0 850 840 87 87

Hatay Defne EMDR Terapi

İskenderun psikolog seans ücretiveyaEMDR Antakyaaramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. EMDR terapisi eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Hatay Defne EMDR terapisi fiyatları ve randevu için kurumumuzu arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

EMDR terapisini en basit haliyle anlatmak istersek; kişilerin etkisinden çıkamadığı olumsuz anıları yani travmaları anlamlandırmak ve bireyi rahatlatmak, travmalarının bireyi etkileyemeyeceği konuma getirmek için uygulanan bir terapidir.

EMDR terapisi; travmalar, panik bozuklukları, kabul görmeme, migren, savaş, aile içi çatışmalar, kaygı bozuklukları, obsesyon, yas ve ölüm, cinsel sorunları, yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları, fobiler ve depresyon gibi durumlarda sıklıkla başvurulan ve başarılı sonuçlar görülen bir terapidir.

EMDR terapisinde amaç; bireylerin yaşamlarına sağladıkları uyum yüzdesini yukarıya çekmek, olaylarla baş etme metotları kazandırmak, daha sağlıklı ilişkiler kurabilmelerini sağlamaktır. Ruh hali olarak yoğun sıkıntılı gelen birçok danışan ilk seans itibariyle kendisini etkileyen olayın önceki kadar rahatsız etmediğini belirtiyor. EMDR sayesinde hızlı ve sağlıklı bir değişim oluşuyor. Hatay Defne EMDR terapisi önerileri ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: İskenderun psikolog seans ücreti, aile terapisti defne, EMDR defne, defne cinsel terapi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.