0 850 840 87 87

BURDUR EMDR TERAPİ

Travmalarınızdan ve olumsuz anılarınızdan EMDR ile kurtulabilirsiniz! EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) terapisi sizi olumsuz anlamda etkileyen anılarınızdan, anılarınızın fiziksel ve mental olarak yineleyen etkilerinden kurtulmanızda size destek olacaktır. Psikolojik rahatsızlıkların altında kişiyi derin olarak etkileyen travmalar yatmaktadır. EMDR sayesinde süreç sonunda sizi rahatsız eden, olumsuz yönde etkilendiğiniz olumsuz anılarınız artık sizi etkileyemeyecek ve o anılara yeni bir perspektiften bakabileceksiniz. Burdur EMDR terapisi ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Burdur EMDR terapi öneri ve yorumları için aşağı kısımda yer almakta olan ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzun danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Kişiler yaşamında yolunda gitmeyen olayları ve bazı sorunları çözmekte güçlük çekiyorsa, öz saygı ve öz farkındalık kaygıları mevcutsa, travmaların olumsuz etkisi halen sürüyorsa bir uzmandan destek almanızı öneririz. EMDR terapisi; depresyon, özgüven problemleri, öfke ve stres kontrolü, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, beden algısı bozuklukları, ölüm ve yas süreci, sahne performans kaygısı, yeme bozuklukları, savaş, fobiler ve korkular gibi durumlarda gerçekleştirilmektedir.

EMDR terapisi alan bir birey süreç bitiminde yaşam kalitesini düşüren belirtiler ortadan kalkar ve kişiye durum ya da duygularıyla baş etme yöntemleri gibi kazanımlar sağlanır.

Etiketler: burdur emdr, emdr nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Burdur ve İlçeleri: Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.