0 850 840 87 87

Isparta Şarkikaraağaç Psikolog – Psikolojik Danışman

 

Isparta Şarkikaraağaç psikolog desteği konusunda diğer illere göre seçeneğin daha az olduğu bir ildir. Bu noktada online psikolog/psikolojik danışman desteği alma alternatifinin bulunması bu seçimi kolaylaştırmaktadır.

Her bireyin yaşantısında zaman zaman zorluklar, engeller ve aşılması zor olaylar yaşanır. Bu güçlükler rutin yaşantımızda, yaşam kalitemizde, çevremizle olan iletişimimizde, ikili ilişkilerimizde olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir. Böyle durumlarda duygularınız veya olaylarla baş edebilmek, psikolojik dengenizi koruyabilmek adına bir uzmandan destek almanızı öneririz.

Yaşantımızda bizi derinden sarsan çoğu olayın temelinde olumsuz inançlar (başarısızlık, yetersizlik, değersizlik güven eksikliği, çaresiz hissetme vb.) yatmaktadır. EMDR terapisi ile bireyin öz farkındalığı artar ve olumsuz anıları hafızasından kendisini etkilemeyecek şekilde silinir, travmaları duyarsızlaşırken yerini olumlu duygu ve düşüncelere bırakır. Kişinin onu olumsuz etkileyen anıları kendisine yük olmaktan çıkar ve dünyaya yeni bir pencereden bakabilir.

EMDR terapisi; sınav kaygısı, cinsel sorunlar, stres ve öfke yönetimi, aile içi çatışmalar, panik bozukluğu, savaş, ölüm ve yas, performans kaygısı, fobiler, fibromiyalji, migren, depresyon, yeme bozuklukları, aldatma/aldatılma ve travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi bir çok alanda gerçekleştirilmektedir.

EMDR Terapi’, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Oyun Terapisi’ gibi eğitimleri bulunan uzman, güvenilir ve deneyimli psikolog ve psikolojik danışman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Isparta Şarkikaraağaç psikolog fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Şarkikaraağaç psikolog randevu için iletişime geçebilirsiniz. Şarkikaraağaç psikolog öneri ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: ısparta şarkikaraağaç en iyi psikolog, tavsiye ediyorum psikolog şarkikaraağaç, şarkikaraağaç özel psikolog, ısparta şehir hastanesi psikolog, psikolog devlet hastanesi, antalya psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.