0 850 840 87 87

CİNSEL DANIŞMANLIK

Cinsel Danışmanlık, Cinsel Terapi eğitimi almış Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanları tarafından verilen psikolojik danışmanlık hizmetidir. Tıbbi müdahale gerektirmeyen, tüm cinsel sorunlarınızla ilgili cinsel danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gizlilik ve Koşulsuz Kabul temel ilkelerimizle tüm cinsel sorunlarınızda yanınızdayız. 

Erken boşalma, ereksiyon(sertleşme) problemleri – iktidarsızlık, cinsel isteksizlik, vajinismus, disparoni (ağrılı acılı cinsel ilişki) vb. tüm cinsel sorunlarınızla ilgili cinsel danışmanlık ve psikolojik destek alabilirsiniz.

Vajinismus Terapisi Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi için ‘ Konya Vajinismus Terapisi ‘ başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Cinsel danışmanlık ve cinsel terapi danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi için; ‘ Konya Cinsel Terapi Danışmanlığı‘ sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Cinsel sorun kaynaklı görüşmelerde cinselliğin yarattığı kaygıyı azaltmak, cinsel birlikteliğin zamanı-sıklığı gibi konulardan kaynaklanan cinsel çatışmaları çözümlemek, cinsellik hakkında bilgilendirmelerde bulunmak, yeni duygusal ve cinsel teknikler öğretmek hedeflenmektedir.

Çiftler modern ve gelişen teknolojiye uyumlu, güvenilir ortamlarımızda; deneyimli, alanında yetkin, tarafsız , hoşgörülü, yargılamayan uzman kadromuzla; bedenlerini, ilişkilerini, kimliklerini yeniden ve farklı bakış açılarıyla değerlendirme fırsatı yakalamaktadırlar.

Bilmelisiniz ki cinsel bozukluklar tek bir kişiden kaynaklanmaz, çiftlerin ortak uyum problemidir.

Optimum Aile Danışmanlık uzman kadrosu hakkında
detaylı bilgi almak ve danışan yorumlarını okumak için;

optimumailedanismanlik.com/
hakkimizda
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Çocuğumu Cinsel İstismardan Nasıl Korurum?

Korkunç şeyler yaşanıyor. Müdahale edemediğimiz çok şey var ama müdahale edebildiklerimiz de var. Ve bundan hepimiz sorumluyuz. Konu

Konya Cinsel Terapi - Cinsel İsteksizlik

Konya Cinsel Terapi Günlüğü : Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik; Kişinin cinsel eylem yetisinin sağlam olmasına karşın cinsel etkinlik ile ilgili isteğinin olmamasıdır. Kadınlarda da erkeklerde

Konya Pedagog Günlüğü: Çocuklarda Duygu Regülasyonu

Self regülasyon (duygu düzenleme-öz düzenleme) , duygularımızı ve davranışlarımızı durumun şartlarına göre yönetebilme yeteneğidir. Sinir bozucu uyaranlara karşı

Konya Psikolog - Mutlu Bir Evliliği Bitiren Sebepler

Mutlu Bir Evliliği Bitiren 10 Sebep

Hepimiz yüksek umutlarla yeni ilişkilere başlıyoruz. Sevginin, hayatın günlük işleyişinde iş ve aile baskılarından dolayı  kaybolabileceğini ve samimiyetin