0 850 840 87 87

Denizli Çivril Pedagog – Çocuk Psikoloğu

İlk olarak aile ardından okul çevresi çocukların sosyal gelişimlerinde çok büyük öneme sahip iki kriterdir. Dolayısıyla çocukların sorunlarını çözüme ulaştırırken sadece çocuğa değil, mutlaka ailesini ve yakın çevresini de ele almak gerekir. Hiçbir çocuğun annesinin karnından sosyal ya da anti sosyal olarak doğmadığı gibi insanoğlunun doğasında insanlarla birlikte bulunma isteği vardır. Çocukların; ailelerine, arkadaş çevrelerine ve topluma karşı gösterdikleri davranış tutumları, çevresiyle ilişki ve iletişimi, geçim tarzı büyük oranla yaşantısının ilk senelerindeki öğrenme deneyimlerine göre şekillenecektir. Denizli Çivril en iyi pedagog arayışında iseniz ‘Oyun Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan uzman ve deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Oyun terapisi; çocuk psikolojisinde çok sık başvurulan bir terapi türüdür. Çocuklar, bulundukları yaş grubu ve becerilerine göre etrafındaki bireylere kendilerini davranış şekilleri, konuşma tarzları, çizdiği resimler ve oynadıkları oyunlar ile anlatırlar. Bu şekillerde duygularını ifade edebilirler, sorunlarını aktarırlar. Bu sayede ya sorunun çözümünü kendileri bulabilirler ya da oyun terapisti tarafından bulunmasına yardım ederler. Resimle ve oyunlar çocukların iç dünyasının aynasıdır.

Denizli Çivril pedagog ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Çivril pedagog öneri için aşağı kısımda yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: çivril pedagog tavsiye, denizli devlet hastanesi pedagog, pedagog nedir, çivril en iyi pedagog, devlet hastanesi pedagog randevu

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.