0 850 840 87 87

Kocaeli Gölcük Vajinismus Terapisi

Kocaeli Gölcük’te cinsel danışman arayışında mısınız? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile terapisi’ eğitimleri almış, bu alanda uzman, deneyimli ve danışan gizliliğine son derece özen gösteren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Kocaeli Gölcük vajinismus fiyatları ve randevu için merkezimize ulaşabilirsiniz.

Vajinismus problemine sahip bireyler genellikle çözümü olmayan bir sorun olduğunu veya çok zor çözüme ulaşacağını düşünüyorlar. Fakat vajinismus çözümü olmayan bir sorun olmadığı gibi çözümü ise haftalarınızı ya da aylarınızı alan bir sorun hiç değildir. Pek çok çiftin bu konuda sorun yaşadığı vajinismus, yardım alındığı durumlarda kesin ve kalıcı olarak çözüme kavuşmaktadır. Danışmanlık alan bireylerin kaygılanmasını engellemek, korkularının önüne geçmek için merkezimizden destek alarak Alfa yöntemi ile 3 gün çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sorununuzu kesin ve kalıcı olarak çözebilirsiniz.

Evlilikte partnerler arasındaki bağı güçlendiren en önemli konulardan biri kuşkusuz cinsel yaşamdır. Vajinismus problemini sonlandırarak aynı zamanda cinsel hayatınızdaki kaliteyi de arttırabilirsiniz. Bunun ek olarak EMDR terapisiyle daha önce başınıza gelen olumsuz deneyimlerinizin getirisi olan endişe ve korkularınızdan da kurtulabilirsiniz. Merkezimizde verilen cinsel danışmanlık vajinaya direkt işlem barındırmaz, ayrıca tıbbi herhangi bir operasyon da gerçekleştirilmemektedir.

Türkiye’nin her şehrinden; otel konaklama desteği veya isterseniz online seanslar ile evinizde vajinismus terapisi yardımı alabilirsiniz.

 Kocaeli Gölcük vajinismus tavsiye ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: gölcük vajinismus terapisi, vajinismus izmit, 3 günde başarılı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.