0 850 840 87 87

Nevşehir Gülşehir EMDR Terapisi

 

Travmatik ve kötü anılarınızdan EMDR ile kurtulmanız mümkün. Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi anlamına gelen EMDR ile, size etkileyen olumsuz anılarınızın fiziksel ve zihinsel olarak tekrarlayan etkilerinden kurtulabilirsiniz. Psikolojik rahatsızlıkların temelinde bireyi derin şekilde etkileyen travmalar yer almaktadır. EMDR ile bu travmalardan ve olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz. Nevşehir Gülşehir EMDR Terapisi ücretleri hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Gülşehir EMDR Terapi yorumları için sayfanın aşağı kısmında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bireyler yaşantısında rayında gitmeyen durumları ve bazı problemleri çözmekte zorlanıyorsa, özgüven ve benlik kaygıları varsa, travmalarının etkisi hala devam ediyorsa EMDR çıkış yolu olabilir. EMDR Terapisi; depresyon, kaygı bozuklukları, fobiler ve korkular, ölüm ve yas, özgüven sorunları, sınav kaygısı, sahne performans kaygısı, öfke ve stres yönetimi, yeme bozuklukları ve beden algısı bozuklukları gibi durumlarda sıklıkla başvurulan ve olumlu sonuçlar alınan bir yöntemdir.

EMDR terapisi alan kişi süreç sonunda etkilendiği olumsuz anılardan rahatsız olmayacak ve o anılara yeni bir pencereden bakabilecek. Aynı zamanda bireyin hayat kalitesini düşüren belirtiler meydandan kalkar ve bireye olaylarla başa çıkma metotları ve olumlu inançlar yerleştirilir.

Etiketler: emdr nedir, nevşehir gülşehir psikolog fiyatları, nevşehir psikolog devlet hastanesi, aile danışmanı, aile danışmanlığı, pedagog fiyatları, gülşehir emdr nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.