0 850 840 87 87

Eskişehir Tepebaşı Cinsel Terapi

Cinsel problemler kaderiniz değildir, tıbbi müdahale gerektirmeyen tüm cinsel problemlerinizde cinsel danışmanlık desteği almak sorunlarınızı çözüme kavuşturmanızda yardımcı olacaktır. Vajinismus, Erken boşalma, Cinsel isteksizlik, Disparoni, Geç Boşalma, İktidarsızlık (Ereksiyon Problemleri) gibi tüm cinsel problemleriniz için cinsel danışmanlık alabilirsiniz. Eskişehir en iyi cinsel terapist arayışında iseniz Eskişehir Tepebaşı Cinsel Terapi alanında yetkin uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Cinsel Terapi fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için iletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Mutlu bir evliliğin temelini oluşturan en önemli etkenlerden biri çiftlerin cinsel yaşantısıdır. Partnerlerin ilişkilerinde veya kendi yaşamlarında yaşadığı sorunlar, stres veya olumsuz düşünceler cinsel problemlere yol açabilir. Bu durum oldukça normal olduğu gibi terapi alındığında geçici olabilmektedir. Aynı zamanda doğru bilinen yanlışlar, yetiştirilme tarzı, yetersiz cinsel eğitim verilmiş olması veya hiç cinsel eğitim alınmamış olması da cinsel sorunların sebebi olabilir.

Cinsel Terapi; çiftler arasında soruna neden olan cinsel problemlerin bozduğu psikolojik dengeyi düzeltmek, kişilere cinsel eğitim vermek, partnerlerin veya bireylerin kendilerini tanımasını sağlamak, cinsel çatışmaları çözüme kavuşturmak ve tartışmalardan kaynaklanan gerginlikleri en aza indirmek, çiftlerin aralarındaki iletişim ve ilişkilerini iyileştirmek ve geliştirmek amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir. Cinsel terapi süreci, bireye güvenli bir ortam oluşturup; etik kuralları özümsemiş, empati yeteneği yüksek, yargılamayan, tarafsız, bilgili, güvenilir ve gizlilik esasıyla çalışan, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri almış uzmanlarımız tarafından yürütülmektedir.

Etiketler: eskişehir terapist, eskişehir tepebaşı cinsel terapi merkezi, eskişehir cinsel terapi ücretleri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.