0 850 840 87 87

TUNCELİ EMDR TERAPİ

Travmatik ve olumsuz anılarınızdan kurtulmak için EMDR çözüm yolunuz olabilir! Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi yani EMDR sayesinde; sizi olumsuz anlamda etkileyen anılarınızın fiziksel ve mental olarak yineleyen etkilerini yok edebilirsiniz. Psikolojik problemlerin temeli, kişiyi derin olarak etkileyen travmalardan oluşmaktadır. EMDR ise sizi rahatsız eden ve etkileyen travmalarınızı duyarsızlaştıracaktır. Tunceli EMDR terapi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer yaşamınızda yolunda gitmeyen durumlar varsa ve bazı sorunları çözüme kavuşturma konusunda güçlük çekiyorsanız, özgüven ve öz farkındalık kaygılarınız mevcutsa, travmalarınızın etkisi hala sürüyorsa; EMDR terapisi tüm bu durumlardan kurtulmanızı sağlayabilir. Terapi alan kişi sürecin sonunda kendisini etkileyen travmalarından artık etkilenmeyecek ve o olumsuz anılara yeni bir perspektiften bakabilecek. Bunun yanı sıra kişinin hayat kalitesini oldukça düşüren belirtiler ortadan kalkacak ve kişiye durumlarla baş etme yöntemleri ve olumlu inançlar yerleştirilerek süreç sonlandırılacak.

EMDR terapisi; kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, beden algısı bozuklukları, ölüm ve yas, öfke ve stres kontrolü, fobiler, sahne performans kaygısı, depresyon, özgüven problemleri, yeme bozuklukları, fibromiyalji, migren ve benzeri durumlarda gerçekleştirilmektedir.

Tunceli psikolog öneri ve Tunceli EMDR terapi yorumları için aşağıda yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: EMDR nedir, EMDR yaptıranların yorumları

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Tunceli ve ilçeleri: Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.