0 850 840 87 87

İstanbul Pendik Pedagog – Çocuk Psikoloğu

İstanbul Pendik’te pedagog arayışında mısınız? ‘Oyun terapisi’ ve ‘EMDR terapisi’ eğitimleri bulunan deneyimli ve bu alanda yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. İstanbul Pendik pedagog ücretleri ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anne-baba ve çocuk arasında inşa edilen duygusal bağ, ilişkinin temelini oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra bu bağ çocukların manevi gelişimlerine destek veren en temel etkendir. Çocuğu koşulsuz kabul etmek ve söylediklerini dinlemek, anlamak, duygu, düşünce ve davranışlarıyla alakalı iletişim kurmak; çocuklara kendilerinin değerli olduğunu düşündürecektir.

Çocukla anne-baba arasında yukarıda belirttiğimiz gibi bağ kurulmadığı, çocuğun duygusal ihtiyaçları giderilmediği taktirde; çocuklarda ya bulundukları yaşta ya da ergenlik, genç yetişkinlik veya erişkinlik dönemlerinde psikolojik sorunlar meydana gelebilir. Çocuğunun psikolojik bir probleme sahip olduğunu düşünen her ebeveyn pedagog / çocuk psikoloğu yardımı almalıdır. Bir uzmandan destek almak için çocuğunuzun illa bir problemi mevcut olmasına gerek yoktur, pedagog gözetimi altında gelişen, büyüyen çocuklar; yetişkinliklerinde daha bilinçli kişiler olacaklardır.

Oyun terapisi; çocukların oyunlar aracılığıyla duygu, düşünce ve sorunlarını yansıttıkları ve oyun terapistiyle aralarında bir bağ oluşturan terapi çeşididir. Bu terapi sayesinde çocuğun problemleri ortadan kalkar, çocuk öz farkındalık kazanır ve iç dünyasındaki sorunlarını yansıtır ve çözüme ulaştırılması sağlanır.

İstanbul Pendik pedagog tavsiyesi ve Pendik pedagog yorumları için aşağıda yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: pendik pedagog tavsiye, kurtköy pedagog, pendik belediyesi pedagog, pedagog olan hastaneler, pendik psikolog ücretleri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PEDAGOG KADROMUZ