0 850 840 87 87

Kayseri Kocasinan Vajinismus Terapisi

 

Kayseri Kocasinan Vajinismus Terapisi

Kayseri Kocasinan’da  en iyi cinsel terapist arayışında mısınız? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile terapisi’ eğitimleri bulunan uzman, deneyimli ve danışanlarının gizliliğine son derece özen gösteren kadromuzdan danışmanlık alabilirsiniz. Kayseri Kocasinan vajinismus terapi fiyatları ve Kocasinan vajinismus randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vajinismus sorunu çözümü olmayan bir konu değildir. Çözümü ise aylarınızı haftalarınızı alacak bir konu hiç değildir. Birçok partnerin korkulu rüyası haline gelen vajinismus, cinsel danışmanlık desteği alındığında kesin ve net bir şekilde çözülebilen bir problemdir. Vajinismusa sahip bireylerin endişelerini gidermek için bu alanda uzman kadromuz tüm desteğiyle yanınızda olacaktır. Alfa metoduyla 3 gün gibi bir zaman dilimi içerisinde sorununuzu çözebilirsiniz.

Cinsel yaşantı, evlilik ve ilişkilerin en önemli konularından biridir. Vajinismus sorununuzu çözümleyek cinsel yaşantınızdaki kaliteyi de arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra EMDR terapisiyle geçmişte yaşadığınız olumsuz deneyimlerinizin sizi rahatsız eden etkilerinden de kurtulmanız mümkün.

Ülkemizim bütün şehirlerinden; diler otel konaklama hizmetiyle dilerseniz de online danışmanlık ile ev konforunda vajinismus terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Kurumumuzda vajinaya müdahale veya tıbbi herhangi bir işlem uygulanmaksızın; yalnızca cinsel terapi ile probleminizi sonlandırabilirsiniz.

 Kocasinan vajinismus terapisi öneri ve yorumlar için aşağıdaki danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: kocasinan vajinismus terapisi, kocasinan psikolog vajinismus

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.