0 850 840 87 87

CİNSEL DANIŞMANLIK

Cinsel Danışmanlık, Cinsel Terapi eğitimi almış Psikolog, Klinik Psikolog, Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanları tarafından verilen psikolojik danışmanlık hizmetidir. Tıbbi müdahale gerektirmeyen, tüm cinsel sorunlarınızla ilgili cinsel danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gizlilik ve Koşulsuz Kabul temel ilkelerimizle tüm cinsel sorunlarınızda yanınızdayız. 

Erken boşalma, ereksiyon(sertleşme) problemleri – iktidarsızlık, cinsel isteksizlik, vajinismus, disparoni (ağrılı acılı cinsel ilişki) vb. tüm cinsel sorunlarınızla ilgili cinsel danışmanlık ve psikolojik destek alabilirsiniz.

Vajinismus Terapisi Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi için ‘ Konya Vajinismus Terapisi ‘ başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Cinsel danışmanlık ve cinsel terapi danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi için; ‘ Konya Cinsel Terapi Danışmanlığı‘ sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Cinsel sorun kaynaklı görüşmelerde cinselliğin yarattığı kaygıyı azaltmak, cinsel birlikteliğin zamanı-sıklığı gibi konulardan kaynaklanan cinsel çatışmaları çözümlemek, cinsellik hakkında bilgilendirmelerde bulunmak, yeni duygusal ve cinsel teknikler öğretmek hedeflenmektedir.

Çiftler modern ve gelişen teknolojiye uyumlu, güvenilir ortamlarımızda; deneyimli, alanında yetkin, tarafsız , hoşgörülü, yargılamayan uzman kadromuzla; bedenlerini, ilişkilerini, kimliklerini yeniden ve farklı bakış açılarıyla değerlendirme fırsatı yakalamaktadırlar.

Bilmelisiniz ki cinsel bozukluklar tek bir kişiden kaynaklanmaz, çiftlerin ortak uyum problemidir.

Optimum Aile Danışmanlık uzman kadrosu hakkında
detaylı bilgi almak ve danışan yorumlarını okumak için;

optimumailedanismanlik.com/
hakkimizda
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Depresyon Terapisi

Hayat beraberinde birçok olay, düşünce ve duygu getirir. Herkes hayatında zaman zaman olumsuz olaylar yaşar, olumsuz düşüncelere ve

Konya Psikolog Seans Ücretleri

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığın tanımını şu şekilde yapmıştır: “Sağlık, sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça

Konya Kaygı Bozukluğu (Anksiyete) Terapisi

Kaygı, bedenin tehdit ve tehlikelere karşı tepki vermesi için tasarlanmıştır. Kaygı  bedende kalp atışında hızlanma, solunum hızında değişiklikler

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”