0 850 840 87 87

Bursa Yıldırım EMDR Terapisi

EMDR nedir’ veya ‘EMDR terapisi devlet hastanesi’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. EMDR terapisi eğitimleri mevcut olan uzman ve deneyimli kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Bursa Yıldırım EMDR terapisi fiyatları ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme terapisi yani EMDR en yalın anlatım şekliyle bireylerin kolay kolay etkisinden çıkamadığı olayları anlamlandırmak ve bireyi etkileyen, rahatsız eden belirtilerinden kurtarmak ve rahatlatmak için gerçekleştirilen bir terapi yöntemidir. Bir travma oluştuğunda zihnimiz bu travmayı yaşanılan andaki duygusal yüküyle kaydeder. Bu olumsuz anılar kişi tarafından hazmedilmediği sürece kişinin karşısına çıkan her tetikleyici durumda beyin devamlı olarak olumsuz düşünceler üretmeyi sürdürür.

EMDR terapisi; travmalar, panik bozuklukları, kaygı bozuklukları, savaş, yas, ölüm ve doğal afet gibi travma sonrası stres bozuklukları (TSSB), fobiler, kabul görmeme, obsesyon, fobiler, aile içi çatışmalar, stres ve öfke kontrolü, depresyon, anksiyete, migren ve fibromiyalji gibi durumlarda sıklıkla gerçekleştirilen ve olumlu sonuçlar alınan bir yöntemdir.

EMDR’de ana amaç; kişinin rutin yaşantısına sağladığı uyumu arttırmak, olaylarla baş etme yöntemleri kazandırmak ve daha sağlıklı iletişim, ilişkiler kurabilmesine aracı olmaktır. Bursa Yıldırım EMDR terapisi öneri ve yorumlar için aşağıdaki danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: EMDR terapisi yapan hastaneler yıldırım, EMDR yaptıranların yorumları, EMDR terapi nedir, EMDR terapisi devlet hastanesi, yıldırım psikolog, bursa yıldırım pedagog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.