0 850 840 87 87

Kırşehir Mucur EMDR Terapisi

Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi (EMDR), kişilerin yaşamış olduğu olumsuz anılar yani travmalarının etkisinden kurtulmaları için göz hareketleri, ses ve dokunma gibi duyuların kullanıldığı bir terapi türüdür. EMDR, travmaların sebebiyet verdiği olumsuz duygu ve düşüncelerin bitmesinde, olumsuz anıların beyinde olumlu bir açı kazanmasında oldukça faydalıdır. Yani danışanlar Kırşehir Mucur EMDR terapisi hizmeti aldıktan sonra travmalarından rahatsız olmayacaklar. Bu terapiyle sadece bireyin dengesi şaşmış ruh halleri ortadan kalkmakla kalmıyor aynı zamanda danışanlar durumlarda başa çıkma metotlarını da öğreniyorlar ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyorlar.

Kırşehir Mucur EMDR terapisinde hedef; bireylerin yaşantılarına daha iyi uyum sağlamaları ve daha sağlıklı iletişim kurabilmelerini sağlamaktır. Süreç başında psikolojik ruh hali seviyesi epey düşük olan birçok danışan ilk seanstan itibaren onları etkileyen olayların eskisi gibi rahatsız etmediğini belirliyorlar. Mucur EMDR terapisi alanında uzman ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek almak ve Kırşehir Mucur EMDR terapisi ücretleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EMDR terapisi, yeme bozuklukları, fobiler, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), özgüven problemleri, migren, sınav kaygısı, afet sonrası, kronik ağrı/fibromiyalji, panik atak, kaygılar, anksiyete, depresyon, sahne performans kaygısı, ölüm ve yas gibi durumlarda sıklıkla başvurulan ve olumlu sonuçlar alınan bir yöntemdir. Mucur EMDR yorumları ve Mucur EMDR tavsiye için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.