0 850 840 87 87

BURDUR AİLE DANIŞMANI – AİLE TERAPİSTİ

 

Yaşadığımız çağın getirileriyle aile ilişkileri daha komplike ve içinden çıkılması güç gözüken durumlara yönelmektedir. Nedeni ne olursa olsun aile fertleri baş etmekte zorlandıkları problemleri çözümlendirmeye çabalarken bir uzman desteğine gereksinim duyabilir. Burdur aile terapisti ücretleri için iletişime geçebilirsiniz.

Çift, Evlilik ve Aile terapisti eşliğinde partnerlerin ilişkilerinde veya evliliklerinde meydana gelen uyumsuzluk ya da sorunların kaynağının bulunmasıyla başlayan bu süreç; partnerler arasında probleme, anlaşmazlığa, iletişim kopukluklarına sebebiyet veren durumun çözülmesi ve gerekirse ilişkilerinin düzenlenmesiyle devam etmektedir. Kişilerin sorun çözme yeteneği elde etmesiyle, onarılan iletişim eksikliklerinin ileride de niteliğini koruması açısından önleyici müdahaleler ile süreç sonlanır.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığı yalnızca evli ya da ilişkisi olan çiftler için değildir. Aynı zamanda uyumlu ve sağlıklı bir evlilik için, evlenmeden önce partnerlerin birbirlerini doğru şekilde tanımaları, gereksinimleri ve beklentilerini anlamaları, ileriki zamanlarda oluşabilecek ilişkiye ve iletişime dair sorunlar konusunda farkındalık kazanmaları oldukça önemlidir.

Evlilik Öncesi Danışmanlığın; boşanma yüzdelerinin düşürülmesinde etkili olduğu uzmanlar tarafından onaylanmış. Partnerlerin birbirlerine duydukları güveni arttırmak, birbirlerini tanımak konusunda destek olmak, sorumluluklar, eşlerin birbirinden beklentileri, iş paylaşımı, ilişkideki uyum ve iletişim yeteneklerini kuvvetlendirmek, problem çözme becerilerini arttırmak ve cinsel yaşantı gibi konular da evlilik öncesi danışmanlıkta ele alınmaktadır. Burdur aile terapisti tavsiye ve Burdur çift terapisti yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: burdur psikolog, burdur aile danışmanlığı, burdur evlilik terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Burdur ve İlçeleri: Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.