0 850 840 87 87

Eskişehir Odunpazarı EMDR Terapisi

Bazen rutin yaşantımızın kalitesini düşüren ve kendimizi çıkmaz sokakta hissettiren durumlarla karşı karşıya gelebiliriz. Böyle zamanlarda psikolojik ruh halinizi bozan sorunu çözüme ulaştıramıyorsanız, öz saygı ve öz varlık sorunları yaşıyorsanız, daha önce yaşadığınız travmatik bir anının izleri hala sürüyorsa; EMDR sizin için çıkış yolu olabilir. EMDR Terapisi; cinsel işlev bozuklukları, stres kontrolü, bağımlılıklar, yeme bozuklukları, travmatik anılar, yas, fobiler, cinsel veya fiziksel tacizler, depresyon, stres yönetimi, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları, migren, takıntı ve panik bozukluğu gibi durumlarda sıklıkla başvurulan bir yöntemdir. Eskişehir Odunpazarı EMDR yorumları ve Eskişehir EMDR tavsiye için sayfanın aşağı kısmında uzmanlarımızın özgeçmiş ve danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Eskişehir EMDR terapisinde hedef; danışanların yaşamlarına daha iyi uyum sağlamaları, hayat kalitelerinin arttırılması, danışanı olumsuz manada etkileyen durumlarda başa çıkma yöntemlerinin olumluya döndürülmesi ve kişilerin daha sağlıklı ilişkiler kurabilmesini sağlamaktır. Seanslara yoğun olarak ruh hali sorunuyla başlayan pek çok danışan süreç bittiğinde ruh halini olumsuz anlamda etkileyen durumun eskisi kadar etkilemediğini belirtiyor.

 Eskişehir Odunpazarı EMDR Terapisi alanında uzman, ‘Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde EMDR Terapisi Eğitimi’ almış deneyimli kadromuzdan hizmet almak, EMDR Eskişehir Fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir, odunpazarı psikolog, odunpazarı EMDR ücretleri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.