0 850 840 87 87

ADANA DİYETİSYEN / BESLENME UZMANI

Adana Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Adana’da diyetisyene mi ihtiyacınız var? Diyetisyen Özge Nur DUTAK bireylerde yasak algısına neden olmadan doyarak ve zevkle sağlıklı beslenme tarzını yaşantınıza adapte edebilmeniz için yanınızda olacaktır. Adana diyetisyen ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak ve Adana diyetisyen randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beslenme danışmanlığı desteğinden beslenmeyle ilgili herhangi bir hastalığa sahip veya sağlıklı; yeni doğan dönemi, emzikli dönemi, okul öncesi dönem, okul çağı dönemi, ergenlik, gebelik dönemi ve yaşlılık dönemlerindeki tüm kişiler yararlanabilirler.

Online beslenme danışmanlığı; danışanların beslenme rutinleri hakkında bilgi sahibi olmak için 3 günlük besin tüketim kaydı almakla başlamaktadır. Daha sonra kişilerden vücut ölçüleri (bel çevresi, kalça çevresi vs.), tartı sonucu ve kan bulguları istenir ve tüm bunların sonucunda kişiye özel beslenme planı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığından kimler faydalanabilir?

-İş hayatı yoğun tempoya sahip bireyler,

-Yurtdışında yaşayan ve ülkesinin beslenme kültürüne göre beslenmek isteyen bireyler,

-Sağlıklı beslenme rutininde sürekli olarak motivasyona ihtiyaç duyan bireyler,

Hem sesli hem görüntülü şekilde diledikleri şekilde online danışmanlık hizmeti alabilirler.

Hizmetlerimiz; kilo sorunları (sağlıklı kilo vermek ya da almak), gebe ve emzikli beslenmesi, polikistik overde beslenme, kilo kontrolü ve obezitede beslenme, diyabette beslenme, çölyak, sporcu beslenmesi, hipertansiyon ve kolesterolde beslenme, laktoz intoleransı, çocuk ve ergen beslenmesi ve gıda toleranslarında beslenme şeklindedir.

Adana diyetisyen tavsiye ve yorumları için aşağıda yer alan uzmanımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: adana diyetisyen devlet hastanesi, adana en iyi diyetisyenler, adana sporcu diyetisyeni

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Adana ve İlçeleri: Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir

DİYETİSYEN

Özge Nur DUTAK

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/diyetisyen-ozge-nur-dutak/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.