0 850 840 87 87

Bolu Göynük Psikolog – Psikolojik Danışman

Bolu Göynük Psikolog‘, ‘Göynük Psikolog Ücretleri‘ veya ‘Göynük EMDR‘ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Hayat akışı içerisinde karşınıza çıkan zorluklar ve rutin günlük yaşantınızdaki problemler ve bu problemlerin getirdiği olumsuz psikolojik ruh halleriyle çalışan, bunları aşmanızı ve yinelenmemesi için çeşitli yöntemler uygulayan, kişinin öz farkındalığını en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Optimum Psikoloji uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Her birey ve yaşadığı problem kendine özeldir. Dolayısıyla bu süreçte meslek etik kurallarına uyan, gizlilik esasıyla çalışan, deneyimli ve güvenilir psikolog/psikolojik danışmanlarımız ile danışan arasında özel ve gizli bir süreç başlar. Bu danışmanlık süresince kişiyi olumsuz anlamda etkileyen durumların danışanlar tarafından hazmedilmesi ve yaşanılan problemlerle başa çıkma yeteneği elde etmesi hedeflenir.

Sorun çözme becerisi, iletişim becerileri, sosyal beceriler ve duygularla baş etme metotları gibi kazanımlar sonucunda danışanlarımızın iyilik halleri arttırılarak daha sonra yaşayabilecekleri sorunlara karşı korunmaları da hedeflenmektedir.

Bireysel Psikolojik Danışmanlık sürecinde en sık başvurulan terapi türlerinden birisi EMDR Terapisidir. Etkisinden çıkamadığınız olumsuz anılarınızı anlamlandırmak ve olumsuz anıların zihninizde yarattığı sizi rahatsız eden duygu ve düşünceleri yok etmek ve yerini olumlu düşüncelere bırakmasını sağlamak amacıyla uygulanan bu yöntem; doğal afetler, ölüm ve yas gibi durumlar, stres ve öfke yönetimi, sınav kaygısı, kabul görmeme, taciz, savaş, aile içi çatışmalar, cinsel sorunlar, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi durumların kişide bıraktığı etkilerle başa çıkmak için gerçekleştirilmektedir.

Bolu Göynük psikolog fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Göynük psikolog tavsiye ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: göynük en iyi psikolog, göynük özel psikolog, bolu psikolojik danışmanlık merkezi, bolu psikolog devlet hastaneleri, göynük psikoloji, bolu göynük klinik psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.