0 850 840 87 87

KAYSERİ EMDR TERAPİ

Kayseri EMDR terapisi’ veya ‘Kayseri psikolog’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. EMDR terapisi eğitimi almış uzman ve deneyimli psikolog/psikolojik danışman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Kayseri EMDR terapisi fiyatları hakkında bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

EMDR terapisi en yalın tanımıyla; bireylerin etkisinden kolaylıkla çıkamadığı travmalarına anlam kazandırmak ve kişiyi rahatlatmak, olumsuz anılarının kişiyi rahatsız edemeyeceği, etkileyemeyeceği duruma getirmek için gerçekleştirilen bir terapi türüdür.

EMDR terapisi; travmalar, savaş, yas ve ölüm süreçleri, fobiler, kabul görmeme, kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, panik bozukluklar, aile içi çatışmalar, cinsel problemler, depresyon, migren ve fibromiyalji gibi durumlarda gerçekleştirilmektedir.

EMDR terapisi gerçekleştirilirken hedef; kişilerin kendi hayatlarına sağladıkları uyumu yukarılara taşımak, durumlarla başa çıkma yöntemleri gibi kazanımlar sağlamak ve daha sağlıklı ilişkiler kurmalarına aracı olmaktır. Psikoloji olarak yoğun sıkıntıda olan çoğu danışan ilk seanstan itibaren kendisini rahatsız eden, sürekli zihninde dönen ve rutin işlerini yapmasına engel olan olay veya durumların artık eskisi gibi etkilemediğini ve belirtilerin ortadan kalktığını belirtiyor. Yani EMDR ile hızlı ve kesin bir dönüşüm gerçekleşiyor. Kayseri EMDR terapisi tavsiye ve yorumları için sayfanın aşağı kısmında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: EMDR nedir, EMDR terapisi, kayseri psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Kayseri ve İlçeleri: Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Talas, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, İncesu, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.