0 850 840 87 87

Manisa Turgutlu Aile Danışmanı – Aile Terapisti

Aile Terapisi Manisa Turgutlu’, ‘Turgutlu evlilik ve çift terapisi’ ve ‘Evlilik terapisti’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Çift terapisine; çiftler genellikle iletişim sebepli problemler, çocukla ilgili problemler, sonlanmayan çatışmaları, boşanma, sadakatsizlik, geniş ailenin müdahalesi, cinsel problemler veya şiddet gibi nedenlerle başvururlar.

Çift terapisi; çiftlerin iletişim problemlerinin çözüme kavuşması ve ilişkilerinin doyum noktasının en üst seviyeye taşınması amacıyla gerçekleştirilir. İlişki sırasında meydana gelen herhangi bir problem, çözüme kavuşması gereken bir problem olabileceği gibi, partnerlerin aralarında anlaşarak aldıkları potansiyel bir çözüm şekli de olabilir. Dolayısıyla çiftlerin sorun çözme yeteneklerini arttırmak; mevcut problemin ortadan kaldırılması için partnerleri bir arada tuttuğu gibi, ilişkinin ileriki zamanlarını da olumlu olarak etkiler.

Evlilik terapisinde amaçlardan biri partnerlere kendilerini tanımalarını sağlamanın yanı sıra birbirlerini tanımalarını da sağlamaktır. İhtiyaç halinde sağlıklı tartışmayı öğrenmek de evlilik terapisinin ilgilendiği konulardan biridir. Sağlıklı bir evlilik, mutlu ve huzurlu bir ilişki demek hiç problem yaşanmıyor demek değildir. Partnerlerin birbirlerine karşı niyetleri iyi olduğu sürece, değişim ve dönüşüme açık oldukları sürece sorunların çözümü daha basit olmaktadır. Yalnızca ilişki içerisinde değil, bir ilişkiyi sağlıklı şekilde bitirmek için de çift terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığının, kişilere farkındalık kazanımı sağlama, yeniden yapılandırma gibi katkıları bulunmaktadır. Manisa Turgutlu çift, evlilik ve aile danışmanlığı alanında uzman ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri mevcut olan deneyimli, güvenilir, empati yeteneği yüksek ve yargılamayan kadromuzdan destek alabilirsiniz. Turgutlu aile terapisti fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Turgutlu aile danışmanlığı öneri için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: akhisar aile terapisi, evlilik terapisti izmir, manisa büyükşehir belediyesi psikolog, manisa psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.