0 850 840 87 87

BALIKESİR EMDR TERAPİSİ

Balıkesir EMDR Terapisinde amaç; hayata adapte olmak, bireyi olumsuz anlamda etkileyen olaylarla başa çıkma metotlarının olumluya çevrilmesi ve bireylerin daha sağlıklı iletişim kurabilmesini sağlamaktır. Terapiye duygusal olarak yoğun problemle başlayan bir çok danışan ilk seanstan itibaren ruhsal dengesini bozan olayın önceki kadar rahatsız etmediğini belirtiyor. Balıkesir EMDR Terapisi alanında uzman, ‘Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde EMDR Terapisi Eğitimi’ almış deneyimli kadromuzdan destek almak, EMDR Balıkesir Fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bireyler günlük yaşantısında yaşadığı bazı duygusal sorunlarını çözüme kavuşturamıyorsa, özgüven ve benlik problemleri yaşıyorsa, geçmişte yaşadığı bir travmanın etkisi sürekli tekrarlıyorsa EMDR çözüm yolu olabilir. EMDR Terapisi, depresyon ve birçok psikolojik rahatsızlığın giderilmesinde bireye büyük ölçüde yarar sağlar. Balıkesir EMDR yorumları hakkında detaylı bilgi edinmek ve Balıkesir EMDR tavsiye ve önerileri için uzmanlarımızın özgeçmiş ve danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

EMDR Terapisitravmalarda, cinsel işlev bozuklukları, depresyon, migren, yas, stres kontrolü, stres kontrolü, takıntı, fobiler, bağımlılıklar, kaygı bozuklukları, cinsel/fiziksel taciz vakaları, panik bozukluğu, yeme bozuklukları ve kişilik bozukluklarında oldukça etkili bir terapi yöntemidir.

EMDR Terapisi aldıktan sonra bireyler artık sahip oldukları travmatik anıdan etkilenmeyecek ve o anıyı artık yeni ve sağlıklı şekilde görebilecek. Bu terapi yöntemiyle yalnızca belirtiler ortadan kalkmakla kalmaz aynı zamanda bireylere olaylarla başa çıkma metotlarını ve olumlu inançları yerleştirir, dünyaya ve çevresine de bakış açısını değiştirip kişisel gelişimine katkıda bulunur.

Etiketler: EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Balıkesir ve İlçeleri: Altıeylül, Karesi, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.