0 850 840 87 87

Niğde Çiftlik EMDR Terapisi

Niğde Çiftlik EMDR Terapisinde hedef; hayata daha iyi uyum sağlamak, bireyi olumsuz manada etkileyen olaylarla başa çıkma yöntemlerinin olumluya döndürülmesi ve bireylerin daha sağlıklı iletişim ve ilişkiler kurabilmesini sağlamaktır. Sürece yoğun olarak duygusal yükle başlayan pek çok danışan ilk seans itibariyle psikolojik dengesini sarsan durumun eskisi kadar etkilemediğini belirtiyor. Niğde Çiftlik EMDR terapisi alanında uzman ‘EMDR Terapisi’ eğitimi bulunan deneyimli uzman kadromuzdan destek almak ve EMDR Niğde Çiftlik fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Kişiler rutin yaşamında karşılaştığı bazı duygusal problemleri çözemiyorsa, özsaygı ve özgüven sorunları mevcutsa, daha önce yaşadığı bir travmanın etkisi devamlı olarak beyninde dönüyorsa; EMDR çare olabilir. EMDR terapisi depresyon ve pek çok psikolojik rahatsızlığın giderilmesinde kullanılan bir terapi türüdür. Niğde Çitflik EMDR yorumları ve Çiftlik EMDR tavsiye ve öneri için sayfanın aşağısında bulunan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

EMDR terapisi; kişilik bozukluklarında, depresyonda, öfke ve stres kontrolünde, kaygı bozukluklarında, travmalarda, yas gibi durumlarda, fobilerde, panik bozukluklarında, cinsel işlev bozukluklarında, yeme bozukluklarında, migrende, takıntılarda ve cinsel/fiziksel taciz gibi durumlarda gerçekleştirilmekte ve olumlu sonuçlar alınmaktadır.

EMDR Terapi sürecinden sonra danışanlar geçmişteki travmalarından etkilenmeyecek ve o anıyı artık yeni, sağlıklı ve olumlu perspektifinden görebilecek. Bu terapi türüyle sadece kişiyi rahatsız eden belirtiler ortadan kalkmaz, bunun yanı sıra danışanlara olaylarla başa çıkma yöntemleri ve olumlu inançlar yerleştirilir ve kişisel gelişimine de katkıda bulunulur.

Etiketler: niğde EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir, çiftlik psikolog, niğde pedagog, niğde pedagog ücretleri, niğde en iyi psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.