürekli düzenleyip yıkamıyor. Çok güzel bir ilerleme kaydettik, çok memnunum. Tavsiye ederim.

 

r….

Yaşları 3 ve 5 olan iki çocuğum var. Aşırı yemek yemekten obez olmuşlardı, sürekli birbirlerine zarar veriyolardı, inatçılık sorunlarından çok bunalmıştım. Her iki çocuğum için Oyun terapisi aldık. Ayrıca hocamın dediklerini evde yapmaya çalıştım. Aşırı tepkilerini kontrol edebiliyorlar. Sağlıkla beslenmeye başladılar. Ayşe Hanımdan Allah razı olsun.

 

u….

Ayşe Hanım kadar etkili ve özverili çalışan birine denk gelmedim. Her konuda kibar, yardımcı oluyor ve profesyonel davranıyor. Yaklaşık 5 aydır Ayşe Hanımla görüşüyorum evden dışarı bile çıkamıyorken şimdi şehirler arası seyahate tek başıma çıkabiliyorum.

 

h.ş…

Terapist  Ayşe Hanım’la ilk defa bir akrabam vasıtasıyla tanıdım. Kendisiyle görüşmeye başlamadan önce çocuğumla aramdaki sorunun tam da ne olduğunu bilmiyordum aslında. İnatçılığı, çok sık gelen ağlama krizleri, sürekli beni yanında istemesi, güvensizliği. Her şeyden önce her olaya müdahale etmemem gerektiğini öğrendim. Çocuğumun özgüveni arttı. Ayşe Hanım sayesinde birbirimizi dinlemeyi öğrendik.

 

d.e..

Basta Optimum olmak üzere Ayşe Hanım’a teşekkür ederim. Kızımda ciddi derecede kardeş kıskaçlığı, alt ıslatma sorunu vardı.  Önce kendim çözmeye çalıştım Kitaplar okudum. Videolar izledim. Ama çözüm bulamadım. Gittikçe bendede öfke sorunları oluşmaya, çocuklarıma bağırmaya başlamıştım. Eşimle aram bozulmuştu. Şu an hem çocuğum Oyun terapisi alıyor hem de ben çocuklarım için danışmanlık alıyorum.  Meğerse sorunun nedeni çok başkaymış. Iletisim sorunlarımızın çözüldüğünü görüyorum. Daha az kızan bir anne oldum. Her sey için tesekkürler..

i.m.

Kızım Zehra eşimle boşandıktan sonra çok değişmişti. hırçınlık, mızmızlanma, yalan söylemeye başlamıştı. Daha sonra Ayşe Hanımdan hem boşanmayla ilgili çocuğumun en az şekilde etkilenmesi adına danışmanlık hem de kızım için oyun terapisi almaya başladık. aile görüşmelerimizdeki konuşmaları dikkatle uygulamaya başladık.. zamanla kızım kendini yaşına uygun ifade etmeye başladı. İsteklerini söyleyebiliyor,  yalan söylemiyor.

 

k. u.

Ayşe Hocamı yaklaşık 3 aydır tanıyorum. Ben travma sonrası stres bozukluğu tanımıyla gitmiştim.. Psikiyatristim EMDR terapisi almamı önermişti. Terapiye yeni başladığım zamanlarda bile  önemli gelişmeler kaydetmiştik.. Kendimi daha iyi hissetmem adına onun sayesinde birçok şeyin üstesinden gelebilmeyi öğrendim. Artık travmatik süreçlerimi hatırlarken ağlama krizlerine girmiyorum, o anlar beni rahatsız etmeyen bir anı olarak kaldı. Ne kadar teşekkür etsem azdır Ayşe Hanım’a.

 

r.g.

Ayşe hocam sayesinde o kadar çok problemi çözdük ki. 8 yaşında olmasına rağmen kıyafetlerini giymeyi bir türlü öğretemiyordum, saçlarını taratmak istemiyordu, kirlenmiş olsa bile aynı elbiseleri giymek istiyordu, konuşmakta güçlük yaşıyordu. Meğer yanlış öğretiyormuşum. Çocuk danışmanlığıyla birlikte günlük rutin oyunlu etkinlikler yaptık. Hem eğleniyorduk hem de kızım öz bakımını kendisi yapabiliyordu. Ayşe Hanım’ın evdeki huzurumuza katkısı büyük. Teşekkür ediyorum.

 

e….

Ayşe Hocamla tanıştığımda 16 yaşındaydım. Aslında ortaokulu iyi bir dereceyle bitirmişken lisede notlarım düştü. Sınav günü yaklaştığında geceleri korku dolu rüyalardan dolayı uyanıyor, sınavda bildiklerimi de yapamıyor, arkadaşlarım beni aralarına almıyorlardı. Daha sonra annem beni Ayşe Hoca’yla tanıştırdı. İyiki de tanıştırmış. Beni çok iyi anlıyor. Zamanla sorunlarımın üstesinden geldik. Ayşe Hocamm beni duyuyorsan.. seni çok seviyorum.

 

k….

Kızım 1,5 aylıkken bir kreşe vermiştik. Hem kreşin sürekli öğretmen değiştirmesi hem de kızımın benden ayrılmak istememesi, arkadaşlarına zarar vermesi, kreş kurallarına uymaması gibi türlü sebeplerle Ayşe Hanım’a başvurduk. Önce eşim ve benle görüştü. Sorunu birlikte değerlendirdik. Öyle yakın davranıyordu ki, bir telefon uzaklığı inceliğiyle danışmanlık aldık. Kızımla da oyun terapisi seansları düzenledi. İnanıyorum ki işinin uzmanı olan böyle güzel insanların da yardımıyla her yönden sağlıklı çocuklar yetişecek ve dünya ancak böyle güzelleşip renklenecek. Harikasınız Ayşe Hanım.

 

İ.P.

4 yaşındaki oğlumun gelişimiyle ilgili tavsiyeler almak için Ayşe Hanım’a başvurduk. Cinsel gelişimindeki bazı sorunlar yaşadığını düşünüyorduk. Sürekli başka çocukların üstlerini çıkarıyor akrabalarımızın da vücutlarına dokunmak istiyordu. Anlattığı herşeyi dikkatle dinleyip gelişim dönemiyle ilgili çok güzel bilgiler verdi. Hastasına değer verdiğini ve ilgilendiğini her haliyle belli eden çok samimi biri. Önceleri babasıyla birlikte eğitimler alıyorduk. Bununla birlikte oğlumda oyun terapisi desteği alıyor şu an. Akşam geç saatte gitmemize rağmen acele etmeden bizi sonuna kadar dinliyor ve sorularımıza cevap veriyor. Uzun zamandır Konya’da iyi bir terapist arıyordum ve sonunda buldum.

 

K…

Açıkçası uzun zamandır yetişkin terapisti araştırması yapıyordum. Geceleri uykumda dişlerimi sıkıyordum, insanlarla konuşmak istemiyordum, bütün seslerden korkuyordum. Tavsiye üzerine gittiğim Ayşe Hanım bana samimi, gerçekçi ve farklı bir bakış açısı sağladı. Geçmişe yönelik bazı sıkıntılarım vardı geçmişte çözemediklerim, 1,5 ay sonunda değişmeye başladı. Hayatımı etkilediğini düşündüğüm şeyler artık bir anı olarak kaldı. Bence ilerleyen süreçte daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Ayşe Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 

e.t.

Merhaba, kumar problemlerim nedeniyle Optimum Danışmanlık’ta Ayşe hanımla tanıştım. Kimse bana yardımcı olamaz diye düşünürken alanında oldukça başarılı olan Ayşe hanım a çok teşekkürlerimi sunuyorum. EMDR terapi yöntemiyle yeni biri olarak hayata devam etmemi sağladı.

 

s.h.

Öncelikle Ayşe Hanım’ın güler yüzlü ve sıcak karşılanması bizi rahatlatıyor ve mutlu ediyor. 5,5 yaşındaki oğlumun her şeyi düzenlemek istemesi, sürekli ellerini ve oyuncaklarını yıkaması, asla çıplak ayakla yere basmaması üzerine Ayşe Hanıma başvurduk. Oyun terapisi ve benimle yaptığı görüşmeler sonucunda artık çocuğum ayakkabısı bile olmadan toprağa basıyor, oyuncaklarını sürekli düzenleyip yıkamıyor. Çok güzel bir ilerleme kaydettik, çok memnunum. Tavsiye ederim.

u….

Ayşe Hanım kadar etkili ve özverili çalışan birine denk gelmedim. Her konuda kibar, yardımcı oluyor ve profesyonel davranıyor. Yaklaşık 5 aydır Ayşe Hanımla görüşüyorum evden dışarı bile çıkamıyorken şimdi şehirler arası seyahate tek başıma çıkabiliyorum.

 

h.ş…

EMDR Dnş.  Ayşe Hanım’la ilk defa bir akrabam vasıtasıyla tanıdım. Kendisiyle görüşmeye başlamadan önce çocuğumla aramdaki sorunun tam da ne olduğunu bilmiyordum aslında. İnatçılığı, çok sık gelen ağlama krizleri, sürekli beni yanında istemesi, güvensizliği. Her şeyden önce her olaya müdahale etmemem gerektiğini öğrendim. Çocuğumun özgüveni arttı. Ayşe Hanım sayesinde birbirimizi dinlemeyi öğrendik.

 

k. u.

Ayşe Hocamı yaklaşık 3 aydır tanıyorum. Ben travma sonrası stres bozukluğu tanımıyla gitmiştim.. Psikiyatristim EMDR terapisi almamı önermişti. Terapiye yeni başladığım zamanlarda bile  önemli gelişmeler kaydetmiştik.. Kendimi daha iyi hissetmem adına onun sayesinde birçok şeyin üstesinden gelebilmeyi öğrendim. Artık travmatik süreçlerimi hatırlarken ağlama krizlerine girmiyorum, o anlar beni rahatsız etmeyen bir anı olarak kaldı. Ne kadar teşekkür etsem azdır Ayşe Hanım’a.

 

 

İ.P.

Merhaba, Ayşe Hanım’ı internet üzerinden arayarak buldum, ertesi gün ilk seansımıza başlamış olduk. Öncelikle şuan 23 yaşındayım ve sosyal fobi gibi bir sorunum olduğunu ilk seansa başlamadan önce bilmiyordum. Sürekli sosyal durumlardan veya fazla insan bulunan ortamlardan kaçınma, kızarma ve kaslarda titreme, matematik öğretmenliği okuyorum ve okula ilk başladığımda bu bölümün konuşma ve sunum üzerine dayalı olması beni aşırı derece yoruyordu ve durmadan ağlama krizlerine giriyordum.  Ayşe Hanım’ın güler yüzlü ve içten davranışları açıkcası beni oldukça rahatlattı, motive etti ayrıca kullandığı EMDR terapisi beni gün geçtikçe kendine daha fazla güvenen topluluk içinde daha rahat konuşabilen bir insan haline getirdi. Toplamda 15 seans yaptık ve her seanstan sonra daha iyi nefes alabildiğimi, üzerimdeki gerginlikten kurtulduğumu fark ettim. Kendime ve yeteneklerime hiç olmadığı kadar çok güveniyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

A.T.

Ayşe Hanımla 6 ay önce tanıştık. Oğlum 12 yaşında bizlere oldukça fazla sorun yaratıyor Bilgisayarına oyunlar yüklüyor ve oyunlara ciddi paralar yatırıyordu. Evdeki bazı eşyaları satıyor, sürekli para ile ilgili konuşuyordu. Son derece inatçı ve hiçbir hatasından ders almıyor aynısını hiç olmamışçasına tekrar ediyordu.. Eşimde bende nasıl davranacağımızı bilemiyorduk. Düzenli seanslar ile çok şükür ki bilgisayarı sınırlı ve daha nitelikli kullanmaya başladı. Daha anlayışlı yaklaşıyoruz birbirimze.

 

B.A.

20 yaşının başlarında otobüste, dolmuşta sürekli içimin sıkışmasından, okuduğumu hemen unutmamdan, yakın arkadaşlarımın yanında konuşkan olup farklı ortamlara girdiğimde suskun hallerimden artık yorulmuştum ve Ayşe Hanımdan destek almaya başladım önce bol bol beni dinledi bazı çalışmalar yaptık birlikte. Daha sonra yavaş yavaş kendi arkadaş ilişkilerimi, aile ilişkilerimi sorgulamaya başladım. meğer her şey bir döngü içindeymiş. Şu an kendim gibi davranıp hayattan tat almaya başladım. Sizi hiç unutmayacağım Ayşe Hanım.

 

k..

Oğlumda 7 yaşında saç yolma dudak yeme gibi davranışlar oluşmuştu. Ayşe Hanımdan  aldığımız oyun terapisi daha ilk seanstan itibaren çok işe yaradı.. Oğlum seanslara çok istekli gidiyor. Dudak yeme davranışı bitti. Çok memnunuz kendisine gitmeye devam edeceğiz .

 

z.ü.

2 yaşındaki oğlum artık evin her yerine tuvaletini yapıyordu. Nasıl konuşursak konuşalım üstesinden gelemiyorduk. Pandemi süreci ile bu süreç daha da zorlaştı. Sonunda Ayşe Hanım ile tanıştık. Oyun terapisi yöntemi ile oğlumun yüreğine dokundu. Bireysel tuvalet programları hazırladı, takip etti.O kadar çok sevdiki Ayşe ablasını gitmek için hep gün saydı. Şimdi herşey yolunda oğlum tuvaletini kendisi yapabiliyor, duyguları ile baş etmeyi öğrendi, bizde o anlarda ona nasıl yaklaşacağız öğrendik.

 

u.h.

Merhaba, Ayşe Hanım’ı internet üzerinden arayarak buldum, ertesi gün ilk seansımıza başlamış olduk. Öncelikle şuan 23 yaşındayım ve sosyal fobi gibi bir sorunum olduğunu ilk seansa başlamadan önce bilmiyordum. Sürekli sosyal durumlardan veya fazla insan bulunan ortamlardan kaçınma, kızarma ve kaslarda titreme, matematik öğretmenliği okuyorum ve okula ilk başladığımda bu bölümün konuşma ve sunum üzerine dayalı olması beni aşırı derece yoruyordu ve durmadan ağlama krizlerine giriyordum.  Ayşe Hanım’ın güler yüzlü ve içten davranışları açıkcası beni oldukça rahatlattı, motive etti ayrıca kullandığı EMDR terapisi beni gün geçtikçe kendine daha fazla güvenen topluluk içinde daha rahat konuşabilen bir insan haline getirdi. Toplamda 15 seans yaptık ve her seanstan sonra daha iyi nefes alabildiğimi, üzerimdeki gerginlikten kurtulduğumu fark ettim. Kendime ve yeteneklerime hiç olmadığı kadar çok güveniyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

S.T..

Ayşe Hanım’ı kızımın okul arkadaşının annesi önermişti. Kızım 2. Sınıf öğrencisi, okuduğunu anlamada yazılarının şeklinde, odaklanmada yaşıtlarına göre geri olduğunu farkediyordum. Bu durum beni endişelendiriyordu. Bir süre sonra ödevler ikimiz içinde kabus haline dönüşmüştü. Anne-kız ilişkisinden öğretmen-öğrenci ilişkisi yaşamaya başladık. Hastaneye gittik. Psikiyatristler bazı sorular sordular testler yaptılar zekayla ilgili olmadığı ama özel destek almamız gerektiğini söylediler. Daha sonra Ayşe Hanım’a bütün yaşadıklarımızı anlattım. Bize yol haritası çizdi. Çözüm bulamadığım sorunların asıl sebeplerini ve nasıl davranmam gerektiğini öğrendim. Kızımla haftada bir gün seansta bazı egzersizler yapıyorlar. Evde de bunları tekrarlıyoruz. Kızımın okumu hızı artmaya başladı. Odaklanması için bazı düzenlemeler yaptık. Hatta bu değişimin kendisi de farkında olduğundan özgüveninin de belirgin şekilde arttığını görüyorum. Sabrınız, emeğiniz, güzel enerjiniz ile bizim ışığımız olduğunuz için çok teşekkürler…

 

Ş…
4 yaşındaki çocuğuma aşırı ama çok aşırı derece de bağımlı olan bir babaydım, Ayşe Hanım’ı tanıyana kadar ..İyi niyetle döşediğim cehennem taşlarını göremiyordum. Kızımdan önce benim gelişmemi kendimi kontrole almamı sağladı.  Tabi benim bu kadar her şeye tamamcı olmamın kızım üzerindeki olumsuzlukları görebiliyordum. Ama ben görmedim o görsün istiyordum.  Kızım istekleri olmadığında kendine zarar vermesini de görmezden geliyordum. Kızımla yapılan oyun terapisi sonucunda dünyanın en pozitif çocuğa dönüştü.Kızım adına da teşekkür ederim 🙂

 

Ş.D.

Kızımın 2 yas sendromu ile ilgili danışmanlık aldım. Başımızdan geçen üzücü bir olay bizim dönüm noktamız oldu. Arkadaşımızın çocuğunun doğum gününe davetliydik. Yanımdan ayrılmak istemedi, agresif davranışlarını eve dönene kadar sürdürdü. Olaylar artık dayanılmaz hale gelmişti. Hocamız öyle can alıcı sorunlara deginiyorki sanki öncesinde bir on gorusme yapılmış izlenimini veriyordu. Küçücük odasına dünyalari sığdıran neşesi ve ilgisiyle sevimli ve güzel yürekli insandır kendisi.

 

R.T.

9 yaşındaki oğulumun güven eksikliği ve öğrenim hayatındaki başarısızlığı ile ilgili olarak öğretmeninin aracılığıyla tanıştık Ayşe Hanımla. Çocuğunuzun daha etkili kararlar almasi ve gelisimde sağlıklı adimlar atmasini istiyorsaniz kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

Ş.D.

Merhaba, Oğlum 2 aydır geceleri odasında yalnız yatamıyor daha öncesinde böyle sorunumuz yoktu . Korktuğunu söylüyor yanında uyuyuncaya dek kalıyorum ama uyuduktan 1 saat sonra tekrar uyanıp çağırıyor. Babayla yatmak istemiyor. Sadece beimle yatmak istediğini söylüyordu. Ayşe Hanımla oyun terapisine başladılar. Kendisi, sevecen ve özverili..Ne yapmak istediğini bilen bir uzman. Tavsiye ederim.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Depresyon Terapisi

Hayat beraberinde birçok olay, düşünce ve duygu getirir. Herkes hayatında zaman zaman olumsuz olaylar yaşar, olumsuz düşüncelere ve

Konya Psikolog Seans Ücretleri

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığın tanımını şu şekilde yapmıştır: “Sağlık, sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça

Konya Kaygı Bozukluğu (Anksiyete) Terapisi

Kaygı, bedenin tehdit ve tehlikelere karşı tepki vermesi için tasarlanmıştır. Kaygı  bedende kalp atışında hızlanma, solunum hızında değişiklikler

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”