0 850 840 87 87

Karaman Ermenek EMDR Terapisi

Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme (EMDR) terapisi, bireylerin yaşadığı olumsuz anıların (travma) etkisinden sıyrılmalarına yardımcı olmak için göz hareketleri, ses ve dokunma gibi duyuların kullanıldığı bir yöntemdir. EMDR, travmaların neden olduğu olumsuz duyguların ve düşüncelerin yok edilmesinde, travmatik anıların beyinde yeni ve olumlu bir perspektif kazanmasında oldukça yararlı olduğu bilinmektedir. Yani bireyler Karaman Ermenek EMDR terapisi desteği aldıktan sonra artık travmatik anılarından etkilenmeyecekler. Bu yöntemle yalnızca kişinin olumsuz ruh halleri ortadan kalkmıyor, bunun yanı sıra bireyler olaylarla başa çıkma yöntemlerini de öğreniyor, dünyaya ve çevrelerine bakış açılarını değiştirip kişisel gelişimlerine katkı sağlıyorlar.

Karaman Ermenek EMDR Terapisinde amaç; hayata daha iyi adapte olmak ve bireylerin daha sağlıklı iletişim kurabilmesini sağlamaktır. Terapiye yoğun olumsuz ruh haliyle başlayan çoğu danışan ilk seanstan itibaren ruhsal dengesini bozan olayın eskisi kadar rahatsız etmediğini belirtiyor. Ermenek EMDR Terapisi alanında uzman, ‘Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde EMDR Terapisi Eğitimi’ almış deneyimli kadromuzdan destek almak, EMDR Karaman Fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

EMDR Terapisi, bağımlılıklar, yeme bozuklukları, özgüven sorunları, afet sonrası, kaygı/anksiyete, fobiler, migren, kronik ağrı/fibromiyalji, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), depresyon, sınav kaygısı, panik atak gibi bir çok  rahatsızlığın giderilmesinde bireye büyük ölçüde yarar sağlar. Ermenek EMDR yorumları hakkında detaylı bilgi edinmek ve Ermenek EMDR tavsiye ve önerileri için uzmanlarımızın özgeçmiş ve danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir, karaman psikolog fiyatları

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.