0 850 840 87 87

Denizli Pamukkale Vajinismus Terapisi

Denizli Pamukkale Vajinismus Terapisi

Vajinismus, çözümü olmayan bir problem değildir. Çözüm süresi ise aylarınızı yıllarınızı alacak bir süreç hiç değildir! Günümüzde birçok çiftin korkulu rüyası haline gelen vajinismus, cinsen danışmanlık desteği aldığınızda kesin ve net bir şekilde çözümlenebilen bir problemdir. Vajinismus problemine sahip bireylerin endişelerini azaltmak adına ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri mevcut olan deneyimli, danışan mahremiyetine son derece önem gösteren uzman kadromuzdan destek alarak Alfa yöntemiyle 3 gün gibi bir sürede sorununuzdan kurtulmanız mümkün! Denizli Pamukkale vajinismus ücretleri ve Pamukkale vajinismus randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Cinsel yaşantı, evlilikteki en temel konulardan biridir. Vajinismusa sahipseniz gelin bu probleminizi kesin ve net olarak tamamen çözelim ve cinsel hayatınızdaki kaliteyi arttıralım. Bunun yanında EMDR ile geçmişte başınıza gelen olumsuz deneyimlerinizin sizi rahatsız eden etkilerinden kurtulabilirsiniz. Bu danışmanlıkta vajinaya herhangi bir müdahale olmadığı gibi tıbbi bir işlem de yapılmamaktadır.

Ülkemizin bütün bölgelerinden hem otel konaklama seçeneği hem de online seans seçeneğiyle evinizin rahatlığında vajinismus terapisi desteği alabilirsiniz.

Pamukkale vajinismus tavsiye ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: pamukkale vajinismus, muğla vajinismus terapisi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.