0 850 840 87 87

Burdur Bucak Psikolog – Psikolojik Danışman

 

Burdur Bucak Psikolog Fiyatları’ veya ‘Bucak Psikoloji Merkezi’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Her insanın yaşantısında çeşitli zorluklar, aşılmayacağını düşündüğü engeller olmaktadır. Bu süreçler rutin yaşantımızda, çevremizle olan ilişkilerimizde olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. İçinden çıkamayacağınızı düşündüğünüz durumlarda; duygularınızla ya da olaylarla başa çıkabilmek, ruh halinizi iyileştirmek için bir uzmandan destek almanız oldukça önemli olabilir.

Olumsuz bir anı yani travma yaşadığımızda insan beyni travmayı yaşadığı andaki duygusal kapasitesiyle kaydeder. Birey ise travmasını aşamadığı için önüne çıkan her travma tetikleyici durumda beyni ve zihni travma anındaki görüntülerle ve duygularıyla dolmaya ve sürekli kişinin önüne çıkarmaya devam eder. EMDR terapisi tam böyle zamanlarda çıkış yolunuz olabilir.

Burdur Bucak en iyi psikolog arayışındaysanız ‘EMDR Terapi’, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Oyun Terapisi’ gibi eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Bucak psikolog tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz. Burdur Bucak psikolog fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: bucak psikolog fiyatları, burdur bucak psikolog devlet hastanesi, bucak psikolojik danışmanlık merkezi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.